Nokia N70

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Raikkonendani
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-12-26 szomb. 14:08:19
Készüléktípus: Nokia 808 PV
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: Raikkonendani »

Köszönöm, pont ilyenre gondoltam mint a Handy Alarm! :)
3510i -> K500i -> K610i -> E52 -> N70 -> E63 -> C7
zefear
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 10:43:52
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zefear »

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni.
Tegnap szoftvert frissítettem egy Nokia N70-esen, nem mintha lett volna újabb szoftver, csak már tele volt mindennel. De a frissítés óta nem tudok rá semmit telepíteni. Mindig azt írja ki, hogy "Sérült fájl". Nem telefonnal töltöm le a progikat hanem PC-vel, és próbálkoztam már hard resettel is, de az sem segített. Vmi ötlet esetleg?
Előre is köszi!
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: ferret »

zefear írta:Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni.
Tegnap szoftvert frissítettem egy Nokia N70-esen, nem mintha lett volna újabb szoftver, csak már tele volt mindennel. De a frissítés óta nem tudok rá semmit telepíteni. Mindig azt írja ki, hogy "Sérült fájl". Nem telefonnal töltöm le a progikat hanem PC-vel, és próbálkoztam már hard resettel is, de az sem segített. Vmi ötlet esetleg?
Előre is köszi!
A reset után állítottál vissza biztonsági mentést? Az bekavarhat. Ha igen, akkor formázd a memóriakártyát és a telót is. A telót ne a kóddal, hanem a négy ujjas módszerrel reseteld. A bizonsági mentést felejtsd el. Max telefonszámok, üzenetek, naptár menjenek vissza.
Kép Kép
zefear
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 10:43:52
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zefear »

Nem csináltam biztonsági mentést, csak simán a névjegyeket meg a képeket lemásoltam, és utána vissza. A resetet pedig a 4 újjas módszerrel csináltam.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: ferret »

zefear írta:Nem csináltam biztonsági mentést, csak simán a névjegyeket meg a képeket lemásoltam, és utána vissza. A resetet pedig a 4 újjas módszerrel csináltam.
És a memóriakártyát is formáztad?
Kép Kép
zefear
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 10:43:52
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zefear »

ferret írta:
zefear írta:Nem csináltam biztonsági mentést, csak simán a névjegyeket meg a képeket lemásoltam, és utána vissza. A resetet pedig a 4 újjas módszerrel csináltam.
És a memóriakártyát is formáztad?
Most kipróbáltam úgyis, de semmi :( Már próbáltam azt is mem.kártya nélkül hard reset, és kártya nélkül telepítek vmi, de úgy se ment. Formáztam a kártyát is. Megpróbáltam újra a szoftverfrissítést....
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: ferret »

Ha NSU-val frissítetted, akkor most próbáld meg phoenix-szel újrarakni a szoftot.
Kép Kép
zefear
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 10:43:52
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zefear »

ferret írta:Ha NSU-val frissítetted, akkor most próbáld meg phoenix-szel újrarakni a szoftot.
NSU-val csináltam igen. Holnap tudom csak megpróbálni phoneix-szel. Egy kérdés ezzel kapcsolatban. Néztem www.blue-nokia.com-on és a navifirmen is, hogy van frissebb szoft. Viszont Navifirm-nél azt írja, hogy van Olasz, Német meg Holland verzió. Ha ezek közül teszem fel, valamelyiket, akkor lesz benne magyar nyelv? Vagy próbáljam meg ugyan azt a verziót ami, most is a telón van?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: ferret »

Vigyázz, mert nem valószínű, hogy van benne magyar és ha annak, amit felraktál, újabb a verziószáma, mint annak, amiben van magyar, akkor búcsút inthetsz a magyar nyelvnek. Nem fogod tudni visszarakni a régebbit.
Ezekre a product kódokra keress szoftot: 0524092 vagy 0524090
Ha jól emlékszem, nekem az első volt az N70-em kódja. Nem baj, ha ugyanaz a verziójú szoft van rajta, azt újrarakhatod phenix-szel :arrow: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=40
Kép Kép
zefear
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 10:43:52
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N70

Hozzászólás Szerző: zefear »

ferret írta:Vigyázz, mert nem valószínű, hogy van benne magyar és ha annak, amit felraktál, újabb a verziószáma, mint annak, amiben van magyar, akkor búcsút inthetsz a magyar nyelvnek. Nem fogod tudni visszarakni a régebbit.
Ezekre a product kódokra keress szoftot: 0524092 vagy 0524090
Ha jól emlékszem, nekem az első volt az N70-em kódja. Nem baj, ha ugyanaz a verziójú szoft van rajta, azt újrarakhatod phenix-szel :arrow: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=40
Sikerült a frissítés phoneix-szel, de sajnos még mindig ugyan az a helyzet... "Sérült fájl" :S
Nem tudom mi lehet, de már sztem feladom.
Azért köszi a segítséget!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”