Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
jtamas88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 00:01:23
Készüléktípus: Nokia c7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: jtamas88 »

Mekkora egy állat vagyok én:)

menü-beállítások-általános-testreszabás-témák-általános-opciók-témahatások és láss csodát:)

De azért el van dugva nem?:) Meg az alapértelmezésben miért nincs bekapcsolva? Hát új ficsőr fp2:)

Mentségemre, hogy most vettem a telefont (igaz előtte is Symbian 9.1 volt:)

Bár a szoftverfrissítéses kérdésem még áll.

Tamás
AxelF
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 11:34:02
Készüléktípus: N78
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AxelF »

AxelF írta:Sziasztok!

Sikerült valakinek a 78-on eltüntetni a sok kiírást a képernyőről? Az aktív készenlét 6 ikonjára szükségem van, de a keresésre, meg a többire alatta nem igazán. X-plore fájlkezelőt használva próbáltam már Salmi leírása alapján, de nekem nincs olyan nevű fájlom, mint ami ott meg van adva (AIPluginDefinition.rsc) ?!

Köszi előre is a segítséget: AxelF.
:bye1:

Nincs megoldás? :weep:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Damir »

AxelF írta:
AxelF írta:Sziasztok!

Sikerült valakinek a 78-on eltüntetni a sok kiírást a képernyőről? Az aktív készenlét 6 ikonjára szükségem van, de a keresésre, meg a többire alatta nem igazán. X-plore fájlkezelőt használva próbáltam már Salmi leírása alapján, de nekem nincs olyan nevű fájlom, mint ami ott meg van adva (AIPluginDefinition.rsc) ?!

Köszi előre is a segítséget: AxelF.
:bye1:

Nincs megoldás? :weep:
Most látom, hogy nem megy Salmi leírása alapján, szóval nem szóltam semmit :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: rydair »

jtamas88 írta:Az mitől függ, hogy vannak-e animációk a menüben? Mert nekem csak az új multimédia menüben meg az új képnézegetőben vannak animációk, de láttam több videot, ahol pl a főmenüben is van. (A kurzor átúszik a következő ikonra, nem átugrik stb) De láttem olyan videokat is, ahol szintén nem volt.

Nokia gyári frissítőjével frissítettem 12.046-ra (nem vettem észre változást) de itt többen írják, hogy van már valami 13-as meg 20-as. Ilyen hogy lehet rátuszkolni? vagy nem ettől függ, hogy van-e animáció?

Valamint most vettem észre, hogy a *#0000# menüben az opcióknál is van olyan, hogy szoftver frissítése és ott azt mondja, hogy talált újat (pedig már a 12.046-tal néztem) Innen is lehet szoftvert frissíteni? Product kódom NSS szerint alapból 0545622 (tehát jó, Euro3-as) akku mögött 0545491. Miért lehet különböző?

Vagy ehez a product kódhoz nem létezik újabb szoftver, csak máshoz? vagy hogy van ez? nem vágom. A nokia oldalát azt mondja, hogy a 12.046 a legfrissebb ehhez a product kódhoz. (itt: http://europe.nokia.com/A4577224 )

Bocs, ez már nem teljesen ebbe a topicba való

köszi
Tamás
azért különbözö mert nem magyarországra készült a telefon, az elérhetö frissitések a produvt kódtol függenek. akkor most találták? vagy nem? vagy mivan? :D a telón a csillagkereszt0000kereszt-opcióban igen, lehet ott is frissiteni. wlanon leszedni magának :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Damir »

jtamas88 írta:Az mitől függ, hogy vannak-e animációk a menüben? Mert nekem csak az új multimédia menüben meg az új képnézegetőben vannak animációk, de láttam több videot, ahol pl a főmenüben is van. (A kurzor átúszik a következő ikonra, nem átugrik stb) De láttem olyan videokat is, ahol szintén nem volt.

Nokia gyári frissítőjével frissítettem 12.046-ra (nem vettem észre változást) de itt többen írják, hogy van már valami 13-as meg 20-as. Ilyen hogy lehet rátuszkolni? vagy nem ettől függ, hogy van-e animáció?

Valamint most vettem észre, hogy a *#0000# menüben az opcióknál is van olyan, hogy szoftver frissítése és ott azt mondja, hogy talált újat (pedig már a 12.046-tal néztem) Innen is lehet szoftvert frissíteni? Product kódom NSS szerint alapból 0545622 (tehát jó, Euro3-as) akku mögött 0545491. Miért lehet különböző?

Vagy ehez a product kódhoz nem létezik újabb szoftver, csak máshoz? vagy hogy van ez? nem vágom. A nokia oldalát azt mondja, hogy a 12.046 a legfrissebb ehhez a product kódhoz. (itt: http://europe.nokia.com/A4577224 )

Bocs, ez már nem teljesen ebbe a topicba való

köszi
Tamás
Szia!

Akkor szokott más pr.code lenni, ha kintről behozott a teló és rátették a magyar nyelvet.

Nem minden pr.code-hoz van SW frissítés, ez ne zavarjon, nyugodtan frissíts ha akarsz ;)
AxelF
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 11:34:02
Készüléktípus: N78
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AxelF »

" Most látom, hogy nem megy Salmi leírása alapján, szóval nem szóltam semmit "

Köszi Damir, hogy megpróbáltad! Nem hallottál valami véletlenül valami más megoldást? Nagyon zavarnak ezek a felesleges dolgok, sajnos mániás vagyok a háttérképre...

Köszi: AxelF
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

Reggelt.

Van valami módszer hogy frissítsem a telót 20-as FW-re? Retek idegesítő hogy tetű lassú a szoftver és egyre többet szórakozik, resetelni nincs humorom...
Azért elég gáz, hogy már több, mint egy hónapja kinn a 20as, EURO pc-ra meg csöszik kiadni az updatet.
jtamas88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 00:01:23
Készüléktípus: Nokia c7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: jtamas88 »

Köszi a válaszokat, még egy olyan kérdésem lenne akkor, hogy én megcsináltam a szignóhacket a régi jó szoftverrel, azaz sima HelloCarbide. Hogyha én szoftvert frissítek (12.046 fölé), akkor újra hackelni kell vagy ottmarad az installserver a c/sys-ben?
Mert nem sok kedvem lenne a kínaiszignózós rompatcheres szarságot végigszenvedni.
Avatar
Georgexy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:21:39
Készüléktípus: Nokia N78 - N8 DG Taylor Belle
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baden Würtenberg - Radolfzell am Bodensee
Has thanked: 32 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Georgexy »

Sziasztok!

Látom kérdeztétek, hogy hogyan lehet frissíteni az sw-t a 20-asra.
Én már a megjelenése napján bementem a hozzám legközelebb eső nokia szervizbe és megcsinálták.
Igaz az enyém még garis.

Üdv.
Georgexy
Telefonok:
Nokia 1610, 1611, 2110, 3110, Siemens C25, C35, M35, Nokia 7110, Siemens S35, Siemens ME45, Nokia 3110 Classic, 6210, 6230, 6230i, 6600, 6020, 6080, LG L600v, Nokia N70, 2730 Classic, N78, N8
Megosztásom: http://www.mediafire.com/?h4jms2yi7i5on
Devour
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 19:42:14
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Devour »

Van egy olyan problémám, hogy állandóan lemarad a telo 1 nappal.Most kedden jelzett hétfőt(ha jól emlékszem) jó beállítottam keddre, na most pedig tegnap csütörtököt, és megint beállítottam,de már ezek előtt is csinálta, de sztem nem szabályos időközönként,mert egyszer mintha egy hetet is kibírta volna.Az automata időfrissítés be van kapcsolva.Az lehet a baj, hogy egy napon frissítettem 2 szer is a telót? Az előzőre és utána a legjobbra.Lenne még1 kérdésem, hogy a frissítésnél nem fogynak el az euro3 as kódok mert azért nincs sokehhez a típushoz bár november óta nem néztem,tehát lehet váltogatni kettővel?Átírom egy másikra,azután pedig az előzőre,megint és így tovább.Egyébként meg éveket veszítek az életemből, ha nem frissítek? :)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”