Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

djzolko írta:Ne legyetek már összeesküvéselmélet-készítők. Ezeket az appokat nem a gyártók készítik.. Ha fejlesztő lennék, én sem fejlesztenék symbianra ma már. Iszonyú kicsi esélye van, hogy tisztességes bevételt jelentsen a platform, mert nagyon könnyű a kalózverziót megszerezni, ráadásul eleve kicsi a felhasználói bázis. Ehhez az évilágon semmi köze nincs annak, hogy ki vezeti a Nokiát és miért.
Hát igen! A fiam csinált pár appot droidra,de nem rakja fel a z áruházba,mert sokba van az is,és barátainak elküldte,és kész! Ott már sok a vírusos vacak,vagy is bugos vackok! Aki megveszi oda a jogot,nyomja a tesztelés nélküli szarokat fel egyből,,,,,, :confused3:
Toby888
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012-07-05 csüt. 19:12:03
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Toby888 »

srácok mi a hejzet akkor ha telepíteni akarom az ovi store-t és azt irja a telo hogy nem lehet telepíteni... Tegnap master reset-eltem. 5let ??
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elims »

Toby: nekem is volt hasonló gondom.
Ezt keresd meg és telepítsd: storeinstaller_tb92_QTbundle_PROD_3_144391.22.054.sisx

Más.A múltkor vki írta,hogy a videóba nem lehet bele tekerni.Vágjátok el a videót virtualdub-bal max.700mb-1gb közöttire és lehet tekerni.

Azt is írta vki a múltkor,hogy elromlott a távolság érzékelője (beszélgetés közben a füledhez emelve elsösétül a kijelző).Ma én is ezt hittem.Bill.zár kiold és úgy ment a hívás fogadás..
Nem hiba volt.Véletlenül a tweaks programban kikapcsoltam ezt a szenzort is.
(szerkesztem,mert nem jól írtam..inkább úgy írom,hogy akinek ilyen hibája van,szervíz előtt böngésszen a tweaks-ben /ha telepítve van/)
A sms-sel nem sokra mentem..Szintén a tweaks-ben meglehet adni,hogy hova mentse a sms-eket,de hiába állítgatom. :-/
Ha vkinek lenne vmi ötlete szivesen venném.
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Sziasztok! (hátha itt tudja valaki)
Képszerkesztő programot keresek C7 Bellére. Külső készítésű 8-10Mpixeles >5MB méretű jpg fileok méretét szeretném csökkenteni úgy hogy csak a jpg tömörítést veszem vissza 70%-ra, de az X/Y felbontás (pixelszám) megmarad az eredeti. Ezt PC-n az XnView-el szoktam megtenni, de jó lenne ha nyaraláskor nem kellene PC-t vinni, hisz a fényképezőgép nagy SD kártyáját simán beolvassa az usb-n telefonra dugott kártyaolvasó. Így nyaralás közben naponta fel tudnám tölteni a képeket a netre, hiszen 5MB helyett csak <1MB -ot foglalnának. (akár wifin akár gprs-en ez sokat jelentene)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Elims írta:Más.A múltkor vki írta,hogy a videóba nem lehet bele tekerni.Vágjátok el a videót virtualdub-bal max.700mb-1gb közöttire és lehet tekerni.
http://dl.dropbox.com/u/41550624/sample ... nrated.avi
tessék, ez csak 21MB. na ezt próbáld meg kisebbre vagdosni hogy ne akadjon meg beletekerésor, aztán majd szólj ha sikerült (a konvertálás nem ér mint megoldás) :D de jó is lenne ha csak a méret lenne a gond. btw, ugyanez a videó anna alatt tökéletesen tekerhető, pause-olható.
Azt is írta vki a múltkor,hogy elromlott a távolság érzékelője (beszélgetés közben a füledhez emelve elsösétül a kijelző).Ma én is ezt hittem.Bill.zár kiold és úgy ment a hívás fogadás.. Nem hiba volt.Véletlenül a tweaks programban kikapcsoltam ezt a szenzort is.
az normális ha a füledhez közelítve kikapcsolja. a gond azzal van amikor híváskor nem kapcsolja be a kijelzőt és nem tudod felvenni a hívást. le volt már írva itt hogy milyen hw hiba okozza, keress rá.
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elims »

Nekem ez a releaser (ha nevezhetem ezt a kontárt annak -lehet,hogy jó ember,de avit nem tud csinálni) nem releaser.Az asztali lejátszóm is megbolondul tőle.
Úgyhogy ezen nem csodálkozom.
Én mondjuk egy 1.5gb-os MWT,stb-re gondoltam.

Így van.Úgy jó,ha kikapcsolja.
Ezt egy lehetőségnek írtam.
Én is meglepődtem amikor csak bill.zár feloldás után tudtam felvenni.
Ha véletlenül kapcsolja ki vki--erre írtam.
Toby888
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012-07-05 csüt. 19:12:03
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Toby888 »

köszönöm Elmis a segítséget, de adodott egy kis probléma, leszedtem a cuccost amit irtál, de ennek a telepítésénél is ugyan azt irja :s
nandi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-11-12 csüt. 19:29:57
Készüléktípus: N95 8gb
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nandi »

sziasztok
térkép frissítéssel akadt gondom...
mikor a térképtöltő alkalmazásban az új térképek keresésére kattintok , azonnal felugrik hogy nincs kapcsolat a wifi hálózattal, pedig kapcsolatban van az otthoni wifimmel....
Többször próbáltam, mindig ezt produkálja
Találkoztatok már ilyennel ? mi lehet e gond?
köszönöm
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Doky586 írta:Sziasztok! (hátha itt tudja valaki)
Képszerkesztő programot keresek C7 Bellére. Külső készítésű 8-10Mpixeles >5MB méretű jpg fileok méretét szeretném csökkenteni úgy hogy csak a jpg tömörítést veszem vissza 70%-ra, de az X/Y felbontás (pixelszám) megmarad az eredeti. Ezt PC-n az XnView-el szoktam megtenni, de jó lenne ha nyaraláskor nem kellene PC-t vinni, hisz a fényképezőgép nagy SD kártyáját simán beolvassa az usb-n telefonra dugott kártyaolvasó. Így nyaralás közben naponta fel tudnám tölteni a képeket a netre, hiszen 5MB helyett csak <1MB -ot foglalnának. (akár wifin akár gprs-en ez sokat jelentene)
Üdv
Korábban láttam ilyen pythonos progit de ha jól emlékszem nem vált be. Lassú volt, ráadásul a fényképező utána nem tudta megnyitni a képeket.
Szerintem jobban jársz ha veszel vagy kérsz kölcsön egy nagyobb pendrive-ot és arra ráteszed a képeket ha a kártya megtelik.
Murrencs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 18:56:07
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Murrencs »

Sziasztok!

Van egy kis problémám, mégpedig: Nem tudok a telefonnal csatlakozni a mobilnetre. Régen ment, de most kiírja, hogy a csatlakozás sikertelen, kapcsolat nem elérhető. Pedig engedélyezve van az adatkapcsolat, előfizetés is van rá. Mi lehet a probléma?
Köszönöm
3310->3510i->6101->6290->N85->N8
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”