Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
tejeskifly
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009-12-13 vas. 16:18:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: tejeskifly »

Kösz a gyors választ :)
nememlékszem-> ericsson r600i-> se k700i-> se v630i-> Nokia N95-> HTC Touch Pro 2-> HTC HD2
ZeroZero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-12 vas. 13:28:31
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: ZeroZero »

Sziasztok, a telefonom elég érdekes tüneteket produkál, kezdte azzal hogy a 4es gomb a billentyűzeten meghalt, majd mikor hogy, vagy működött vagy nem, vagy folyamatosan írta a 4eseket készenléti képernyőnél (több asztalhoz b**zást túlélt a kijelző, respect for nokia :lol: ). na a lényeg hogy most ott tart hogy a hangerő + gomb vette át a 4es gomb szerepét, elég érdekes :hmm2: arra gondoltam hogy munka közben a beizzadt lábamtol bepárásodott aztán meg megadta magát, de akkor hogy hogy a hangerőszabályzó lett a 4es? :?2: próbáltam hard resetet de nem segített, most próbálok szoftvert frissíteni de nem sok reményt fűzök hozzá :(
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ZeroZero írta:Sziasztok, a telefonom elég érdekes tüneteket produkál, kezdte azzal hogy a 4es gomb a billentyűzeten meghalt, majd mikor hogy, vagy működött vagy nem, vagy folyamatosan írta a 4eseket készenléti képernyőnél (több asztalhoz b**zást túlélt a kijelző, respect for nokia :lol: ). na a lényeg hogy most ott tart hogy a hangerő + gomb vette át a 4es gomb szerepét, elég érdekes :hmm2: arra gondoltam hogy munka közben a beizzadt lábamtol bepárásodott aztán meg megadta magát, de akkor hogy hogy a hangerőszabályzó lett a 4es? :?2: próbáltam hard resetet de nem segített, most próbálok szoftvert frissíteni de nem sok reményt fűzök hozzá :(
Ha azután se jó, akkor szerviz ha van rá garancia. Ha nincs akkor kérdez rá a nagy szervizes topikban.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
ZeroZero
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-09-12 vas. 13:28:31
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: ZeroZero »

Hát az NSU program nem segített, megpróbálkozok még a Phoenixel hátha lehet valamit kezdeni.
Garancia 1 hónapja járt le :sad:
Phoenixel frissítettem a szoftvert de sajna nem segített :sad: fogalmam sincs hogy mi lehet a baja.
fetter1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-08-25 szer. 14:42:41
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fetter1 »

Sziasztok!

Az a problémám hogy innen a nokiaprogramokról bármilyen programot letöltök ami kompatibilis a telefonommal nem működik. Berakom X-plore-ba és mindig valami hibát ír. Mi lehet az oka? Mit csinálok rosszul? :hmm2:

Köszi!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

fetter1 írta:Sziasztok!

Az a problémám hogy innen a nokiaprogramokról bármilyen programot letöltök ami kompatibilis a telefonommal nem működik. Berakom X-plore-ba és mindig valami hibát ír. Mi lehet az oka? Mit csinálok rosszul? :hmm2:

Köszi!
Itt olvashatsz az ilyen hibákról.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
fetter1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-08-25 szer. 14:42:41
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fetter1 »

Van a telómon HelloOx2. Csak nem tudom hogy működik. Azt olvastam ezzel lehet a progikat telepíteni. tudja valaki hogy hogyan?

Köszi!
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Akkor elméletileg ROMPatcher is van a telefonodon, amin ha bekapcsolod az installserver patch-et, akkor máris telepíthetsz bármit.
fetter1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-08-25 szer. 14:42:41
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fetter1 »

van, be is van kapcsolva de nem tudom hogyan kell!


köszi
fetter1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-08-25 szer. 14:42:41
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fetter1 »

a másik meg az hogy rárakom a telefonra a progit de utána nem tudom hol van. hol látom a mappa tartalmát? X-pore is van a telefonon, azon megtalálom de nem akarja telepíteni.
hogyan van ez???

köszi!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”