Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Daredevil25 írta:Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a qwerty billentyűzet méretét lehet vhogy növelni? Amióta N8-am van azóta utálok smst irni, egyébként nagyon jó teló, meg most ez a V8-as szoft van rajta, ugyhogy ismét megújult..de egy nagyob qwerty nálam minden újítást überelne :) (Lehet egyedül vagyok a problémámmal)
Nem tudom, hogy akarod növelni, a kijelzőméret fix. :) Viszont, ha elfekteted, akkor nagyobb lesz, illetve ajánlom a swype beviteli módszert. Korábban volt valami gebasz, ami miatt nem működött, nem tudom, hogy javították e már. Ha működik, akkor az egy zseniális dolog szerintem. Én azt használtam.
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

djzolko írta:
Daredevil25 írta:Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a qwerty billentyűzet méretét lehet vhogy növelni? Amióta N8-am van azóta utálok smst irni, egyébként nagyon jó teló, meg most ez a V8-as szoft van rajta, ugyhogy ismét megújult..de egy nagyob qwerty nálam minden újítást überelne :) (Lehet egyedül vagyok a problémámmal)
Nem tudom, hogy akarod növelni, a kijelzőméret fix. :) Viszont, ha elfekteted, akkor nagyobb lesz, illetve ajánlom a swype beviteli módszert. Korábban volt valami gebasz, ami miatt nem működött, nem tudom, hogy javították e már. Ha működik, akkor az egy zseniális dolog szerintem. Én azt használtam.
Helló!
Igaz Én nem használom az újat,de a napokban láttam,hogy a letöltéseknél fennt van a javitás is.
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Daredevil25
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013-01-16 szer. 10:55:43
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Daredevil25 »

Köszönöm a válaszokat! djzolko: Egyébként, a hogy akarom növelni-re csak annyit, hogy a kijelző felén van a billentyűzet...gondoltam vmi olyan megoldással, hogy több helyet foglaljon el a kijelzőből, és mondjuk effektive a kiosztást megváltoztatva, úgy h a betűk legyenek ott és egyetlen egy szimbólum billentyű amit megnyomva pl ki tudd választani hogy mit akarsz a mondat végére tenni, pontot vagy felkiáltó jelet...bla bla bla...(ehhez asszem a fix kijelzőméret nem sokat számít:D )
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Daredevil25 írta:Köszönöm a válaszokat! djzolko: Egyébként, a hogy akarom növelni-re csak annyit, hogy a kijelző felén van a billentyűzet...gondoltam vmi olyan megoldással, hogy több helyet foglaljon el a kijelzőből, és mondjuk effektive a kiosztást megváltoztatva, úgy h a betűk legyenek ott és egyetlen egy szimbólum billentyű amit megnyomva pl ki tudd választani hogy mit akarsz a mondat végére tenni, pontot vagy felkiáltó jelet...bla bla bla...(ehhez asszem a fix kijelzőméret nem sokat számít:D )
Szia!

Én is csak ajánlani tudom a swype-ot. Ha megszokod, akkor verhetetlen! Hamarosan én is készüléket váltok és az egyik szempont, hogy lehessen rá swype-ot rakni. Akár fizetősen is!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Daredevil25 írta:Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a qwerty billentyűzet méretét lehet vhogy növelni? Amióta N8-am van azóta utálok smst irni, egyébként nagyon jó teló, meg most ez a V8-as szoft van rajta, ugyhogy ismét megújult..de egy nagyob qwerty nálam minden újítást überelne :) (Lehet egyedül vagyok a problémámmal)
Szia!

Swype-ot tedd fel, aztán a letöltések között van hozzá egy nagyon jó sötét téma, én ezt használom.
stroncium
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-12-28 kedd 09:27:25
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: stroncium »

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni. Delight Bellé-t használtam, most a vége felé elég sokszor fagyott a készülék, három napja gondoltam, hogy új szoftvert teszek fel. Gondoltam, hogy teljesen gyári állapotra radírozom a készüléket, ezért a skandináv sw.-t tettem fel rá, elindult a készülék, majd újra kikapcsolt és azóta "Nokia" halál. Próbáltam dead módban, többször is, semmi, felmegy rá az sw., bekapcsol a készülék, Nokia felirat megjelenik, onnan semmi. Lehet, hogy kinyírtam a telefont? Segítsetek. Előre is köszönöm. Üdv.
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kukszi »

stroncium írta:Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni. Delight Bellé-t használtam, most a vége felé elég sokszor fagyott a készülék, három napja gondoltam, hogy új szoftvert teszek fel. Gondoltam, hogy teljesen gyári állapotra radírozom a készüléket, ezért a skandináv sw.-t tettem fel rá, elindult a készülék, majd újra kikapcsolt és azóta "Nokia" halál. Próbáltam dead módban, többször is, semmi, felmegy rá az sw., bekapcsol a készülék, Nokia felirat megjelenik, onnan semmi. Lehet, hogy kinyírtam a telefont? Segítsetek. Előre is köszönöm. Üdv.
Szia. a 11.7 tetted rá a skandinávból? Ha nem halott módban tedd rá és az optionsban legyen bepipálva allow sw downgrade és ignore invalid sw. Előtte nyomd neki a hard reset kombinációt.


Itt a videó hogyan is kell csinálni http://www.youtube.com/watch?v=I2CxE4GGhVg
Skyp: kukuc-
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Daredevil25 írta:Köszönöm a válaszokat! djzolko: Egyébként, a hogy akarom növelni-re csak annyit, hogy a kijelző felén van a billentyűzet...gondoltam vmi olyan megoldással, hogy több helyet foglaljon el a kijelzőből, és mondjuk effektive a kiosztást megváltoztatva, úgy h a betűk legyenek ott és egyetlen egy szimbólum billentyű amit megnyomva pl ki tudd választani hogy mit akarsz a mondat végére tenni, pontot vagy felkiáltó jelet...bla bla bla...(ehhez asszem a fix kijelzőméret nem sokat számít:D )
Persze, a kijelző felén, de ha nyújtottabb betűk lennének, jobb lenne? A qwerty azért qwerty, mert qwerty. Na, ezt jól megmondtam. :lol: Szóval nem lehet a kiosztást csak úgy megváltoztatni. Tényleg rakd fel a swype-ot, istenkirály cucc.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

hogy a qwerty billentyűzet méretét lehet vhogy növelni?
usb-otg-n rátolsz egy akármilyen PC billentyűzetet. az elegendően nagy.
Freund
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-01-16 szer. 21:28:02
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Freund »

Problémám van a wi-fi-vel a Nokia N8-as készülékemen.A lényeg az,hogy hackelt az egész,meg lehet ezt valahogy oldani? Esetleg ha frissíteném vagy valami? Valami ötlet? Előre is köszönöm! (nagy segítség lenne)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”