Nokia N82

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
ripa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-10-05 kedd 17:31:23
Készüléktípus: N82
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: ripa »

Erről az akkumulátorról mit gondoltok?

http://www.batteryupgrade.hu/shopBrowse ... d/42983052
droland1978
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-02-15 vas. 08:15:14
Készüléktípus: C5-00
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: droland1978 »

ripa írta:Erről az akkumulátorról mit gondoltok?

http://www.batteryupgrade.hu/shopBrowse ... d/42983052
"Nagy kapacitás - Ingyen fedőlap" - undorító lesz a háta a telefonnak.
benneleszek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-08-30 csüt. 21:25:52
Készüléktípus: Nokia N82
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: benneleszek »

Sziasztok!

Most szereztem egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem, azt, hogy tudnám beállítani, hogy biztosan ne generáljon a telefon adatforgalmat. Mivel nincs net előfizetésem így max. wlan-ról neteznék és nem szeretném, hogy fölöslegesen számoljon fel plusz költségeket. Azt már beállítottam, hogy csak gsm hálózathoz csatlakozzon 3g-hez nem ezenkívül valamit még be tudnék állítani? Olyasmire gondolok mint az újabb okostelefonokon van olyan, hogy adatforgalom letiltása vagy ezen a telefonon magától nem fog leszedni adatokat pl. frissítések stb.?

Segítségeteket előre is köszönöm!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Damir »

benneleszek írta:Sziasztok!

Most szereztem egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem, azt, hogy tudnám beállítani, hogy biztosan ne generáljon a telefon adatforgalmat. Mivel nincs net előfizetésem így max. wlan-ról neteznék és nem szeretném, hogy fölöslegesen számoljon fel plusz költségeket. Azt már beállítottam, hogy csak gsm hálózathoz csatlakozzon 3g-hez nem ezenkívül valamit még be tudnék állítani? Olyasmire gondolok mint az újabb okostelefonokon van olyan, hogy adatforgalom letiltása vagy ezen a telefonon magától nem fog leszedni adatokat pl. frissítések stb.?

Segítségeteket előre is köszönöm!
Szia!

A beállításoknál kell lenni valami olyannak, hogy Célok, és ott töröld a mobilnet elérési pontjait, így tuti nem fog semmilyen mobilnetet használni.
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Jó öreg N82 kicsit belassult, kapott egy szoftverfrissítést, most egyenlőre újra éledt. A probléma a navigációval van. Ugye az ő korában még fizetős volt a Nokia navigáció, de ma már ingyenes. Mit és honnan kell frissítenem, hogy ingyenesen navigáljon?
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: ferret »

Csiga-biga írta:Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Jó öreg N82 kicsit belassult, kapott egy szoftverfrissítést, most egyenlőre újra éledt. A probléma a navigációval van. Ugye az ő korában még fizetős volt a Nokia navigáció, de ma már ingyenes. Mit és honnan kell frissítenem, hogy ingyenesen navigáljon?
Fp1-es nokiákra, így N82-re nincs hivatalosan ingyenes nokia maps.
Kép Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Damir »

ferret írta:
Csiga-biga írta:Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Jó öreg N82 kicsit belassult, kapott egy szoftverfrissítést, most egyenlőre újra éledt. A probléma a navigációval van. Ugye az ő korában még fizetős volt a Nokia navigáció, de ma már ingyenes. Mit és honnan kell frissítenem, hogy ingyenesen navigáljon?
Fp1-es nokiákra, így N82-re nincs hivatalosan ingyenes nokia maps.
Viszont az aláírásomban van megoldás rá ;)
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Damir írta:
ferret írta:
Csiga-biga írta:Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Jó öreg N82 kicsit belassult, kapott egy szoftverfrissítést, most egyenlőre újra éledt. A probléma a navigációval van. Ugye az ő korában még fizetős volt a Nokia navigáció, de ma már ingyenes. Mit és honnan kell frissítenem, hogy ingyenesen navigáljon?
Fp1-es nokiákra, így N82-re nincs hivatalosan ingyenes nokia maps.
Viszont az aláírásomban van megoldás rá ;)
Köszi, már emlékszem is, hogy régebben is ezzel a módszerrel csináltam :)
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Sajnos "tönkre ment" a régóta szeretett N82-őm. Kb. 2 hete formáztam, majd aztán frissítettem is Nokia Suite programmal, már ráfért, mert nagyon lassú volt. Ezután egész jól használható lett a telefon, hamar betöltötte a térképeket is stb., az alábbi szoftver van most rajt:
31.0.0.16
09-12-08
RM313

A napokban jelentkezett a probléma, magától kikapcsolt. Vissza kapcsolom, ilyenkor érdekes módon a pin kód beírás után billentyű zárt állapotba kapcsol vissza a telefon. Kioldom, még nincs semmi gond, az akksi is tele van. Majd 1-2 perc után teljesen elsötétül a kijelző. Visszakapcsolva kezdődik minden elölről. Mi lehet a megoldás? :roll: :sad:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Csiga-biga írta:Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Sajnos "tönkre ment" a régóta szeretett N82-őm. Kb. 2 hete formáztam, majd aztán frissítettem is Nokia Suite programmal, már ráfért, mert nagyon lassú volt. Ezután egész jól használható lett a telefon, hamar betöltötte a térképeket is stb., az alábbi szoftver van most rajt:
31.0.0.16
09-12-08
RM313

A napokban jelentkezett a probléma, magától kikapcsolt. Vissza kapcsolom, ilyenkor érdekes módon a pin kód beírás után billentyű zárt állapotba kapcsol vissza a telefon. Kioldom, még nincs semmi gond, az akksi is tele van. Majd 1-2 perc után teljesen elsötétül a kijelző. Visszakapcsolva kezdődik minden elölről. Mi lehet a megoldás? :roll: :sad:
Próbálj ki még egy formázást.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”