Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
fogltomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-19 vas. 23:14:21
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fogltomi »

Hello!Valaki nézze már meg legyenszíves h a telo hátlapjának a tetején vannak azok a kis karmok amik beleakaszkodnak a teloba.Na szoval ezek a karmok nekem letörtek ha minden igaz.Vagyis arra lennék kiváncsi h igazábol mekkora karmok ezek?Vagyis azt nem tudom hogy én valoban ez miatt nem tudom vissza pattintani a telo hátlapját vagy valami más gond lehet?Nézzétek meg légyszi!köszi
üdv
fetter1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-08-25 szer. 14:42:41
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fetter1 »

Hali!
Próbálok feltelepíteni egy programot a telóra. Az a bajom hogy megnyitom "X-pore"-ral és egy csomó minden van a mappában. Hogyan tudom feltelepíteni???
http://kepfeltoltes.hu/view/110408/noki ... es.hu_.jpg


Köszi: F.Á.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

fetter1 írta:Hali!
Próbálok feltelepíteni egy programot a telóra. Az a bajom hogy megnyitom "X-pore"-ral és egy csomó minden van a mappában. Hogyan tudom feltelepíteni???
http://kepfeltoltes.hu/view/110408/noki ... es.hu_.jpg


Köszi: F.Á.
Ez egy jar fájl, ne csomagold ki hanem x-plore-ban 'megnyitás a rendszerben'

A fórumszabályzatot olvasd el! (egy kérdést csak egy topicba tegyél fel!) a többi (kb 10) helyről töröltem. :evil:
tmarkm
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-04-13 hétf. 20:34:55
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: tmarkm »

Sziasztok! A segítségeteket kérném. Ilyen problémával még nem találkoztam. Tegnap vetten egy Nokia N78-at. Van pár program, amit mindig használom, ezért memokártyáról megpróbáltam telepíteni őket. Nem sikerült. Ezzel szemben PC-ről sikerült minden gond nélkül telepíteni. Este leformatáltam ( *#7370# ) és utána már a PC-ről sem tudtam ezeket a progikat telepíteni. Egyedül a Garmin ment fel a telóra. Az OviSuite a következő hibakódot írja ki: 2148532241. Van valakinek ötlete, hogy mit tudnék kezdeni... Milyen program hiányzik ahhoz, hogy újra feltelepítsem... A legnagyobb baj, hogy azt sem tudom, hogy merre induljak el. Nem vagyok lusta olvasni, de ha tudnám, hogy mivel tudom orvosolni a hibát, akkor utána olvasnék. Egyszerűen nem értem, hogy ha egyszer sikerült telepíteni, akkor most miért nem sikerül...
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Damir »

tmarkm írta:Sziasztok! A segítségeteket kérném. Ilyen problémával még nem találkoztam. Tegnap vetten egy Nokia N78-at. Van pár program, amit mindig használom, ezért memokártyáról megpróbáltam telepíteni őket. Nem sikerült. Ezzel szemben PC-ről sikerült minden gond nélkül telepíteni. Este leformatáltam ( *#7370# ) és utána már a PC-ről sem tudtam ezeket a progikat telepíteni. Egyedül a Garmin ment fel a telóra. Az OviSuite a következő hibakódot írja ki: 2148532241. Van valakinek ötlete, hogy mit tudnék kezdeni... Milyen program hiányzik ahhoz, hogy újra feltelepítsem... A legnagyobb baj, hogy azt sem tudom, hogy merre induljak el. Nem vagyok lusta olvasni, de ha tudnám, hogy mivel tudom orvosolni a hibát, akkor utána olvasnék. Egyszerűen nem értem, hogy ha egyszer sikerült telepíteni, akkor most miért nem sikerül...
Szia!

Én formáznám a memkarit, majd újrahúznám a telcsit így: viewtopic.php?f=64&t=40
tmarkm
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-04-13 hétf. 20:34:55
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: tmarkm »

Szia! Köszönöm szépen a segítséget:) Minden tökéletesen működik:):):)
fogltomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-19 vas. 23:14:21
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fogltomi »

Hali.Olyan gondom van hogy felraktam a 2011es térképet a garminra és amikor otthonrol(siófok)indultam és célnak beírtam hogy brunico(650km),azt írta ki hogy kevés memoria.De ha csak Lienzig kértem az utvonaltervezést(500km),akkor gond nélkül csinálta.
Miért kevés a memoria és ha kevés hogyan lehet felszabadítani memoriát?
üdv
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Fogltomi:
Lehet 500km-nél van a határ és utána írja ki hogy kevés a memória. Ilyenkor indítsd újra a telefont talán utána sikerül.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
fogltomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-19 vas. 23:14:21
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fogltomi »

ez azt jelenti hogy csak 500km-ig tud utvonalat tervezni és utánna megint ujra kell terveztetnem ha meszebb mennék?
üdv
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

fogltomi:
Igen.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”