Nokia N81

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
zserbox
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 21:06:52
Készüléktípus: n81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: zserbox »

semmire nem reagál pedig már fájlkezelőből is próbáltam...szoftver frissítés alatt mit értesz?nem a 21es a legújabb?
a hard resetes dologgal minden törlődne a telóról?mi az a billentyű kombináció?de ha hardresetelek akkor memória kártya formázás se lenne rossz ugye?
amúgy az n81esnek tudnia éne kezelni a 8gb kártyát nem?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: potter55 »

zserbox írta:semmire nem reagál pedig már fájlkezelőből is próbáltam...szoftver frissítés alatt mit értesz?nem a 21es a legújabb?
a hard resetes dologgal minden törlődne a telóról?mi az a billentyű kombináció?de ha hardresetelek akkor memória kártya formázás se lenne rossz ugye?
amúgy az n81esnek tudnia éne kezelni a 8gb kártyát nem?
Újrafrissíted a szoftvert.
Igen hard reset törlődik minden, így kell csinálni: kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor. HA formázol akkor a kártyát is érdemes formázni a hard reset előtt.
Elvileg kéne kezelnie a kártyát.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
gio1969
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-01-20 szer. 13:58:12
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: gio1969 »

Sziasztok.Vettem használtan egy n81-et ,amire az előző tulaj felrakott minden szignózáshoz szükséges cuccot,valamint a symsmb-t.Nagyon hasznos volt a progi,csak sajnos be kellett vinnem szervízbe a telót,így minden törlődött róla.Szeretném újra feltenni a symsmb-t ,de vagy szignózatlan verziót szedek le,vagy regisztrációs kódot kér. Tudna valaki segíteni?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: potter55 »

gio1969 írta:Sziasztok.Vettem használtan egy n81-et ,amire az előző tulaj felrakott minden szignózáshoz szükséges cuccot,valamint a symsmb-t.Nagyon hasznos volt a progi,csak sajnos be kellett vinnem szervízbe a telót,így minden törlődött róla.Szeretném újra feltenni a symsmb-t ,de vagy szignózatlan verziót szedek le,vagy regisztrációs kódot kér. Tudna valaki segíteni?
Ebből a programból nincs szignós verzió szerintem.
Kérd el tőle a cer és key fájlokat, ha meg még neki és azzal tudsz szignózni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
gio1969
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-01-20 szer. 13:58:12
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: gio1969 »

Köszi a választ.Esetleg van valami alternatív program,amivel wifin tudnám a pc-n lévő dolgaimat megnyitni,szerkesztgetni?
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: plunk »

gio1969 írta:Köszi a választ.Esetleg van valami alternatív program,amivel wifin tudnám a pc-n lévő dolgaimat megnyitni,szerkesztgetni?
Szia!

Szignózásba mindenhogy bele fogsz botlani ha több program kell. A legegyserűbb ha megigényled OPDA-ról vagy elküldöd nekem PÜ-be az IMEI számodat és én lekérem neked. ;)
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
erkitom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-28 csüt. 20:07:26
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: erkitom »

Sziasztok,nekem olyan problémám lenne az n81-mel hogy állandóan a kamera miatt vagy lefagy vagy újraindul vagy pedig az esetek 80%-ban azt írja a "Kamera funkció nem működik"
2 hónapos garanciám van még rá már kétszer küldtem fel és mind a kétszer azzal a válasszal küldték vissza hogy ők semmi hibát nem találtak,először mikor vissza küldték kb egy kép erejéig volt jó,aztán nem töltött be,lefagyott,hibát írt,majd a szokásos "Kamera funkció nem működik"-et kaptam...felhívtam a céget akitől rendeltem és az ott dolgozó azt mondta nem tud vele mit kezdeni csak szoftvert frissít esetleg még nézzem meg hogy nem-e elég alacsony az akku szint hát mikor már másodszor küldtem fel akkor 2 hétig nem láttam azt reméltem cserélnek benne valamit de sajnos nem,mert akkor is működőképes volt kezembe vettem 1 napig kb jó volt ismét majd ugyanaz a hiba... mi lehet vele a gond?Nagyon megköszönném ha valaki tudna válaszolni!
Avatar
tomika085
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 16:30:25
Készüléktípus: Samsung S7 Edge
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: tomika085 »

erkitom írta:Sziasztok,nekem olyan problémám lenne az n81-mel hogy állandóan a kamera miatt vagy lefagy vagy újraindul vagy pedig az esetek 80%-ban azt írja a "Kamera funkció nem működik"
2 hónapos garanciám van még rá már kétszer küldtem fel és mind a kétszer azzal a válasszal küldték vissza hogy ők semmi hibát nem találtak,először mikor vissza küldték kb egy kép erejéig volt jó,aztán nem töltött be,lefagyott,hibát írt,majd a szokásos "Kamera funkció nem működik"-et kaptam...felhívtam a céget akitől rendeltem és az ott dolgozó azt mondta nem tud vele mit kezdeni csak szoftvert frissít esetleg még nézzem meg hogy nem-e elég alacsony az akku szint hát mikor már másodszor küldtem fel akkor 2 hétig nem láttam azt reméltem cserélnek benne valamit de sajnos nem,mert akkor is működőképes volt kezembe vettem 1 napig kb jó volt ismét majd ugyanaz a hiba... mi lehet vele a gond?Nagyon megköszönném ha valaki tudna válaszolni!
Szia.Próbálj egy Hard Reset-et lehet hogy az segít rajta,csak vigyázz mert eltűnik minden a telóról úgyhogy a fontos dolgokat mentsd le róla.Ha nem változik semmi vidd be személyesen a szervízbe és dugd az orruk alá. :)Olyan nincs hogy nem tud vele mit kezdeni csinálja meg ha garanciás :duhos2: .Kemény legyél ne hagyd magad mert ha lejár a garancia jelentős ezrekbe kerülnek az alkatrészek.
Múlt: Nokia 3310, Nokia 3410, Samsung X660, Samsung E250, Nokia N95 8Gb, Nokia N96, Samsung I9000.
Jelen: Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy S4, Galaxy S4 Mini, Nokia N80
erkitom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-01-28 csüt. 20:07:26
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: erkitom »

[/quote]Szia.Próbálj egy Hard Reset-et lehet hogy az segít rajta,csak vigyázz mert eltűnik minden a telóról úgyhogy a fontos dolgokat mentsd le róla.Ha nem változik semmi vidd be személyesen a szervízbe és dugd az orruk alá. :)Olyan nincs hogy nem tud vele mit kezdeni csinálja meg ha garanciás :duhos2: .Kemény legyél ne hagyd magad mert ha lejár a garancia jelentős ezrekbe kerülnek az alkatrészek.[/quote]

Köszi szépen a tippet,de már arra is rá jöttem hogy így próbálgattam hogy egyedül Néma üzemmódban nem működik...ha átváltom általánosra vagy utcaira ki és be kapcsolom akkor tökéletesen működik...szóval én nem értem komolyan,felküldöm majd még szerintem ha anyagilag úgy állok...mivel nem kevés a PK.
Sitya80
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 16:36:34
Készüléktípus: N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: Sitya80 »

Sziasztok. Le szeretném cserélni a házat mert sérült.
A gondom az hogy az eredeti háznál felül van egy integrált áramkörös matrica, a cserélendőnél pedig nincs.
Kép
Le e cserléhetem ezzel, működni fog? Vagy esetleg problémát okozhat a későbbiekben?
Elöre is köszi.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”