Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bobvosgy írta:
valentajn írta: Miután bellére frissítettem (ovi suiteval) nem játszik le a youtuben kívül semmilyen videót a netről.
:lol: :lol: Sajnos azt kell mondanom hogy szokj hozzá :crazy: Úgy ahogy mi is megszoktuk :pislog:
De félretéve a viccet az Belle sajnos nem fog akármit lejátszani!Egy kicsit el- :fuck:
Vissza az Annára!???
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

fudejovagy írta:hali! ezt találtam ma: http://tech.msn.mainap.hu/hasznos/ingye ... nra-15133/ feltételezem erre a csodakészülékre, illetve symbianra soha nem lesz ilyen.. kár h az én telefonomnak nem lila a kijelzője így én nem tudok harcolni hogy visszakapjam a pénzemet pedig ez is volt már szervizbe 2 hetet.. (a semmiér) nektek ad ilyen recsegő, ropogó, kattogó hangot mikor megnyitjátok a kamerát? akkor jön ez a hang miután a lencsevédő elhúzódik és a lencse fel-le kezd mozogni kicsit.. mert én határozottan emlékszem hogy mikor megvettem a telefont nem volt ilyen aztán ilyen lett.. elvittem szervizbe és azt mondták h így normális.. mondtam hogy ez így nem jó, elvitték visszahozták úgy h kameramodult cseréltek de ugyan olyan hangja volt, szal biztos hogy nem csináltak semmit vele..
Nálam is tök kusba megy ezen mozdulat. Semmi recsegés, ropogás.
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

KonyN8 írta:Nekem novemberbe lesz 2 éves az N8 am ! Eddig SEMMI SEMMI SEMMI Hiba nem volt vele. Főzött romokkal terhelem folyamatosan. Több 1000 fényképen, rengeteg videón végigtelefonált napokon, és navigált hosszú utakon vagyok túl. Az FM transmitterrel hallgatok mindig zenét is . Használom a HDMI jét, ... Bluetoth on megosztom a netet úgy dolgozom sokszor róla . Akksim amikor úgy éreztem elkezd gyengélkedni 7 hónap intenzív használat után minden kérdés nélkül cserélték 15 percen belül . Nem érdekelte őket, hogy akkor még Belle se volt kint nekem mégis az futott rajta . Egyszer egy leejtés és autós tartó tartós használata után észrevettem, h az alja meglazult . Kis fül eltörött. Azt is GARIBA azonnal kicserélték. Közbe használtam Iphone 3GS t , Iphone 4 et, Samsung galaxy S , S+ , Defy+ ,SE ARC S , Galaxy S minit is . A N8 hoz képes az ÖSSZES hulladék. Tudásba jelenleg 1 telefon se tudja felülmúlni. Nincs olyan program ami hiányozna belőle, és ne találtam volna rá alternatívát. Ebbe nincs 4 magos proci, de mivel Gamelésre ott a Ps3 , XBOX 360 , és sorolhatnám nincs is rá szükségem. Internetezésben pedig Opera használatával semmivel se lassabb mint a többi phone .
Néha megakad, néha bugzik . Ez van . Cserébe olyan dolgokat lehet vele megtenni ami kiemeli a kategriájából, Jah ÉS FÉM!! !. van súlya , fogása , formája . A többihez képest sokkal szabadabb OS el rendelkkezik. Személyre szabhatóságban az iOS meg sem közelíti. Az android kezd hasonlóvá válni. De az android felépítése közel nem annyira logikus és gyorsan használható mint a Belle...

Egy elégedett N8 tulaj ( made in Finland ). Aki el van keseredve a semmirevaló lumia sorozattól.
Szívemből szóltál! Egy másik elégedett N8 tulaj. :)
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Schumy1 írta:
fudejovagy írta: nektek ad ilyen recsegő, ropogó, kattogó hangot mikor megnyitjátok a kamerát? akkor jön ez a hang miután a lencsevédő elhúzódik és a lencse fel-le kezd mozogni kicsit.. mert én határozottan emlékszem hogy mikor megvettem a telefont nem volt ilyen aztán ilyen lett.. elvittem szervizbe és azt mondták h így normális.. mondtam hogy ez így nem jó, elvitték visszahozták úgy h kameramodult cseréltek de ugyan olyan hangja volt, szal biztos hogy nem csináltak semmit vele..
Nálam is tök kusba megy ezen mozdulat. Semmi recsegés, ropogás.
Nálam semmi hangja! Hiába fülelek!??? :hmm2: Hát hazudnak az tuti a szervizben. Én is észre vettem. Nálam is cseréltek mindent papíron. De az emai számom maradt???? Hülyének néznek??? :down: Először kijelzőt cseréltek utána meg alaplapot! Mondják a szervizben. :ras: Ezek után már csak nem hagyom!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

apaszka írta:....Hát hazudnak az tuti a szervizben. Én is észre vettem. Nálam is cseréltek mindent papíron. De az emai számom maradt???? Hülyének néznek??? :down: Először kijelzőt cseréltek utána meg alaplapot! Mondják a szervizben....
Mondjuk nekem az a fura ebben, hogy mikor felhívtam a reklamációs osztályt, és rákérdeztünk, mi a teendő, ha netán alaplaphiba is van (elmondtuk neki, hogy olvastuk sok helyen, hogy összefüggés lehet), akkor javítható-e, erre azt mondta a csajszi, hogy az alaplaphibás telefont eleve nem javítják, és alaplapot sem cserélnek, mert a rá fordított alkatrészek meg a munka díja többől jönne ki, mint egy új készülék, ezért inkább készülék- vagy típuscserét ajánlanának, pénzvisszafizetésről meg csak különleges esetben lehet szó. Papíron most legutóbb ott volt, hogy mind kijelzőt, mind kameramodult cseréltek, és a kamera tényleg jó lett, csak a kijelző nem :duhos2: Ma hívom újra őket, kíváncsi leszek! :hmm2: :whaaa:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bazy írta:
apaszka írta:....Hát hazudnak az tuti a szervizben. Én is észre vettem. Nálam is cseréltek mindent papíron. De az emai számom maradt???? Hülyének néznek??? :down: Először kijelzőt cseréltek utána meg alaplapot! Mondják a szervizben....
Mondjuk nekem az a fura ebben, hogy mikor felhívtam a reklamációs osztályt, és rákérdeztünk, mi a teendő, ha netán alaplaphiba is van (elmondtuk neki, hogy olvastuk sok helyen, hogy összefüggés lehet), akkor javítható-e, erre azt mondta a csajszi, hogy az alaplaphibás telefont eleve nem javítják, és alaplapot sem cserélnek, mert a rá fordított alkatrészek meg a munka díja többől jönne ki, mint egy új készülék, ezért inkább készülék- vagy típuscserét ajánlanának, pénzvisszafizetésről meg csak különleges esetben lehet szó. Papíron most legutóbb ott volt, hogy mind kijelzőt, mind kameramodult cseréltek, és a kamera tényleg jó lett, csak a kijelző nem :duhos2: Ma hívom újra őket, kíváncsi leszek! :hmm2: :whaaa:
A szervizponton mondták,hogy a kód azt takarja! De nem is érdekel már az egész! Lumia 900 at adjanak azt kész,vagy inkább egy 808 ast :taps2: :taps2: :taps2: :taps2: :laugh: De a legjobban annak az összegnek örülnék,ami ki van írva a Nokia Pontban! 96400 forint!
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Miként tudnám szignózni egyszerűen a kedvenc programjaimat? Mivel leadom remélhetőleg,nem akarom hackelni,viszont így szinte semmi nem települ!
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

jó hát akkor visszaviszem basszameg.. pesten a westendel szemben elővette a srác az övét és az is ugyan úgy szolt és szerintük az normális.. sztem meg rohadtul nem és azért vettem nokiát 120 ezerért h ne recsegjen a kamerája.. ennyi! de úgy felidegesítenek beviszem akármiért és mindenre azt mondják h szoftverhiba.. vágod és újrahúzzák nekem... aztán ugyanolyan szar.. fú de feltudnak ba*ni.. fogadjunk akkor kakkantana be a kamerája miután lejárt a garancia rá 1 napra.. 100000000% be is is viszem h roh*djanak meg..
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

fudejovagy írta:jó hát akkor visszaviszem basszameg.. pesten a westendel szemben elővette a srác az övét és az is ugyan úgy szolt és szerintük az normális.. sztem meg rohadtul nem és azért vettem nokiát 120 ezerért h ne recsegjen a kamerája.. ennyi! de úgy felidegesítenek beviszem akármiért és mindenre azt mondják h szoftverhiba.. vágod és újrahúzzák nekem... aztán ugyanolyan szar.. fú de feltudnak ba*ni.. fogadjunk akkor kakkantana be a kamerája miután lejárt a garancia rá 1 napra.. 100000000% be is is viszem h roh*djanak meg..
Próbáld meg máshova bevinni, hátha ott nem szaroznak.
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Sziasztok.

Az enyém is Novemberben lesz 2 éves . A kezdeti gyors akku merülésen kívül , ami meg oldódott , Én is 100% -osan meg vagok elégedve a vassal. A kamera nekem is teljesen csendes , pedig behorpadt a kamerafedő ,plussz a lencsevédő kis üveg sarka is berepedt a lányom jóvoltából . Lilulást sem tapasztaltam soha . Lehet , hogy ez a novemberi széria jó ??!!!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”