Nokia N79

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
serrata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-03-13 vas. 16:46:57
Készüléktípus: n79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: serrata »

üdv mindenkinek!

azhiszem egy elég különös kérdésem\kérésem lesz.. legalábbis nem találtam sehol ilyet:
tegnap vettem egy nokia n79-et és formatáltam ahogy kell.... kiválasztottam a magyar nyelvet mikot újraindult (bár utánna is angol maradt)
ez még a kisebbik gond de nemtalálom a menüt!!! igen! :D megnyomom a menyü előhívó gombot baloldalon és mindíg a hülye multimédiás menüt hozza ki képek zene stb...
de hol a rendes menü? a kis ikonok beállítások fényképező üzenetek stb... nemtudom lehet valamit átt kell állítani? de még angol is ugye és semmit nemértek belőle.
gondoltam ide elpanaszolom hátha itt valaki tud segíteni mert ilyennel még nem találkoztam... ha valamit nem értetek írjatok próbáltam érthetően fogalmazni.
serrata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-03-13 vas. 16:46:57
Készüléktípus: n79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: serrata »

http://mobile-review.com/articles/2008/ ... /scr01.jpg ez nincs sehol!!! :weep:
és ezt a szart hozza elő mindíg http://files.myopera.com/remerico/album ... ot0014.png
segítsetek mert fejbelövöm magam :bolond2:
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: rydair »

Szia :D ne a kis fényes gombot nyomd meg, hanem a menü gombot. :) kicsit nehéz érezni hogy hol van mert nincs kiemelve, csak úgy körömmel vagy ujj heggyel kell megnyomni ahová oda van rajzolva. Ha ez sem jó akkor lehet félre van állítva valami, de formázás után az szinte lehetetlen :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
serrata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-03-13 vas. 16:46:57
Készüléktípus: n79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: serrata »

basszus.... hát nemtudom mikor jöttem volna rá magamtól.... :D gondoltam az azért ott van mert nem férne rá arra a gombra...
az a vicces hogy az üzletbe mikor megnéztem megnyitottam azt a menüt .. :D nagyon szépen köszönöm! :lol:
Avatar
stunts666
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:44:14
Készüléktípus: HTC Desire 16Gb
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: stunts666 »

serrata írta:basszus.... hát nemtudom mikor jöttem volna rá magamtól.... :D gondoltam az azért ott van mert nem férne rá arra a gombra...
az a vicces hogy az üzletbe mikor megnéztem megnyitottam azt a menüt .. :D nagyon szépen köszönöm! :lol:
Erre csak azt tudom mondani, hogy: felhasználói kézikönyv :D :D :D
serrata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-03-13 vas. 16:46:57
Készüléktípus: n79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: serrata »

áh néztem én mindent de sehol nem írta hogy: "ne a gombszerű gombot nyomd hanem azt amire nem is gondolnál hogy az egy gomb" csak hogy nyomja meg a menügombot... :D én azthittem a föggőleges gomb az így hiába nyomkodtam :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: rydair »

serrata írta:áh néztem én mindent de sehol nem írta hogy: "ne a gombszerű gombot nyomd hanem azt amire nem is gondolnál hogy az egy gomb" csak hogy nyomja meg a menügombot... :D én azthittem a föggőleges gomb az így hiába nyomkodtam :D
Amúgy ez most mellékes, de be lehet állítani, hogy a fényes gomb mit csináljon. :) nekem pl rövid megnyomásra "asztal megjelenítése" volt beállítva (mindent letett kicsibe), nyomvatartásra pedig gyári zenelejátszó megnyitása. Allfiles hozzáféréssel (hack) lehet ilyen kis csinos módosításokat csinálni, pl a fényeset menüre is lehet állítani.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: nse »

Hello!

Olvastam, hogy belehet állítani mit tegyen a fényes gomb. Ezt hol lehet beállítani. Mióta megvan a telefonom azóta nem találtam semmi ilyesmi félét.
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: rydair »

nse írta:Hello!

Olvastam, hogy belehet állítani mit tegyen a fényes gomb. Ezt hol lehet beállítani. Mióta megvan a telefonom azóta nem találtam semmi ilyesmi félét.
ha hackelve van a telefonod akkor a kis txt fájlokat kell átszerkesztgetni c/sys/ mappában, és beleírni az alkalmazásnak a kódszámát, szóval nem egészen úgy egyszeren működik ez hogy csak átállítod :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
zottty
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 15:15:15
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: zottty »

Sziasztok újra. Régen írtam ide. Tetszik az n79, de van egy dolog amire nem tudok rájönni. Kényszerűségből pár napra sim kártyát cseréltem, most visszatettem az enyémet és a jobb felső sarokban villog az sms jelzés, mintha sms-t kaptam volna, de közben mindegyik olvasott még a sim telefonkönyvé is. Mi lehet a baja?
A másik, hogy a telefonkönyvem nem tudom beállítani, hogy csak a sim vagy csak a normál névjegyeket mutassa. Azt hogy lehet? Olyan mintha minden számot megkettőzött volna.

Köszi előre is!
Minden jó, ha a vége jó!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”