Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
BudayT
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-08-12 vas. 16:30:31
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BudayT »

MrAngelo írta:Használd a Mobile Cleanert. Nekem bevált de többször kellett futtatnom.
Lefutattam vagy 20-szor de semmi változás :sad:
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

BudayT írta:
MrAngelo írta:Használd a Mobile Cleanert. Nekem bevált de többször kellett futtatnom.
Lefutattam vagy 20-szor de semmi változás :sad:
Helló!A mobile cleaner önmagában nem törli az alkalmazásokat,azt neked kell manuálisan :sly: Miután lefuttattad utána próbáld törölni ami nem kell :confused3: pl hosszan ráböksz és ha mázlid van feldobja hogy:törlés :otlet:
BudayT
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012-08-12 vas. 16:30:31
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BudayT »

bobvosgy írta:
BudayT írta:
MrAngelo írta:Használd a Mobile Cleanert. Nekem bevált de többször kellett futtatnom.
Lefutattam vagy 20-szor de semmi változás :sad:
Helló!A mobile cleaner önmagában nem törli az alkalmazásokat,azt neked kell manuálisan :sly: Miután lefuttattad utána próbáld törölni ami nem kell :confused3: pl hosszan ráböksz és ha mázlid van feldobja hogy:törlés :otlet:
Azt tudom, azt úgy csináltam, de azt írja mint előtte is, hogy : eltávolítás megszakítva :sad:
gameboy147896
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-10-04 hétf. 13:31:40
Készüléktípus: nokia N85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gameboy147896 »

sziasztok! arra lennék kíváncsi hogy a nokia n8-as telefonomba az usb kapcsolatok között találtam egy olyan lehetőséget hogy: telefon használata modemként, amiből én arra a következtetésre jutottam hogy wlan modem helyett tudom használni, de nekem csak a 3G-s modemet sikerül működésbe hozni. Lehet e egyáltalán wlan kapcsolattal használni?????????? köszönöm előre is:)
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

BudayT írta:
MrAngelo írta:Használd a Mobile Cleanert. Nekem bevált de többször kellett futtatnom.
Lefutattam vagy 20-szor de semmi változás
Mit szenvedtek ennyit?
Nincs hard-reset lehetőség N8-ra? (+SD kártyát formázni)
Vagy nem lehet Phoenix-el újrahúzni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Doky586 2012-08-13 hétf. 23:27:17-kor.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

gameboy147896 írta:sziasztok! arra lennék kíváncsi hogy a nokia n8-as telefonomba az usb kapcsolatok között találtam egy olyan lehetőséget hogy: telefon használata modemként, amiből én arra a következtetésre jutottam hogy wlan modem helyett tudom használni, de nekem csak a 3G-s modemet sikerül működésbe hozni. Lehet e egyáltalán wlan kapcsolattal használni?????????? köszönöm előre is:)
Valamit félreértesz.
Ezek a modemek. Ezeket tudja helyettesíteni a telefon.
olyan nincs hogy "wlan modem".
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

BudayT írta:
BLAUZOO írta:
BudayT írta:Sziasztok!
Most vettem használtam egy N8-ast úgyhogy még nagyon nem vágom rajta a dolgokat. T-mobilos volt de függetlenítettem. Vannak rajta számomra felesleges programok (iwiw,ozone,axn,tv2, stb.) amiket nem lehet ugye törölni. Van erre valami mód amivel ezeket el lehet távolítani? Köszönöm előre is.

Töltsd le a Nokia Suiterol ,telepitsd ,utána tudod törölni ,vagy futtasd le a mobile cleanert ,és lehet , hogy tudod utána törölni.
Sajnos ezek a programok nincsenek suiton fennt. Hogy lehetne máshogy megoldani?
Ezek fent vannak ,most néztem. Annyi van ,hogy az ozone akkor jön le ,ha az origot telepíted ,utána törölheted.
These users thanked the author BLAUZOO for the post:
BudayT (2012-08-17 pén. 10:02:11)
Rating: 2.63%
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

BLAUZOO írta:Sziasztok .

Abban kérném a segítségeteket, hogy van a telón ez a keresési webeszköz .Ha rányomok a Googlera most ez jön be : Alapért.szolgált.kivál. Ebben a körzetben a keresőszolgáltatások nem érhetők el . +Ha megnyitom a webet onnan is el tünt a google kereső , pedig a beállítások ,általános,alapért.keresőszolgáltatásnál a google van beállitva , és ugyan azt a szöveget írja .

Előre is köszönöm a válaszokat.
Tipp??? :szia:
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

BLAUZOO írta:
BLAUZOO írta:Sziasztok .

Abban kérném a segítségeteket, hogy van a telón ez a keresési webeszköz .Ha rányomok a Googlera most ez jön be : Alapért.szolgált.kivál. Ebben a körzetben a keresőszolgáltatások nem érhetők el . +Ha megnyitom a webet onnan is el tünt a google kereső , pedig a beállítások ,általános,alapért.keresőszolgáltatásnál a google van beállitva , és ugyan azt a szöveget írja .

Előre is köszönöm a válaszokat.
Tipp??? :szia:
Telepítsd újra a keresés web eszközt!
These users thanked the author golan7 for the post:
BLAUZOO (2012-08-14 kedd 17:07:17)
Rating: 2.63%
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Ma kaptam egy érdekes felvetést privátban, és engem is érdekelne a felvetés. Mikor tároló módban fent a teló, és közben a defragmentálást csinálja az ember a gépen, láthatóak a teló meghajtói is (E-F). A kérdés az, hogy van-e értelme, ajánlott-e, illetve egyáltalán lehet-e ezeket is töredezettség mentesíteni, úgy mint a számítógép többi meghajtóját? :hmm2:
Vagy ha így nem, van-e valamilyen más program telóra erre a célból? :hmm2:
Előre is köszi a válaszokért! ;)
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”