Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

A gyári filekezelővel elindítottam az E: meghajtó formázását, erre "Hiba történt, a művelet meg lett szakítva" hibaüzenet azonnal le is állította. :whaaa:
Ha USB-n kiválasztom a Tárolóhely-et, akkor meg semmit sem lát sem a Total Commander, sem az Intéző, azonnal levág, és visszakapcsol Nokia Suite módba... :evil:
Ami érdekes, hogy az E:- nél "Mem. kártya feloldása" is megjelent, jelszót kér,de SOSEM volt jelszóval védve...
Most akkor hogy formázzam le :?2:
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

john33 írta: A gyári filekezelővel elindítottam az E: meghajtó formázását, erre "Hiba történt, a művelet meg lett szakítva" hibaüzenet azonnal le is állította. :whaaa:
Ha USB-n kiválasztom a Tárolóhely-et, akkor meg semmit sem lát sem a Total Commander, sem az Intéző, azonnal levág, és visszakapcsol Nokia Suite módba... :evil:
Ami érdekes, hogy az E:- nél "Mem. kártya feloldása" is megjelent, jelszót kér,de SOSEM volt jelszóval védve...
Most akkor hogy formázzam le :?2:
Lehet, hogy fut a háttérben a Nokia Suite!
A 3gombos Hard Reset-et próbáltad?
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

john33 írta:A gyári filekezelővel elindítottam az E: meghajtó formázását, erre "Hiba történt, a művelet meg lett szakítva" hibaüzenet azonnal le is állította. :whaaa:
Ha USB-n kiválasztom a Tárolóhely-et, akkor meg semmit sem lát sem a Total Commander, sem az Intéző, azonnal levág, és visszakapcsol Nokia Suite módba... :evil:
Ami érdekes, hogy az E:- nél "Mem. kártya feloldása" is megjelent, jelszót kér,de SOSEM volt jelszóval védve...
Most akkor hogy formázzam le :?2:
érdekes. a gyárilag rajta lévő f-secure -ban nem lett beállítva valami jelszavas védelem? mert ez pont olyan mintha le lett volna tiltva vagy formázva az E:
esetleg azt még meg lehet próbálni hogy leszeded a gyári 111.40-es fw-t navifirm-ről, pl a 0599771-eshez, de kijelölöd az 1,2GB-os RM-596_M005.56.emmc.fpsx fájlt is, ez a belső tárhely gyári tartalma.
ha ezt sikerül felrakni akkor az egyben le is formázza a belső tárhelyet. ha nem megy fel rá és megáll vmi hibával akkor gondolom egyértelmű -> szervíz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2012-09-19 szer. 12:10:42-kor.
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

Még mindig nincs siker :evil:

A Navifirm-en a gyári 111.40-es fw-nél NINCS nálam a listában az 1,2 GB-os .56.emmc.fpsx file (Produciton External módban, Nokia Care Suite módban nincs is 111.40-es fw).
A korábbi 111.30.609-es fw-nél van, de ott még csak .50emmc.fpsx file van, ami nem jó a 111.40-es fw-hez :evil:

Hogyan látható+tölthető le az .56.emmc.fpsx file???
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

john33 írta:
Még mindig nincs siker :evil:
...
És ha megpróbálod Taylor 8-as szoftverét? Ott megvan az összes fájl leírással együtt.
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

MrAngelo írta:
john33 írta:
Még mindig nincs siker :evil:
...
És ha megpróbálod Taylor 8-as szoftverét? Ott megvan az összes fájl leírással együtt.
Már azon is túlvagyok...a skandináv 11.055-ös downgrade nem sikerült, a Phonenix hibát ír ki: pr1 és pr2-es nincs...
A V8-as refurbish-ra elindul, de hiányolja az említett .56-os file-t, ami miat szintén leáll.
A Dead mode-t is kipróbáltam, Refurbishre szintén hiányzik az említett .56-os file, Software update módban végigcsinálja a műveletet, ki is írja, hogy sikerült a művelet, de Test mode kijelzőnél nem megy tovább.
8mp-es kikapcsolás után nagy nehezen 5 perc után bekapcsol a telefon, de a pin kód kérés után a Nokiás kézfogás még megvan, onnantól a főképernyőig már el sem jut, lefagy vagy kikapcsol...
Tegnap este 11-ig volt egy tökéletes telefonom... :censored:
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Hááát... 99,99% hogy hardverhiba.
"Nem para", szerviz-garancia. :wacko:
A veszprémi Nokia Care-t ajánlom figyelmedbe ha nem laksz túl messze, velem nagyon korrektek és gyorsak voltak. (hangszóró+lila kijelző=1nap)
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

MrAngelo írta:Hááát... 99,99% hogy hardverhiba.
"Nem para", szerviz-garancia. :wacko:
A veszprémi Nokia Care-t ajánlom figyelmedbe ha nem laksz túl messze, velem nagyon korrektek és gyorsak voltak. (hangszóró+lila kijelző=1nap)
Hát, Debrecentől picit messze van Veszprém, bár jártam oda főiskolára, szép évek voltak ;)

Mivel T-s a készülék, lehet, hogy kihagyom őket, és beviszem a debreceni Nokia Care-ba egyből...pontosan 1 éve és 3 napja vettem a készüléket...

Még egy utolsó próbálkozást megeresztek, az 1.7+ Navi már látja a hiányzó 1,2 gb-os .56-os file-t, letöltöm, és mivel ezt hiányolta a Phoenix, hátha...
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

john33 írta:
MrAngelo írta: Hát, Debrecentől picit messze van Veszprém, bár jártam oda főiskolára, szép évek voltak ;)

Mivel T-s a készülék, lehet, hogy kihagyom őket, és beviszem a debreceni Nokia Care-ba egyből...pontosan 1 éve és 3 napja vettem a készüléket...

Még egy utolsó próbálkozást megeresztek, az 1.7+ Navi már látja a hiányzó 1,2 gb-os .56-os file-t, letöltöm, és mivel ezt hiányolta a Phoenix, hátha...
Hajrá! A remény hal meg utoljára...

Szerintem is hagyd ki a T-Mobile-t, ha a Care-be viszed, hamarabb meglesz szerintem.
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

Doky586 írta:
nse írta:T-mobileos N8-am van és az Nokia Suite még mindig nem adja ki a frissebbet, miért van mikorra várható??
nálam se veszi észre, ahogy néztem azért mert product kód szerint a magyar függetlenekre se jelent meg, csak az euro3-ra..
marad a navifirm+phoenix...
Miben jobb illetve miben rosszabb a Belle Refresh verzió??? Érdemes feltenni???
állítólag ezek az újdonságok, illetve a nokia maps is csak a refresh-el frissül már.
Na igen,most hívtam a nokiát,hogy mi a xar van már az új sw-vel mert nálam sem látja még! Válasz: várjak türelemmel.. :duhos2:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”