Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

jó a novemberi széria az én kijelzőm is jó volt míg meg nem járta a szervizt :evil: azóta lila :sad:
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nse »

Sziasztok!
Írjátok meg annak a programnak nevét, amivel lehet böngészni, másolni, az otthoni hálózatban.
Előre is köszönöm.
Jah meg egyszer volt az N97-emen olyan program, ami szervert csinált a telefonból, és gépen volt a client. Jelszó Név STB. és összevoltak kötve, szintén Wifi-n keresztül.
A lényeg, hogy Wifi-n keresztül szeretnék fájlokat tenni a telefonra, persze amikor nem akarok kábelezni, és csak pár Mbyet-ról van szó.
Még egyszer köszönettel: nse :D
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

nse írta:Sziasztok!
Írjátok meg annak a programnak nevét, amivel lehet böngészni, másolni, az otthoni hálózatban.
Előre is köszönöm.
Jah meg egyszer volt az N97-emen olyan program, ami szervert csinált a telefonból, és gépen volt a client. Jelszó Név STB. és összevoltak kötve, szintén Wifi-n keresztül.
A lényeg, hogy Wifi-n keresztül szeretnék fájlokat tenni a telefonra, persze amikor nem akarok kábelezni, és csak pár Mbyet-ról van szó.
Még egyszer köszönettel: nse :D
Dutko, vagy myExplorer

t65a
kisbodza
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:04:05
Készüléktípus: Lumia 820
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kisbodza »

BLAUZOO írta:Sziasztok.

Az enyém is Novemberben lesz 2 éves . A kezdeti gyors akku merülésen kívül , ami meg oldódott , Én is 100% -osan meg vagok elégedve a vassal. A kamera nekem is teljesen csendes , pedig behorpadt a kamerafedő ,plussz a lencsevédő kis üveg sarka is berepedt a lányom jóvoltából . Lilulást sem tapasztaltam soha . Lehet , hogy ez a novemberi széria jó ??!!!
Nem hinném,nekem is ennyi idős,de pár hónap után alaplap csere volt,mert kikapcsolt és ennyi...
Mondjuk azóta faja,lilulás sem volt,és most sincs.
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

fudejovagy írta:jó hát akkor visszaviszem basszameg.. pesten a westendel szemben elővette a srác az övét és az is ugyan úgy szolt és szerintük az normális.. sztem meg rohadtul nem és azért vettem nokiát 120 ezerért h ne recsegjen a kamerája.. ennyi! de úgy felidegesítenek beviszem akármiért és mindenre azt mondják h szoftverhiba.. vágod és újrahúzzák nekem... aztán ugyanolyan szar.. fú de feltudnak ba*ni.. fogadjunk akkor kakkantana be a kamerája miután lejárt a garancia rá 1 napra.. 100000000% be is is viszem h roh*djanak meg..
Sajnos én azt nem tudom,hogy a tied mennyire hangos,de hidd el van hangja,legfeljebb van aki nem hallja.Ha van egy kis műszaki érzéked képzeld el a következőt. A lencse takarója egy kis lap,amit rugóerő ellenében egy kis elektromágnes nyit ki.Ez ha megnézed nyitáskor annyit jelent,hogy villámgyorsan kivágódik ez a kis műanyag.Ez már eleve nem lehet hangtalan és nem is az.Ezen felül van egy kis sötétítő szűrő,amit nagy fény esetén ugyanezzel a módszerrel tesz a lencse elé.A fókusz állítása szintén mágnessel történik és nagyon gyorsan mozgatja a lencsét és ezt sem lehet hangtalanul.Persze ezek elég halk kattanások. Mondjuk hasonlítsuk egy quartz óra kattanásához. Ott is gyorsan ugrik a mutató.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Damir írta:
fudejovagy írta:jó hát akkor visszaviszem basszameg.. pesten a westendel szemben elővette a srác az övét és az is ugyan úgy szolt és szerintük az normális.. sztem meg rohadtul nem és azért vettem nokiát 120 ezerért h ne recsegjen a kamerája.. ennyi! de úgy felidegesítenek beviszem akármiért és mindenre azt mondják h szoftverhiba.. vágod és újrahúzzák nekem... aztán ugyanolyan szar.. fú de feltudnak ba*ni.. fogadjunk akkor kakkantana be a kamerája miután lejárt a garancia rá 1 napra.. 100000000% be is is viszem h roh*djanak meg..
Próbáld meg máshova bevinni, hátha ott nem szaroznak.
Ja ,máshova vidd be ! Vagy csapd le a csávót!
Avatar
qkac111
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-05-31 vas. 11:27:47
Készüléktípus: SGS2-XXLQ6-XWLPG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: qkac111 »

Én egy elégedett Nokia N8 tulajdonos vagyok!!! :D

Jó néhány napja nem jártam erre, igy most volt mit olvasnom. :hmm2:

Most leirnék néhány dolgot én is:
A kamera, a belső memoria mérete, az anyag használat, a forma, és a szerviz háttér miatt vettem meg.
Novemberben lesz 2 éves a telefonom (T-mobilos).
A vásárlás másnapján már szervizben volt (user hiba), de 2 perc alat rendbe is tették (Miskolc, Szinva Parki Nokia Pont).
Elsők között raktam fel az összes uj SW-t (a nem hivatalosokat is), ezt nem mindig birta de mindig rendbe is tudtam hozni.
1 honapja aztán megbolondult szegényke, szerviz, aksi csere, és most ujra müködik és teszi a dolgát.
Néha fagyott, néha lassult, néha csak ugy megállt, de erre számitani is lehetett.
Nem volt gondom lila kijelzövel, recsegő kamerával, és sok más itt leírt problémával.
Néhány honapja második telefonként egy ZTE Skate-et használok, igen "áruló" lettem.
Szép lassan megtanultam a két rendszer különbözöségét is, és öszintén mondom hogy az Android igenis jó OS.
Igenis vannak az N8-nak hibái és korlátai is, de egy nagyon jó telefon.
Tehát nem szidni, HASZNÁLNI!!! :lol:
These users thanked the author qkac111 for the post:
feroooo (2012-05-22 kedd 23:31:41)
Rating: 2.63%
6610 -> 6600 -> 7610 -> 6680 -> N80 -> N95 -> N95-8GB -> N8
SGS2 / --VK--XWLPG-V5.1.3-Jkay-Segal mod3_Siyah 4.0.1+_LQ6 Modem_JkayDS14.1
Howkeddlee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-09-27 vas. 12:41:47
Készüléktípus: Galaxy Note2-GS3-G.Note-GS2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Howkeddlee »

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami olyan zenelejátszót,amiben van eq? Olyan,aminek a sávjait én állíthatom!
Annyira rossz,hogy ez elveszett a sima mezei zenelejátszóból a belle frissítéssel!
Ami még a lényeg,hogy "gyári" a telefonom,így szignózottat keresnék!
Nagyon szépen köszi annak aki segít!
Samsung Galaxy Note II (N7100)
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Howkeddlee
A TTPod-ban biztosan van! ;) :up:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Howkeddlee írta:Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami olyan zenelejátszót,amiben van eq? Olyan,aminek a sávjait én állíthatom!
Annyira rossz,hogy ez elveszett a sima mezei zenelejátszóból a belle frissítéssel!
Ami még a lényeg,hogy "gyári" a telefonom,így szignózottat keresnék!
Nagyon szépen köszi annak aki segít!
Tessék,nekem ez van http://store.ovi.com/content/178889?cli ... arch&pos=2
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”