Nokia N86

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Macika »

boksz írta:Csak az a baj, hogy a többi telefongyártó egymást majmolva próbálja a vevőket megnyerni magának.
Ez miért baj?

Kihoz valaki egy újítást, a többiek - INGYEN, kockázat nélkül - megnézik, hogyan fogadja a vásárlói társadalom, majd a fogadtatás függvényében átveszik (leutánozzák) vagy sem.
Ebben hol a probléma?

Az összes mobilgyártó tanul a többitől. Vannak fejlesztők és vannak utánzók. Ez így van rendjén.

Végiggondolod, hogy az iPhone első megjelenése óta van-e gyártó, amely nem vett át valamit a sikerszériás Apple-termékből?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Damir »

Macika írta:
Thales79 írta:Sziasztok!
Segítséget kérnék.. Nem tudom törölni egyik beállított email fiókomat sem, sőt próbaképpen megadtam jelszót, azt sem tudom visszacsinálni.. :hmm2:
Mit tegyek? Előre is köszi..
A mobiltelóról nem is fogod tudni.
Miért nem PC-ről próbálod?
Miért ne tudná?
A Menüben rámegy az Email-re, aztán Beállítás/ Opciók és Postafiók törlése.
boksz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-03-27 pén. 15:43:49
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Kecskemét. Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: boksz »

Macika írta:
boksz írta:Csak az a baj, hogy a többi telefongyártó egymást majmolva próbálja a vevőket megnyerni magának.
Ez miért baj?

Kihoz valaki egy újítást, a többiek - INGYEN, kockázat nélkül - megnézik, hogyan fogadja a vásárlói társadalom, majd a fogadtatás függvényében átveszik (leutánozzák) vagy sem.
Ebben hol a probléma?

Az összes mobilgyártó tanul a többitől. Vannak fejlesztők és vannak utánzók. Ez így van rendjén.

Végiggondolod, hogy az iPhone első megjelenése óta van-e gyártó, amely nem vett át valamit a sikerszériás Apple-termékből?
Illetve fordítva ....
Avatar
papzi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2010-04-25 vas. 15:42:55
Készüléktípus: Xperia Z1c Android 4.4.4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: PÉCS
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: papzi »

Damir írta:
Macika írta:
Thales79 írta:Sziasztok!
Segítséget kérnék.. Nem tudom törölni egyik beállított email fiókomat sem, sőt próbaképpen megadtam jelszót, azt sem tudom visszacsinálni.. :hmm2:
Mit tegyek? Előre is köszi..
A mobiltelóról nem is fogod tudni.
Miért nem PC-ről próbálod?
Miért ne tudná?
A Menüben rámegy az Email-re, aztán Beállítás/ Opciók és Postafiók törlése.
Opssz!
Ha Nokia Messaging alkalmazással van létrehozva a fiók, akkor bizony lehet, hogy nem fogja tudni törölni!
Nálam is így kezdődtek a gondok...
Jelenleg még mindig nem sikerült a Nokia által kitörölt Messaging regisztrációmat ismét aktiválni, létrehozni. Komolyan mondom kezd egy kicsit nevetségessé válni: egy hónapokig jól működő dolog egyszercsak megállt és szolgáltatóm és a Nokia közös erővel nem képesek megoldani a problémát!
:angry:
Thales79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:32:26
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Thales79 »

Köszi az ötleteket.. Sajna nem tudom törölni egyik fiókomat sem.. :oops: Pedig a telón simán az emilvarázslóval hoztam létre. (ovi suite-ben nem is találok emilbeállítást) Azt az üzenetet kapom, hogy:"A fiók eltávolításához kapcsolat szükséges. Próbálja újra később." Azt nem tudom, hogy milyen kapcsolat és mikor később.. :)
Próbáltam már bejelentkezve, kijelentkezve, OVI-ba bejelentkezve stb.. mindig ezt az üzit kapom. Valamit nagyon elbénázok sztem. Még néhány próba aztán reset..
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Macika »

papzi írta:
Damir írta:
Macika írta:A mobiltelóról nem is fogod tudni.
Miért nem PC-ről próbálod?
Miért ne tudná?
A Menüben rámegy az Email-re, aztán Beállítás/ Opciók és Postafiók törlése.
Opssz!
Ha Nokia Messaging alkalmazással van létrehozva a fiók, akkor bizony lehet, hogy nem fogja tudni törölni!
Nálam is így kezdődtek a gondok...
Jelenleg még mindig nem sikerült a Nokia által kitörölt Messaging regisztrációmat ismét aktiválni, létrehozni. Komolyan mondom kezd egy kicsit nevetségessé válni: egy hónapokig jól működő dolog egyszercsak megállt és szolgáltatóm és a Nokia közös erővel nem képesek megoldani a problémát!
:angry:
Ugye???
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Macika »

Damir írta:
Macika írta:
Thales79 írta:Sziasztok!
Segítséget kérnék.. Nem tudom törölni egyik beállított email fiókomat sem, sőt próbaképpen megadtam jelszót, azt sem tudom visszacsinálni.. :hmm2:
Mit tegyek? Előre is köszi..
A mobiltelóról nem is fogod tudni.
Miért nem PC-ről próbálod?
Miért ne tudná?
A Menüben rámegy az Email-re, aztán Beállítás/ Opciók és Postafiók törlése.
Akkor félreértés lesz.

Én úgy értettem, hogy magát a postafiókot.
És nem úgy, hogy csak a készülékről a postafiók lekérdezésének lehetőségét.

Akkor tisztázni kéne, ki mit értett! ;)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Damir »

Thales79 írta:Köszi az ötleteket.. Sajna nem tudom törölni egyik fiókomat sem.. :oops: Pedig a telón simán az emilvarázslóval hoztam létre. (ovi suite-ben nem is találok emilbeállítást) Azt az üzenetet kapom, hogy:"A fiók eltávolításához kapcsolat szükséges. Próbálja újra később." Azt nem tudom, hogy milyen kapcsolat és mikor később.. :)
Próbáltam már bejelentkezve, kijelentkezve, OVI-ba bejelentkezve stb.. mindig ezt az üzit kapom. Valamit nagyon elbénázok sztem. Még néhány próba aztán reset..
Én eddig minden telómban sikeresen töröltem a fiókjaimat, így nálad valami egyéni probléma lesz szerintem :roll:

Macika: Én a telefonon beállított fiókra gondolok, azt szeretné törölni, csak nem engedi neki.... :hmm2:
Avatar
papzi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2010-04-25 vas. 15:42:55
Készüléktípus: Xperia Z1c Android 4.4.4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: PÉCS
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: papzi »

Thales79 írta:Köszi az ötleteket.. Sajna nem tudom törölni egyik fiókomat sem.. :oops: Pedig a telón simán az emilvarázslóval hoztam létre. (ovi suite-ben nem is találok emilbeállítást) Azt az üzenetet kapom, hogy:"A fiók eltávolításához kapcsolat szükséges. Próbálja újra később." Azt nem tudom, hogy milyen kapcsolat és mikor később.. :)
Próbáltam már bejelentkezve, kijelentkezve, OVI-ba bejelentkezve stb.. mindig ezt az üzit kapom. Valamit nagyon elbénázok sztem. Még néhány próba aztán reset..
Akkor Te is a Messaging alkalmazással hoztad létre a postafiókokat!
Ha él még a regisztrációd (reménykedj), akkor PC-ről az email.nokia.com oldalra belépsz, ott belépsz a fiókodba (elvileg az elsőnek megadott email fiókod adatai lesznek a belépési adatok).
Ha sikerült belépned, akkor ott látod a postafiókokat és ott tudod őket törölni is.
(Nekem ezt a Messaging fiókot törölte a NOKIA és azóta nem tudok újra regisztrálni, mert a telefonomat is kitiltották nagy igyekezetükben a Messaging szerverükről és szeptember 2-a óta nem sikerül újra beengedni...!!!)
Ja és még egy: Ne reménykedj: a reset nem fogja eltüntetni az így létrehozott fiókot, mert az első netes felkapcsolódásodnál szinkronizálni fog és ha az előbb említett oldalon nem törlöd, akkor újra megjelenik a telefonon is. Ha abból a Messaging fiókból kitörlöd, akkor eltűnik a telefonról is a legközelebbi net csatlakozásnál: "kiszinkronizálja magát"!
Thales79
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:32:26
Készüléktípus: N86
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N86

Hozzászólás Szerző: Thales79 »

Sziasztok!
Köszönöm mégegyszer mindenkinek.
Papzi! Minden úgy volt ahogy írtad. Azért nem értettem először, mert én nem használtam a messaging alkalmazást. Legalábbis tudatosan nem.. :) Ráadásul belépéskor láttam, hogy okt 6.-án lejár a próbaverzió. Utána mi lesz? Mindegy.
Végre tudtam törölni, meg módosítani a fiókokat.
Köszönöm, üdv!
Áhh.. Korai volt az öröm. Nokia fiókből töröltem, de a telón maradt :D
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”