Nokia N73

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: kukszi »

N73 valamiért nem nagyon szereti a phönixet .ha nem megy akkor JAf kell feltenni a szoftvert rá.
http://www.smartnews.hu/2010/08/firmwar ... itsegevel/
Skyp: kukuc-
Norgelhard
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-01-31 pén. 18:39:28
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: Norgelhard »

Sziasztok, nem rég hozzájutottam egy Nokia N73-hoz, elvileg független, de amikor beleteszem a TESCO mobile-os SIM-kártyát, azt írja h érvénytelen. Ilyenkor mi a teendő ?
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

Norgelhard írta:Sziasztok, nem rég hozzájutottam egy Nokia N73-hoz, elvileg független, de amikor beleteszem a TESCO mobile-os SIM-kártyát, azt írja h érvénytelen. Ilyenkor mi a teendő ?
GSM bolt.... ;) :D
HawerStar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014-02-09 vas. 19:29:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: HawerStar »

Sziasztok én is N73 tulaj lettem XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HawerStar 2014-02-10 hétf. 19:43:10-kor.
HawerStar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014-02-09 vas. 19:29:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: HawerStar »

Még lenne itt valami :D nekem valami vodafonos kulfoldi N73 masom van ami szerencsére kártyafüggetlen s RM-133 as, eddig a Pc Suite a legfrissebb szoftot jelezte mikor rákerestem de valami miatt nem engedte ujra felhuzni rá a szoftot a hibakodra pontosan nem emlékszem már de ha jol emlékszem 12051 volt. Aztánk át irtam a product kodot egy magyarra bizván abban hogy majd a Pc suital feltudok tolni rá egy magyar softot, jelezte is a teló hogy ezzel az uj product koddal már elérhető egy frissités a telomra de itt is telepités elindulásakor ugyan azt a hibakódot kaptam. Én most arra gondolok, hogy az adatkábelemmel lehet baj, lehet hulyeseget beszelek de ezen az adatkábelen nincs meg minden fémszáll, s én ugy tudom ezek csak adatátvitelre képesek, a szervizkábeleknek van ki végig azzal a kis fényes réz pockokkel ( nemistudom minek nevezzem ) itt egy kép az enyém kinézetéröl.

http://kepfeltoltes.hu/140209/Picture_1 ... es.hu_.jpg Kép


Valaki tudja esetleg mi lehet a gond???
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: ferret »

HawerStar írta:Még lenne itt valami :D nekem valami vodafonos kulfoldi N73 masom van ami szerencsére kártyafüggetlen s RM-133 as, eddig a Pc Suite a legfrissebb szoftot jelezte mikor rákerestem de valami miatt nem engedte ujra felhuzni rá a szoftot a hibakodra pontosan nem emlékszem már de ha jol emlékszem 12051 volt. Aztánk át irtam a product kodot egy magyarra bizván abban hogy majd a Pc suital feltudok tolni rá egy magyar softot, jelezte is a teló hogy ezzel az uj product koddal már elérhető egy frissités a telomra de itt is telepités elindulásakor ugyan azt a hibakódot kaptam. Én most arra gondolok, hogy az adatkábelemmel lehet baj, lehet hulyeseget beszelek de ezen az adatkábelen nincs meg minden fémszáll, s én ugy tudom ezek csak adatátvitelre képesek, a szervizkábeleknek van ki végig azzal a kis fényes réz pockokkel ( nemistudom minek nevezzem ) itt egy kép az enyém kinézetéröl.
A kábelnek nincs hozzá köze. Egyszerűen csak nincs újabb szoft, ezért nem tudod NSU-val frissíteni. Tedd fel phoenix-szel a legújabb magyar nyelvűt.
Phoenix leírás
Itt vannak a magyar nyelvű szoftok. Csak a telód színében térnek el, szóval azt tedd fel, amilyen színű a telód:
Deep plum
Met red
Mocha brown

Előtte nézd meg, hogy hányas verziójú szoft van most a telón, mert ha újabb, mint azok, amiket linkeltem, akkor bukta, mert a downgrade megölheti a telót!
Kép Kép
HawerStar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014-02-09 vas. 19:29:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: HawerStar »

Valahogy nemlehet az N73 mason zseblámpának használni a ledvillanót? vagy kell hozzá kulon progi? s ha igen melyik a jo?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: ferret »

HawerStar írta:Valahogy nemlehet az N73 mason zseblámpának használni a ledvillanót? vagy kell hozzá kulon progi? s ha igen melyik a jo?
A letöltéseknél találsz hozzá progit. Van több is, próbáld ki őket.
Kép Kép
Huriusz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014-04-26 szomb. 17:20:27
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: Huriusz »

Sziasztok!

olyan problémám akadt hogy nem találok rá megoldást. bekapcsoláskor megjelenik a Nokia felirat utána ez a szöveg fogad "Phone start-up failed.Contact the retailer.hiába nyomok hard resetet nem segit pc-se ismeri fel :no:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N73

Hozzászólás Szerző: Macika »

Huriusz írta:Sziasztok!

olyan problémám akadt hogy nem találok rá megoldást. bekapcsoláskor megjelenik a Nokia felirat utána ez a szöveg fogad "Phone start-up failed.Contact the retailer.hiába nyomok hard resetet nem segit pc-se ismeri fel :no:
Újra kell flashelni mindenképpen box-szal, FBUS-on, közvetlen panelprogramozással, van esély rá, hogy jó lesz, de sajnos így szokott tenni a készülék, ha HW-s hiba van.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”