Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

bobvosgy írta: Ez nagyon rossz példa,mert nem a tévékről beszélünk hanem egy mobiltelefonról :whaaa:Ha egérmozizni akarsz akkor rajta :blush:
Csak a számháború megy :wacko: Az hogy nyertél kb 5-5 millimétert a kijelzőn attól még nem fogod jobban látni,az kevés a boldogsághoz,akkor venni kell táblapc-t.
De olyat veszel amilyet akarsz,amilyen neked tetszik :taps2: Nem vitázni akartam én sem,csak még nincs értelmes válasz a kérdésünkre (gyanítom sosem lesz,mert nincs)
Én speciel csak ritkán nézek filmet a telón,arra van a pc vagy a tv.Mindent amit felveszek vele,nyomom gépre vagy tv-re és ott gyönyörködök benne :yeah:
Részben igazad van, de részben mégsem. 4 collra nem elég a 640x360 szerintem, a betűk már szőrösek rajta, a kisebb betűt olvasni nehéz/lehetetlen. De az is igaz, hogy nálam ez nem feltétlenül dealbreaker. Ha a 808-ra vágytam volna, biztos, hogy nem akadályoz meg a kijelzője a megvásárlásban. Akadályozott viszont az ára, a kinézete és az OS. Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel, kár egymást arról győzködni, hogy van-e értelme a 4.3-as kijelzőnek a 4"-al szemben.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

sadboy írta:Látott már valaki közületek 808-ast élőben? Sose mondtam hogy ez a legjobb felbontású kijelző de a betekintési szöge és láthatósága erős fényben nem elhanyagolható mondjuk én sem kijelzője miatt vettem. :)
A havernak az van! 3 hónapos! Fenn van az aprón itt is! egy e52 vel együtt árulja! Mivel nincs semmi támogatottsága már a symbiannak ,így próbál váltani! Bár sajna nem kapkodnak érte sem! Már symbis telőt nem akarnak a GSM boltok sem bevenni,főleg fiatal ,drága készülékeket! Érthető persze!
Még az N8 ami eladható szerintem,mert olcsón adják már,és annyit marhára meg is ér! :taps2: Én is szerettem ! Csak a Nokia szervizt nem,és ezért is mentem át más márkához! 920 ba gondolkoztam,de ha baja lesz ,mit csinálok???? Amennyire szívatnak a szervizek???? Áh ,,léptem inkább! :whistle:
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

apaszka írta:Én is szerettem ! Csak a Nokia szervizt nem, és ezért is mentem át más márkához!
Szia. Ezt hogy érted? nekem még érvényes a 2év gari rá. úgy érted nem tartják be a garanciális kötelezettségeiket symbian telókon?
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

apaszka írta:
sadboy írta:Látott már valaki közületek 808-ast élőben? Sose mondtam hogy ez a legjobb felbontású kijelző de a betekintési szöge és láthatósága erős fényben nem elhanyagolható mondjuk én sem kijelzője miatt vettem. :)
A havernak az van! 3 hónapos! Fenn van az aprón itt is! egy e52 vel együtt árulja! Mivel nincs semmi támogatottsága már a symbiannak ,így próbál váltani! Bár sajna nem kapkodnak érte sem! Már symbis telőt nem akarnak a GSM boltok sem bevenni,főleg fiatal ,drága készülékeket! Érthető persze!
Még az N8 ami eladható szerintem,mert olcsón adják már,és annyit marhára meg is ér! :taps2: Én is szerettem ! Csak a Nokia szervizt nem,és ezért is mentem át más márkához! 920 ba gondolkoztam,de ha baja lesz ,mit csinálok???? Amennyire szívatnak a szervizek???? Áh ,,léptem inkább! :whistle:
Érdekes én egy percre sem bántam meg hogy 808-at vettem mert teljesen jó készülék. Fele annyi hibája sincs mint a lumia 920-nak és mindazt tudja amire szükségem van és amit a lumiák szerintem soha nem fognak tudni. Eddig hibás példányról se nagyon olvastam nem úgy a lumiáknál. Sose gondoltam hogy egy symbianos telefon nagyobb ritkaság lesz mint az iPhone. Egyébként nem értem a haverodat miért vett 808-at amikor megvette már akkor lehetett tudni hogy nem nagyon lesz támogatottsága.
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: TommyX »

apaszka írta: A havernak az van! 3 hónapos! Fenn van az aprón itt is! egy e52 vel együtt árulja! Mivel nincs semmi támogatottsága már a symbiannak ,így próbál váltani! Bár sajna nem kapkodnak érte sem! Már symbis telőt nem akarnak a GSM boltok sem bevenni,főleg fiatal ,drága készülékeket! Érthető persze!
Még az N8 ami eladható szerintem,mert olcsón adják már,és annyit marhára meg is ér! :taps2: Én is szerettem ! Csak a Nokia szervizt nem,és ezért is mentem át más márkához! 920 ba gondolkoztam,de ha baja lesz ,mit csinálok???? Amennyire szívatnak a szervizek???? Áh ,,léptem inkább! :whistle:
Én meg láttam, hogy egy ismerősöm Samsung telefonjával mit "műveltek"(vagy inkább nem), én meg ezért nem váltok telefon márkát.
Szóval, mindenhol sajnos megesik, hogy szívóznak az emberrel. :(
Bár ne így lenne, vagy inkább ne keljen szervizbe vinni a telefont, az lenne a legjobb. ;)
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

TommyX írta:
apaszka írta: A havernak az van! 3 hónapos! Fenn van az aprón itt is! egy e52 vel együtt árulja! Mivel nincs semmi támogatottsága már a symbiannak ,így próbál váltani! Bár sajna nem kapkodnak érte sem! Már symbis telőt nem akarnak a GSM boltok sem bevenni,főleg fiatal ,drága készülékeket! Érthető persze!
Még az N8 ami eladható szerintem,mert olcsón adják már,és annyit marhára meg is ér! :taps2: Én is szerettem ! Csak a Nokia szervizt nem,és ezért is mentem át más márkához! 920 ba gondolkoztam,de ha baja lesz ,mit csinálok???? Amennyire szívatnak a szervizek???? Áh ,,léptem inkább! :whistle:
Én meg láttam, hogy egy ismerősöm Samsung telefonjával mit "műveltek"(vagy inkább nem), én meg ezért nem váltok telefon márkát.
Szóval, mindenhol sajnos megesik, hogy szívóznak az emberrel. :(
Bár ne így lenne, vagy inkább ne keljen szervizbe vinni a telefont, az lenne a legjobb. ;)
Ott a pont!!!! Ez Így van! :D
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Én valahol úgy olvastam hogy a symbianos telók gyártása szűnt meg (a 808-al) nem pedig a támogatása(még) :blush: :tomatoes:
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Mostantól megkérnék mindenkit, hogy csak N8 telefonnal kapcsolatos beszélgetés folytatódjon tovább itt!

A Symbian helyzetéről, a Nokia 808-ról, + a Nokia szervizekről további beszélgetést itt lehet folytatni :yes:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kat001 »

TommyX írta:Mostantól megkérnék mindenkit, hogy csak N8 telefonnal kapcsolatos beszélgetés folytatódjon tovább itt!

A Symbian helyzetéről, a Nokia 808-ról, + a Nokia szervizekről további beszélgetést itt lehet folytatni :yes:
bocs, én dobtam fel egy témát, ami ide kanyarodott...
Egyébként találtam egy kameratesztet, igaz nem a 8-as win. Nokiák, de mégis csak teszt az n8 javára.. Szóval jó kis kamerafone ez...
http://www.mobilport.hu/tesztek/2012041 ... lumia_800/
gss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010-08-16 hétf. 20:12:20
Készüléktípus: n8
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gss »

Urak! Tudna nekem vki tippet adni!?
Zöldfülü amatör vagyok,most kezdem használni az n8-at (használtan vettem,ismerös nagynehezen tolt rá TaylorV8-at)
Szép és jó minden.
...kivéve hogy több progit nem tudok rárakni mert "letöltési hiba" felirat jelenik meg a végén.
opera simán ráment,de a screen snap,red light,és a nokia sleeping screen nem
:weep:
ki-bekapcs megvolt,más tippem nincs :sad:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”