Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bazy írta:He, he, na most rendesen szétOFFoltuk a topikot! :P :P :P Lehet, hogy megérne nyitni egy ilyen topikot "Nokia szervizek -vélemények, tapasztalatok" ,vagy valami hasonló címmel, és oda átpakolgatni ezeket a témájú hozzászólásokat innen,.................................. Akkor meg ide lehetne áthelyezgeti a hsz-eket! :up: :up: :up: Ha esetleg a mod-ok közül lenne olyan kedves valaki, akkor nagyon megköszönnénk! :Notworty: :Notworty: :Notworty:
Fojt köv! Ott van ilyen! :taps2: :Notworty:
These users thanked the author apaszka for the post:
bazy (2012-05-24 csüt. 13:25:48)
Rating: 2.63%
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

csokabi írta: Hali

Régen még futár korszakomban a DHL-nél volt egy reggeli direkt kör a reptértől a solectronba (akkori szerződőt szervíz). Kilencig be kellet érni az aznapi szállítmánnyal. Ott mondta az egyik kis góré, hogy amiket hozok azok előző nap leadott német, osztrák egyéb megbecsült országok lakóinak hibás készülékei. Azért kellet egyenesen a repülőtől hozzájuk vinni a szállítmányt, mert délutánra meg kellet csinálniuk az összeset, hogy az esti géppel elmenjenek. Ez azt jelenti, hogy emberünk hétfőn leadta a mobilját egy care-ben és szerdán felvette ugyanott a javított készüléket. Kérdeztem is tőle, ha ez megy ilyen gyorsan is, akkor nekem miért két hét? Ha kevés javítani való jön reggel, akkor van idő a magyar telcsikre is, hangzott válasz.
De azért nyugi, mert mi is számítunk a nokiának! Addig biztosan míg kicsengettjük a lét a piszok drága telcsikért.

Üdv Cs
Na ja és ezekből a német,osztrák... készülékekből kiszedett lilulós kijelzőt és egyebeket kapják meg a kedves magyar vásárlók szerintem.Erre azt mondom,hogy ez is az itteni vezetők korruptságára és fa..ságára vezethető vissza. Akit lehet szívatni azt kell is.Továbbra is azt mondom,hogy a Nokia gyárnak írt levél tud a megoldás lenni.Utána tuti van valami európai szintű fogyasztóvédelem is.Nem vagyok járatos benne,de ezeket nézném meg.
laden22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-05-18 pén. 12:00:06
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: laden22 »

sziaztok! nekem az lenne a kérdésem illetve kérésem hogy nem tudtam meghackelni az N8-asomat!!

felmentem a smartnews-re ahol van 4 féle variávió de egyszerűen képtelen voltam megoldani h müködjön !

ráraktam minden programot, megcsináltam mindent ahogy le volt írva de egyszerűen nem müködött!

rom pacher-ben beállítottam, benyomtam zöldre mindent de akk se rakta rá azokat amiket szerettem volna !

válaszotokat előre is köszönöm!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

laden22 írta:sziaztok! nekem az lenne a kérdésem illetve kérésem hogy nem tudtam meghackelni az N8-asomat!!

felmentem a smartnews-re ahol van 4 féle variávió de egyszerűen képtelen voltam megoldani h müködjön !

ráraktam minden programot, megcsináltam mindent ahogy le volt írva de egyszerűen nem müködött!

rom pacher-ben beállítottam, benyomtam zöldre mindent de akk se rakta rá azokat amiket szerettem volna !

válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv

Szerintem adj egy hard resetet a telónak majd még figyelmesebben olvasva csináld meg a nortonos módszert, én azzal csináltam.
Annál a leírásnál részletesebben nemigen lehet elmagyarázni.
Próbálkozz csak, mennie kell! ;)
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

MrAngelo írta:
laden22 írta:sziaztok! nekem az lenne a kérdésem illetve kérésem hogy nem tudtam meghackelni az N8-asomat!!

felmentem a smartnews-re ahol van 4 féle variávió de egyszerűen képtelen voltam megoldani h müködjön !

ráraktam minden programot, megcsináltam mindent ahogy le volt írva de egyszerűen nem müködött!

rom pacher-ben beállítottam, benyomtam zöldre mindent de akk se rakta rá azokat amiket szerettem volna !

válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv

Szerintem adj egy hard resetet a telónak majd még figyelmesebben olvasva csináld meg a nortonos módszert, én azzal csináltam.
Annál a leírásnál részletesebben nemigen lehet elmagyarázni.
Próbálkozz csak, mennie kell! ;)
Melyik váltott zöldre? Neked az installserver kell.Nem tudom valaki bele tette-e már a hack csomagba,de ami nekem van,abba még manuálisan kell betenni a belle alatt is működő patch-et,mert a régi csak anna alatt ment.
valentajn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012-05-01 kedd 11:53:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: valentajn »

Sziasztok!

Ma sikeresen elhagytam a nokia n8-somat a buszon :S

A kérdés a következő: a sim kártya letiltásán kívül mit tudok még tenni? Úgyértem, hallottam olyanról, hogy a telefont esetleg letiltani távolról, úgy, hogy nem tudja használni.
A másik: hallottam olyan dologról, hogy a telefonban lévő GPS-t esetleg be lehet mérni, tud erről valaki valamit?

Egyéb ötlet?

Várom válaszotokat!

Dávid
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

valentajn írta:Sziasztok!
Ma sikeresen elhagytam a nokia n8-somat a buszon :S
A kérdés a következő: a sim kártya letiltásán kívül mit tudok még tenni? Úgyértem, hallottam olyanról, hogy a telefont esetleg letiltani távolról, úgy, hogy nem tudja használni.
A másik: hallottam olyan dologról, hogy a telefonban lévő GPS-t esetleg be lehet mérni, tud erről valaki valamit?
Részvétem :sad:
Vannak olyan appok amiket rá lehetett volna telepíteni talán amikkel le lehet zárni a telót,és törölni mindent egy sms segítségével.Meg elméletileg el is küldené a gps kordinátákat.De szerintem ha phoenix-el ujra húzza akkor ezek mit sem érnek.Persze be lehet mérni egy telót de azt csak a rendőrség tudja megcsinálni,és nem olcsón és persze kellő indokkal,sajnos :crazy: Az már nem lesz meg :whaaa:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

valentajn írta:A kérdés a következő: a sim kártya letiltásán kívül mit tudok még tenni? Úgyértem, hallottam olyanról, hogy a telefont esetleg letiltani távolról, úgy, hogy nem tudja használni.
A másik: hallottam olyan dologról, hogy a telefonban lévő GPS-t esetleg be lehet mérni, tud erről valaki valamit?
Egyéb ötlet?
1. ha be volt rajta konfigurálva a (z általában) gyárilag rajta lévő f-secure akkor le tudod tiltani, de gondolom nem volt és nem is tudod mi az, különben nem kérdeznéd.
2. a telefonban nem gps adó van hanem csak gps vevő, azt elég nehéz lenne bemérni. van olyan program ami a telefonon fut és ellopáskor (sim kártya cserekor) elküldi neked a sms-ben a koordinátákat amiket a vevőjével észlel. mondjuk ehez azért kell hogy legyen benne simkártya, ne egy pincében legyen stb., de gondolom ilyen program sem volt a telón (ha lenne tudnál róla mert ilyesmi magától nem települ és nem konfigurálódik be)
3. bemész a szolgáltatódhoz és megkérdezed tudnak-e segíteni. ha jól emlékszem telefont csak akkor tiltanak le ügyfél kérésére ha viszi a rendőrségi feljelentést pl lopás miatt.
valentajn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012-05-01 kedd 11:53:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: valentajn »

bladehu2 írta:
valentajn írta:A kérdés a következő: a sim kártya letiltásán kívül mit tudok még tenni? Úgyértem, hallottam olyanról, hogy a telefont esetleg letiltani távolról, úgy, hogy nem tudja használni.
A másik: hallottam olyan dologról, hogy a telefonban lévő GPS-t esetleg be lehet mérni, tud erről valaki valamit?
Egyéb ötlet?
1. ha be volt rajta konfigurálva a (z általában) gyárilag rajta lévő f-secure akkor le tudod tiltani, de gondolom nem volt és nem is tudod mi az, különben nem kérdeznéd.
2. a telefonban nem gps adó van hanem csak gps vevő, azt elég nehéz lenne bemérni. van olyan program ami a telefonon fut és ellopáskor (sim kártya cserekor) elküldi neked a sms-ben a koordinátákat amiket a vevőjével észlel. mondjuk ehez azért kell hogy legyen benne simkártya, ne egy pincében legyen stb., de gondolom ilyen program sem volt a telón (ha lenne tudnál róla mert ilyesmi magától nem települ és nem konfigurálódik be)
3. bemész a szolgáltatódhoz és megkérdezed tudnak-e segíteni. ha jól emlékszem telefont csak akkor tiltanak le ügyfél kérésére ha viszi a rendőrségi feljelentést pl lopás miatt.
A sima záró kód volt rajta, csak mivel folyamatosan manuálisan kellett kapcsolgatni, sajnos nem mindig volt bekapcsolva.. sajnos most sem ....
valentajn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012-05-01 kedd 11:53:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: valentajn »

bobvosgy írta:
valentajn írta:Sziasztok!
Ma sikeresen elhagytam a nokia n8-somat a buszon :S
A kérdés a következő: a sim kártya letiltásán kívül mit tudok még tenni? Úgyértem, hallottam olyanról, hogy a telefont esetleg letiltani távolról, úgy, hogy nem tudja használni.
A másik: hallottam olyan dologról, hogy a telefonban lévő GPS-t esetleg be lehet mérni, tud erről valaki valamit?
Részvétem :sad:
Vannak olyan appok amiket rá lehetett volna telepíteni talán amikkel le lehet zárni a telót,és törölni mindent egy sms segítségével.Meg elméletileg el is küldené a gps kordinátákat.De szerintem ha phoenix-el ujra húzza akkor ezek mit sem érnek.Persze be lehet mérni egy telót de azt csak a rendőrség tudja megcsinálni,és nem olcsón és persze kellő indokkal,sajnos :crazy: Az már nem lesz meg :whaaa:
Sajnos ezeket az appokat most ismertem meg, miután már megtörtént a baj.:( Rendőrségi feljelentést tettem, az utolsó mencsváram az IEME szám.. Sokaknak sikerült..már csak reménykedni tudok :((
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”