Nokia N80

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
eriklili13
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:20:04
Készüléktípus: Samu N8010+sgs+sgs2CM 1.1.3
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 139 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: eriklili13 »

Sziasztok!
Eladtam a Samu Galaxy S-t és most amíg másikat nem veszek az N80-t szeretném használni.Sajnos nem tudom beállitani a Wifit rajta,pedig reuterem,a gmail beállitása is gondot okoz.Már elfelejtettem,hogy kell,mert az utóbbi telcsijeimen automata beállítások voltak.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!!
Elég S:O.S. lenne. :D :oops: :hmm2:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: potter55 »

eriklili13 írta:Sziasztok!
Eladtam a Samu Galaxy S-t és most amíg másikat nem veszek az N80-t szeretném használni.Sajnos nem tudom beállitani a Wifit rajta,pedig reuterem,a gmail beállitása is gondot okoz.Már elfelejtettem,hogy kell,mert az utóbbi telcsijeimen automata beállítások voltak.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!!
Elég S:O.S. lenne. :D :oops: :hmm2:
Ebben a 102. oldalon írnak a wifről.
Rakd fel a ProfiMail-t és ahhoz meg itt a segítség.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
eriklili13
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:20:04
Készüléktípus: Samu N8010+sgs+sgs2CM 1.1.3
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 139 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: eriklili13 »

Köszi szépen nézem,remélem sikerül.
Sajnos a 102.oldalon szinte semmi nincs,ami van,azt már beállítottam,de nem müxik,beirtam a Routeremnek adott nevet és minden működik mégis azt írja ki ez a fránya teló,hogy nem található Wlan hálózat,pedig itt ülök szinte mellette.Majd egyszer rájövök.Azért köszi.
A másikat még nem néztem. :oops:

Sajnos a wifi beállítása nem sikerült ,mert amikor csatlakozni akarok,a -30180 hibaüzenetet írja ki és azt,hogy nem található Wlan,pedig van routerem,mint írtam és titkosított.
Megköszönném,ha valaki az eszközök-beállítások csatlakozás-hozzáférési pont beállításától leírná,hogy mit is kell beírni és akkor kiderülne,hogy mit rontottam el.Nagyon köszi a segítséget!!! :oops: :oops: :oops:


Köszönöm a segítséget,sikeresen beállítottam mind a két dolgot. :D
gfet
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-09-14 kedd 22:52:06
Készüléktípus: N80 + K800i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: gfet »

Helló mindenki!
Az a probléma akadt az N80-as készülékemmel, hogy "beragadt" offline üzemmódba, nem tudok se általános, se más profilba kapcsolni, hibaüzenetet kapok, sőt, néha újraindul profilváltás helyett. A simet látja, kontaktokat másolni pl. tudok, ezzel nincs baj.
Gondolom, szoftveres eredetű a probléma. Hard resetet már próbáltam. A kérdésem az, hogy elég lenne egy "sima" szoftverfrissítés Ovi Suite-tal, vagy más módszerhez kell folyamodnom (és ha igen, mihez)? Bocs a hülye kérdésért, Nokia flashelésben még eléggé kezdő vagyok.
Szerk: tegnap este, miután megírtam ezt a postot, megjavult a teló. :D De ettől még nyilván előjöhet a dolog. Mit tanácsoltok?
Kép - világítástechnikai webáruház és szaküzlet
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”