Nokia N79

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: Damir »

zottty írta:Sziasztok újra. Régen írtam ide. Tetszik az n79, de van egy dolog amire nem tudok rájönni. Kényszerűségből pár napra sim kártyát cseréltem, most visszatettem az enyémet és a jobb felső sarokban villog az sms jelzés, mintha sms-t kaptam volna, de közben mindegyik olvasott még a sim telefonkönyvé is. Mi lehet a baja?
A másik, hogy a telefonkönyvem nem tudom beállítani, hogy csak a sim vagy csak a normál névjegyeket mutassa. Azt hogy lehet? Olyan mintha minden számot megkettőzött volna.

Köszi előre is!
Szia!

SIM sms-eket töröld ki, mert tele van. A másikat sajnos nem tudom.....
Avatar
zottty
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 15:15:15
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: zottty »

Damir írta:
zottty írta:Sziasztok újra. Régen írtam ide. Tetszik az n79, de van egy dolog amire nem tudok rájönni. Kényszerűségből pár napra sim kártyát cseréltem, most visszatettem az enyémet és a jobb felső sarokban villog az sms jelzés, mintha sms-t kaptam volna, de közben mindegyik olvasott még a sim telefonkönyvé is. Mi lehet a baja?
A másik, hogy a telefonkönyvem nem tudom beállítani, hogy csak a sim vagy csak a normál névjegyeket mutassa. Azt hogy lehet? Olyan mintha minden számot megkettőzött volna.

Köszi előre is!
Szia!

SIM sms-eket töröld ki, mert tele van. A másikat sajnos nem tudom.....
Köszi, megoldódott a helyzet. Viszont a másikkal az a gond, hogy így ha valaki hív, nem a neve, hanem a telefonszáma jelenik meg. Ezzel mit lehetne tenni?
Minden jó, ha a vége jó!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: potter55 »

zottty írta: Köszi, megoldódott a helyzet. Viszont a másikkal az a gond, hogy így ha valaki hív, nem a neve, hanem a telefonszáma jelenik meg. Ezzel mit lehetne tenni?
Valahol a Névjegyzékben be kell állítani, hogy csak a telefonon lévő neveket mutassa. Vagy mindegyikből ki kell törölni az egyiket, ezért írja csak ki a nevet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
n79
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2011-01-03 hétf. 20:25:20
Készüléktípus: nokia500 nokia n95
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: n79 »

üd nagy segitséget kérek.fagy a telefonom.már a telefont is formatáltam.a memoria kártyát is.szoftvert is cseréltem pc sueten.hogyan lehetne teljesen törölni a telot és ujra telepiteni?vagy más megoldás?
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: rydair »

n79 írta:üd nagy segitséget kérek.fagy a telefonom.már a telefont is formatáltam.a memoria kártyát is.szoftvert is cseréltem pc sueten.hogyan lehetne teljesen törölni a telot és ujra telepiteni?vagy más megoldás?
Megpróbálhatod esetleg a 3 gombos újraindítást, esetleg az működhet. Ez úgy néz ki, hogy megnyomod a bekapcsoló gombot, és nyomva tartod a zöld, csillag és 3-as gombot amíg kapcsol befelé a telefon. Ennél jobb ötletem nincs, nem nagyon fagyhat, ha nincs rajta semmi. Ja, és a telefont és a kártyát egyszerre szokás formattálni (tehát javasolnám most is a kártya formázását, ha van rá telepítve valami!), mert különben az első bekapcsoláskor vissza szemetel mindent.
Ja és ugye biztonsági mentés visszaállítását nem csináltál? Mert az is visszatesz mindent amitől fagyhat akkor. :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
n79
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2011-01-03 hétf. 20:25:20
Készüléktípus: nokia500 nokia n95
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: n79 »

rydair írta:
n79 írta:üd nagy segitséget kérek.fagy a telefonom.már a telefont is formatáltam.a memoria kártyát is.szoftvert is cseréltem pc sueten.hogyan lehetne teljesen törölni a telot és ujra telepiteni?vagy más megoldás?
Megpróbálhatod esetleg a 3 gombos újraindítást, esetleg az működhet. Ez úgy néz ki, hogy megnyomod a bekapcsoló gombot, és nyomva tartod a zöld, csillag és 3-as gombot amíg kapcsol befelé a telefon. Ennél jobb ötletem nincs, nem nagyon fagyhat, ha nincs rajta semmi. Ja, és a telefont és a kártyát egyszerre szokás formattálni (tehát javasolnám most is a kártya formázását, ha van rá telepítve valami!), mert különben az első bekapcsoláskor vissza szemetel mindent.
Ja és ugye biztonsági mentés visszaállítását nem csináltál? Mert az is visszatesz mindent amitől fagyhat akkor. :)
köszi a válasz most törölte a dolgokat.de befagy még mindig csak a kikapcsolo gomb jó.vagyis csak kikapcsolni, energi takarék,offline mod stb tudom vezérelni!ez mitöl lehet.memoria kártyát nem tetem bele.
ralliart
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010-05-25 kedd 09:54:39
Készüléktípus: N79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: ralliart »

Sziasztok!
Nem vagyok kibékülve a bluetooth-os adat (.sis) átvitellel a pc és a telefon között,mert nagyon nehezen küld át dolgokat a telóra és abban kérném a segítségeteket,hogy a sis-es kiterjesztésű telepítős fájlokat kábelen keresztűl hová kell tenni,hogy onnan tudjam telepíteni azokat?
Előre is köszi az infót
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ralliart írta:Sziasztok!
Nem vagyok kibékülve a bluetooth-os adat (.sis) átvitellel a pc és a telefon között,mert nagyon nehezen küld át dolgokat a telóra és abban kérném a segítségeteket,hogy a sis-es kiterjesztésű telepítős fájlokat kábelen keresztűl hová kell tenni,hogy onnan tudjam telepíteni azokat?
Előre is köszi az infót
Bárhova a memóriakártyára, csak találd meg a fájlkezelővel. Ha meg van rákattintasz és már telepíti is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
wmiki
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 21:23:50
Készüléktípus: Defy
Tartózkodási hely: Tapolca
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: wmiki »

Nokia N79-est lehet házilag, otthon frissíteni, ha nem kapcsol be?
A Nokia Suite 3.3.86 programmal próbálkoztam, de mivel nem kapcsol be a telefon (csak fehéren világít a kijelző), így addig el sem jutottam, hogy a telefon valamilyen menüjébe belépjek...
Felismerés nélkül pedig ő aztán nem kezdte el frissíteni...
Van esetleg egy másik Software Updater, ami egyből, automatikusan elkezdi rá feltolni a legújabb SW-t?
"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja." /Albert Einstein/
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: potter55 »

wmiki írta:Nokia N79-est lehet házilag, otthon frissíteni, ha nem kapcsol be?
A Nokia Suite 3.3.86 programmal próbálkoztam, de mivel nem kapcsol be a telefon (csak fehéren világít a kijelző), így addig el sem jutottam, hogy a telefon valamilyen menüjébe belépjek...
Felismerés nélkül pedig ő aztán nem kezdte el frissíteni...
Van esetleg egy másik Software Updater, ami egyből, automatikusan elkezdi rá feltolni a legújabb SW-t?
Ezzel fel tudod éleszteni ("Szoftveresen halott telefon újraélesztése").
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”