Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Elims írta: Mégvmi..
A zenelejátszóm egyik napról a másikra nem látta a zenéimet. (Taylor v7.2 van rajta)
Sokáig nem tudtam,hogy mi lehet,de rájöttem. A zenelejátszó csak a music mappában keres.Nekem viszont minden a sounds-ban van.
Először a gyári fájlkezelővel néztem meg.Az nem is mutatta a sounds mappát,létrehozni meg nem lehetett,mert ilyen mappa már van-t írt.
Megoldottam a dolgot egy x-plore-sounds mappa átnebezéssél music-á,de azért kíváncsi lennék,hogy a gyári miért nem látta a sounds-ot?
Helló.Idézem neked Taylor oldalát,ahol le is volt írva:
"-A zenelejátszó a Music mappákban keres." :whaaa:
Tehát a zenéket a oda kell másolni és látni fogja.Dugd rá pc-re az látja a mappákat és simán rakd át őket oda aztán frissítsd a zenelejátszót.Nem kell átnevezni semmit sem :otlet:
Toby888
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012-07-05 csüt. 19:12:03
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Toby888 »

srácok mitől lehet az hogy netezek és közben lefagy a telo ?? Már 2alkalommal... :S
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elims »

bobvosgy írta: "-A zenelejátszó a Music mappákban keres."
Köszi!
Persze.Ezt tudtam is.Végig olvastam a leírásokat.
Csak kicsit fura volt,hogy gyári fájlkezelő nem látja a sounds mappát.
De a lényeg,hogy megoldottam.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Toby888 írta:srácok mitől lehet az hogy netezek és közben lefagy a telo ?? Már 2alkalommal... :S
Bocs ,nem tudok segíteni,mert még soha nem fagyott le nekem! :Notworty:
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Kicsit nekem is kezd elegem lenni a fagyásokból. Újra kéne pakolni a rendszerét már, mert október óta fut rajta a jelenlegi verzió. Lehet, hogy már csak eladás előtt rakom újra, karácsony környékén szeretném lecserélni valamire. :)
lopi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-02-02 kedd 14:26:01
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lopi »

Sziasztok!
Nekem olyan gondom van, hogy eltűnt a rezgésem. Bekapcsolásnál néha megrezdül, de hívásnál meg a képernyő érintésénél semmi.
A rezgés 3-as szintre van állítva.
Nagyon kéne a rezgés, mert elég sűrűn van némán.
Van erre valami megoldás, vagy SZERVIZ?
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nsee »

lopi írta:Sziasztok!
Nekem olyan gondom van, hogy eltűnt a rezgésem. Bekapcsolásnál néha megrezdül, de hívásnál meg a képernyő érintésénél semmi.
A rezgés 3-as szintre van állítva.
Nagyon kéne a rezgés, mert elég sűrűn van némán.
Van erre valami megoldás, vagy SZERVIZ?
Nekem volt ilyen, valami program bekavart, (vagy több program) egy hard reset, újból fel a szoft és jó lett. ;)
Ha így sem megy akkor Macika fórumtársukkal vedd fel a kapcsolatot.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
lopi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-02-02 kedd 14:26:01
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lopi »

nsee írta:
lopi írta:Sziasztok!
Nekem olyan gondom van, hogy eltűnt a rezgésem. Bekapcsolásnál néha megrezdül, de hívásnál meg a képernyő érintésénél semmi.
A rezgés 3-as szintre van állítva.
Nagyon kéne a rezgés, mert elég sűrűn van némán.
Van erre valami megoldás, vagy SZERVIZ?
Nekem volt ilyen, valami program bekavart, (vagy több program) egy hard reset, újból fel a szoft és jó lett. ;)
Ha így sem megy akkor Macika fórumtársukkal vedd fel a kapcsolatot.
Köszi. Előbb megpróbálom az utolsó egy-két progit törölni, aztán majd meglátom.
Minden más tökéletesen működik, soha egy lefagyás, nem szívesen tenném újra az egészet.
Remélem csak egy program okozza a galibát.
nhdr
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011-07-18 hétf. 13:04:47
Készüléktípus: Nokia N8 00
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nhdr »

bobvosgy írta:
Kicsi_Bazsa írta:Az akadást és fagyást a Camera Pronál észrevettem, sikerült kicsikarnom ~100Mb-t szabad memóriát, és a progi néha fogja magát és kilép, vagy csak kifagy :S de azt még mindig nem oldották, meg, hogy ha állítva kapcsolom be a CamPro-t akkor ne maradjon fix a kép a teló elforgatásakor, és ha régebbi CamPro-t rakok fel az nem oldja meg a problémát, tehát itt rendszerbeli probléma lesz......
Én a CameraPro-ból a 3.00(7)-es verziót használom és nincs sem fagyási sem elfordítási gondom,bár hogy indítom,állítva-fektetve. :hmm2:
Én is az Általad említett 7.00(7) verziót használom, eddig semmi problémát nem találtam, összehasonlítva a korábbi felvételekkel a mostani Bellés képek nekem nem tűnnek rosszabbnak, az érintő fókusz kijelölést még nem próbáltam.

Egy más témában kérném a segítségeteket:
A C: meghajtóm szabad területe 90MB alá csökkent, tudom ez még nem vészes, de szeretnék felkészülni a szabad memória növelésére.
A fájlkezelőben nehezen azonosítom a telepítéseket, (mi van a C ill. E meghajtón) illetve a "Telepített alkalmazások"-ban nem jöttem rá, hogy mit jelent a négyzet alakú sárga ikon, illetve a szürke alapon piros kör az alkalmazások megnevezése előtt, sehol nem találtam erre utaló magyarázatot.
Elnézést az esetleg nagyon alapismereti kérdésért.
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

nhdr írta:
bobvosgy írta:
Kicsi_Bazsa írta:Az akadást és fagyást a Camera Pronál észrevettem, sikerült kicsikarnom ~100Mb-t szabad memóriát, és a progi néha fogja magát és kilép, vagy csak kifagy :S de azt még mindig nem oldották, meg, hogy ha állítva kapcsolom be a CamPro-t akkor ne maradjon fix a kép a teló elforgatásakor, és ha régebbi CamPro-t rakok fel az nem oldja meg a problémát, tehát itt rendszerbeli probléma lesz......
Én a CameraPro-ból a 3.00(7)-es verziót használom és nincs sem fagyási sem elfordítási gondom,bár hogy indítom,állítva-fektetve. :hmm2:
Én is az Általad említett 7.00(7) verziót használom, eddig semmi problémát nem találtam, összehasonlítva a korábbi felvételekkel a mostani Bellés képek nekem nem tűnnek rosszabbnak, az érintő fókusz kijelölést még nem próbáltam.

Egy más témában kérném a segítségeteket:
A C: meghajtóm szabad területe 90MB alá csökkent, tudom ez még nem vészes, de szeretnék felkészülni a szabad memória növelésére.
A fájlkezelőben nehezen azonosítom a telepítéseket, (mi van a C ill. E meghajtón) illetve a "Telepített alkalmazások"-ban nem jöttem rá, hogy mit jelent a négyzet alakú sárga ikon, illetve a szürke alapon piros kör az alkalmazások megnevezése előtt, sehol nem találtam erre utaló magyarázatot.
Elnézést az esetleg nagyon alapismereti kérdésért.
Szia!
Szerintem futtasd le a Mobile Cleanert,ha van,ha nincs érdemes feltenni,mert elég sok "szemetet"leszed :up:
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”