Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Kicsi_Bazsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012-04-18 szer. 13:19:04
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kicsi_Bazsa »

apaszka írta:
bobvosgy írta:
Kicsi_Bazsa írta:Az akadást és fagyást a Camera Pronál észrevettem, sikerült kicsikarnom ~100Mb-t szabad memóriát, és a progi néha fogja magát és kilép, vagy csak kifagy :S de azt még mindig nem oldották, meg, hogy ha állítva kapcsolom be a CamPro-t akkor ne maradjon fix a kép a teló elforgatásakor, és ha régebbi CamPro-t rakok fel az nem oldja meg a problémát, tehát itt rendszerbeli probléma lesz......
Én a CameraPro-ból a 3.00(7)-es verziót használom és nincs sem fagyási sem elfordítási gondom,bár hogy indítom,állítva-fektetve. :hmm2:
"CameraPro_Qt_v3.00(7)_Symbian^3_Anna_Belle_Signed_Full_Ovi " Én is ezt használom! De jó lenne Magyarul tudóban is,már csak a lelkem miatt is,és kicsit tökéletesebben is! Néha vacakol,és ami a legjobban zavar benne az a fránya fókusz kütyü duplán van benne,már ha érted! Nem tudom eltüntetni. Régebbi van "Magyarban" De az BUGokban még gazdagabb,még fagy is rendesen!


Álló mód?? Nekem ez új,még nem láttam,és nem is megy úgy nekem V7 van rajta! :blush: :confused3: :whistle: :tomatoes:
Jelenleg "QT_CameraPro_v3.1.0_s^3_Anna_Belle_Signed" verzió fut, az általatok említett verziónál is ugyan ez volt a probléma.
Ha a készülék álló helyzetbe van, és úgy indítom a kamerát akkor is fekve indul a de fix marad a kamera által látott kép ha elkezdem elfordítani a telefont fekvő helyzetbe, és ilyenkor a maximum felbontás: 2592x1456, viszont ha fektetve indítom akkor minden szép és jó, és tökéletes, tehát ha fotózni akarok, kötelező fektetve elindítani, kicsit zavaró néha :/ de amint otthon leszek és sikerül készíteni videót a telefon futásáról ( milyen progival tegyem? Remote Professional az jó ha jól tudom ) azt fel is töltöm és akkor látni lehet majd mi is a probléma :/ mert lehet magyarázva kicsit érthetetlen :) SnapShootolni meg a kamerát nem tudom :/
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Kicsi_Bazsa írta:Jelenleg "QT_CameraPro_v3.1.0_s^3_Anna_Belle_Signed" verzió fut, az általatok említett verziónál is ugyan ez volt a probléma.
Ha a készülék álló helyzetbe van, és úgy indítom a kamerát akkor is fekve indul a de fix marad a kamera által látott kép ha elkezdem elfordítani a telefont fekvő helyzetbe, és ilyenkor a maximum felbontás: 2592x1456, viszont ha fektetve indítom akkor minden szép és jó, és tökéletes, tehát ha fotózni akarok, kötelező fektetve elindítani, kicsit zavaró néha :/
érdekes hogy nálam semmi ilyesmi probléma nincs se ezzel a verzióval de az előzővel sem volt. sosem indítottam fekvő helyzetből és mégis minden normálisan működik :)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

zol13 írta:Aki gondolkozik a bele leváltásán...
...az gondolkozzon el azon is hogy megéri-e az állandó "kevés a memória" (RAM) üzenet. mert lehet hogy a kamera jobb (bár nem láttam még olyan összehasonlítást amiből ez objektíven kiderült volna), illetve a videó lejátszója garantáltan nem akad meg (ezt speciel kipróbáltam pár hónapja) azokkal a filmekkel amikkel a belle igen, de ezeken kívül minden másban rosszabb.
Avatar
Kicsi_Bazsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012-04-18 szer. 13:19:04
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kicsi_Bazsa »

bladehu2 írta:
Kicsi_Bazsa írta:Jelenleg "QT_CameraPro_v3.1.0_s^3_Anna_Belle_Signed" verzió fut, az általatok említett verziónál is ugyan ez volt a probléma.
Ha a készülék álló helyzetbe van, és úgy indítom a kamerát akkor is fekve indul a de fix marad a kamera által látott kép ha elkezdem elfordítani a telefont fekvő helyzetbe, és ilyenkor a maximum felbontás: 2592x1456, viszont ha fektetve indítom akkor minden szép és jó, és tökéletes, tehát ha fotózni akarok, kötelező fektetve elindítani, kicsit zavaró néha :/
érdekes hogy nálam semmi ilyesmi probléma nincs se ezzel a verzióval de az előzővel sem volt. sosem indítottam fekvő helyzetből és mégis minden normálisan működik :)
Azért is írtam ide, hogy esetleg találkozott e valaki ezzel a problémával? De holnap elvileg leszek városba, akkor bemegyek a Care-be és megkérdem, hogy mi a probléma, csak kicsit fura lesz hackelt garis telóval, de addig amíg be nem kell adni leszarom, max ha meg is akarnák nézni, hogy mi lehet a baj, akkor megmondom gari papír otthon haza érte, lepucolni telót és úgy vissza :) Egyébként a gyári progi nem csinálja ezt, tehát itt valami más gebasz lesz :hmm2:
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elims »

Kicsi Bazsa: nem lehet,hogy a giroszkóp be- vagy kikapcsolása miatt van így? (beállítások-telefon szenzorbeállítás-kijelzőkép aut.elforgatása)
Avatar
Kicsi_Bazsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012-04-18 szer. 13:19:04
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kicsi_Bazsa »

Elims írta:Kicsi Bazsa: nem lehet,hogy a giroszkóp be- vagy kikapcsolása miatt van így? (beállítások-telefon szenzorbeállítás-kijelzőkép aut.elforgatása)
Ha be van kapcsolva ha ki van kapcsolva akkor is ugyan azt csinálja, annyi nem zavaró mondom, csak mindig fektetve kell bekapcsolni a CamPro-t.
De még az a verzió jó volt ami akkoriba volt mikor megvettem a telót, azt majd feltolom a beállításait megkeresem, és visszateszem az újat és szórakozok kicsit, hogy a régebbi verzió beállításait tudja e majd használni :) ha igen akkor meg is oldom a problémát :)

Viszont, valaki abba tudna e segíteni ( lehet off, ha igen bocsi ), hogy sikerült vennem egy Samsung TV-t és van egy úgynevezett Samsung TV Remote program ( állítólag symbianra is?! ) de sehol sem találom, valaki esetleg találkozott e már vele?
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Kicsi_Bazsa írta:
Elims írta:Kicsi Bazsa: nem lehet,hogy a giroszkóp be- vagy kikapcsolása miatt van így? (beállítások-telefon szenzorbeállítás-kijelzőkép aut.elforgatása)
Ha be van kapcsolva ha ki van kapcsolva akkor is ugyan azt csinálja, annyi nem zavaró mondom, csak mindig fektetve kell bekapcsolni a CamPro-t.
De még az a verzió jó volt ami akkoriba volt mikor megvettem a telót, azt majd feltolom a beállításait megkeresem, és visszateszem az újat és szórakozok kicsit, hogy a régebbi verzió beállításait tudja e majd használni :) ha igen akkor meg is oldom a problémát :)

Viszont, valaki abba tudna e segíteni ( lehet off, ha igen bocsi ), hogy sikerült vennem egy Samsung TV-t és van egy úgynevezett Samsung TV Remote program ( állítólag symbianra is?! ) de sehol sem találom, valaki esetleg találkozott e már vele?
http://koolwap.in/games_app/TV-REMOTE/sis/1.html Elsőre ezt találtam!
http://www.facebook.com/SamsungMagyarorszag De ha itt kérdezel,vagy a honlapjukon keresztül,biztosan kapsz választ rá!
Bakter82
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-07-22 vas. 20:48:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Bakter82 »

Üdv!
Olyan gondom van hogy:
Bekapcsoltam az N8 -on a Fsecure telefeonlopás védelmét lekódoltam meg minden.
Fogyott a próbaidő gondoltam nem kell ez nekem, megvásárolni nem akartam, mondom törlöm.
Csak elfelejtettem a jelszót. Jólvan semmi baj gondoltam megvárom míg lejár a próbaidő aztán akkor majd kikapcsol.
Csak azabaj hogy az anti theft az megy tovább. Nem tudom letörölni, kód nélkül meg szart sem érek vele.
Hogyan tudnám letörölni ha már voltam ilyen hülye?
Segítségeteket előre is kösz!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Bakter82 írta:Üdv!
Olyan gondom van hogy:
Bekapcsoltam az N8 -on a Fsecure telefeonlopás védelmét lekódoltam meg minden.
Fogyott a próbaidő gondoltam nem kell ez nekem, megvásárolni nem akartam, mondom törlöm.
Csak elfelejtettem a jelszót. Jólvan semmi baj gondoltam megvárom míg lejár a próbaidő aztán akkor majd kikapcsol.
Csak azabaj hogy az anti theft az megy tovább. Nem tudom letörölni, kód nélkül meg szart sem érek vele.
Hogyan tudnám letörölni ha már voltam ilyen hülye?
Segítségeteket előre is kösz!
Szia!

Szerintem újrahúzással megoldható, viszont ugye akkor elölről kell mindent telepíteni, beállítani. Esetleg írj az Fsecure-nak egy emailt.....
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elims »

Bakter: ahogy Damir is írta,egy reset vagy egy új szoftver felrakása megoldja a problémád.
Tapasztalat..
Vagy ha nem akarsz mindent törölni akkor nézz szét egy open4all patch-csel a x-plore fájlkezelővel a c meghajtón és ritkítsd meg a prigramot.Törölgesd a fájljait.
Garantáltan eltűnik. (szilánkjai biztos maradnak,de azok a legközelebbi resetkor eltűnnek).

Nem tudjátok véletlenül,S^3-ra létezik sis turkáló program?
Vagy jó hozzá a régebbi?
És a memóriakártyás sms-ről még senkinek semmi..? :-(

Mégvmi..
A zenelejátszóm egyik napról a másikra nem látta a zenéimet. (Taylor v7.2 van rajta)
Sokáig nem tudtam,hogy mi lehet,de rájöttem. A zenelejátszó csak a music mappában keres.Nekem viszont minden a sounds-ban van.
Először a gyári fájlkezelővel néztem meg.Az nem is mutatta a sounds mappát,létrehozni meg nem lehetett,mert ilyen mappa már van-t írt.
Megoldottam a dolgot egy x-plore-sounds mappa átnebezéssél music-á,de azért kíváncsi lennék,hogy a gyári miért nem látta a sounds-ot?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”