Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bazy írta:
Damir írta:
bobvosgy írta:Azért ez a hozzáállás ami a NOKIA szervizekben van hogy beviszed a telót és visszajön ugyan olyan szarul ahogy odaadtad :angry: És nem is foglalkoznak vele ez nagyon bosszantó. :duhos2: De azért van olyan gyártó (alma) aki nem is foglalkozik vele mi a baja,rossz a telód,garanciás,itt egy új és mehetsz.Nem javítják,cserélik :whaaa:
Azért azt is tegyük hozzá, hogy ez azért van, mert majdnem dupla annyiba kerül, mint a többi telefon, és nem a felhasznált anyagok miatt. Illetve az összeszerelés miatt könnyebb nekik cserélni, mint szétbontani és javítani. Tehát, ha neked elromlik az 1 év (!!!!!!) gari után a telód, akkor nehéz lesz megjavítani.
Na, ezt jó tudni! :) Viccen kívűl "rendszerváltáson" gondolkozok, ha sikerül visszaharcolnom a pénzem, mégpedig éppen iOS5-re, és a Szifonra (IPhone 4S)! :D Na jó, tudom, gyerünk, kövezzetek meg "Ősnokiás Fanok", lőjetek le "áruló"-ként, amiért ilyeneket mondok :D DE... "Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!" -by Jézus :lol: :lol: :lol: Már az N97mini-m kudarca után is elgondolkoztam ezen, de úgy voltam, hogy jó oké, egy hibás drága készülék még elmegy, meg vissza is adták a pénzem, kapjanak hát még egy esélyt. Tehát megvettem az N8-at. Aztán tessék... :duhos2:
A Nokia nem élt a feltétlen bizalmammal, így most asszem kipróbálok egy másik, szintén vitatott gyártót, lehet, hogy pórul járok, DE lehet, hogy nem, minden esetre nekem nem szokásom egy gyártó pártjára sem állni csak azért, mert ezt-meg azt olvastam róla, mindig csak saját tapasztalat alapján döntök. Max ha nem jön be, akkor visszaváltok, ennyi! :taps2: :taps2: :taps2:

Ha pénzt tudok kivenni én is váltok SamuGalaxy2 re. Ha nem ,akkor bontatlanul eladom akár mit is adnak! Persze kivéve,ha megtetszik amit adnak helyette! 808::??? De ez vicc lenne! :bohoc: Szerintem csak újabb lehetőséget akarnak a javításra! :eges: Ha azt mondom,nem korrektek,akkor finoman fejeztem ki magam! Egy szar csámpás szemű LG is már a másodikra kiadta a csere utalványt! A Nagy Hokia,meg csak szarozik! :eges:
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

bazy írta: Viccen kívűl "rendszerváltáson" gondolkozok.......
Teljesen megértelek :up:Inkább LIKE mint kavics :yes: Aki már küzdött érte hogy javítsák ki a hibát és nem történt semmi az belefárad és elveszti a bizalmat a gyártó felé :sad: Nekem eddig csak zömmel nokiám volt és maximálisan meg voltam vele elégedve,de nekem is jött az N8,remegve vártam a futárt, és most kissé csalódott vagyok.Bár nem is a minőségben csalódtam hanem a szervízek hanyag hozzáállásában :down: Mert hiba előfordul,de hogy nem javítják ki :whaaa: De még mindig mellette szól az az érv hogy jelenleg nem sok készülék van ami tudásban felülmúlná ezért az árért,gondolok én arra hogy fotó,videó és azt lássuk be nem gyenge.A többi sallang nem érdekel arra ott a pc.Na meg nincs is másikra pénzem :lol:
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bobvosgy írta:
bazy írta: Viccen kívűl "rendszerváltáson" gondolkozok.......
Teljesen megértelek :up:Inkább LIKE mint kavics :yes: Mert hiba előfordul,de hogy nem javítják ki :whaaa: De még mindig mellette szól az az érv hogy jelenleg nem sok készülék van ami tudásban felülmúlná ezért az árért,gondolok én arra hogy fotó,videó és azt lássuk be nem gyenge.A többi sallang nem érdekel arra ott a pc.Na meg nincs is másikra pénzem :lol:

Ja ,emlékszem,először neked is téglát hozott a futár! Mindent lehetett vele csinálni,csak telefonálni nem! Térerő nem volt vele! De kicserélték,amin van térerő!!!! Igaz a lila az meg megvan ennél sajna! :hmm2: :confused3: Szomorú ez a dolog ez a típus körül!

http://www.ofe.hu/inet/ofe/hu/menu/bekeltetes.html
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Én is gondolkoztam már rendszerváltáson, bár nekem a telóval nincs gondom, teljesen hibátlanul üzemel már 1 éve. A lila kijelző az én prioritásomban nem olyan hiba, amiért szeretek ugrálni, szóval ezt én nem is veszem figyelembe. Nekem kicsit az OS-ből van elegem. Bár szeretem, de sokszor felhúz. :) Androidból én csak a sony égisze futók alatt xperiákat venném, a többi nekem olyan jellegtelen, galaxy még ingyen sem kéne -> ízlések és pofonok. :) Ezzel viszont többnyire egyedül vagyok a fórumon, inkább a wp7 és lumia irányba gondolkozom, de ez még a jövő zenéje. Annyi della nincs, hogy 30-40ezret ráfizessek egy-két symbian sajátosság miatt. :D
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

hali! ezt találtam ma: http://tech.msn.mainap.hu/hasznos/ingye ... nra-15133/ feltételezem erre a csodakészülékre, illetve symbianra soha nem lesz ilyen.. kár h az én telefonomnak nem lila a kijelzője így én nem tudok harcolni hogy visszakapjam a pénzemet pedig ez is volt már szervizbe 2 hetet.. (a semmiér) nektek ad ilyen recsegő, ropogó, kattogó hangot mikor megnyitjátok a kamerát? akkor jön ez a hang miután a lencsevédő elhúzódik és a lencse fel-le kezd mozogni kicsit.. mert én határozottan emlékszem hogy mikor megvettem a telefont nem volt ilyen aztán ilyen lett.. elvittem szervizbe és azt mondták h így normális.. mondtam hogy ez így nem jó, elvitték visszahozták úgy h kameramodult cseréltek de ugyan olyan hangja volt, szal biztos hogy nem csináltak semmit vele..
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

fudejovagy írta:hali! ezt találtam ma: http://tech.msn.mainap.hu/hasznos/ingye ... nra-15133/ feltételezem erre a csodakészülékre, illetve symbianra soha nem lesz ilyen.. kár h az én telefonomnak nem lila a kijelzője így én nem tudok harcolni hogy visszakapjam a pénzemet pedig ez is volt már szervizbe 2 hetet.. (a semmiér) nektek ad ilyen recsegő, ropogó, kattogó hangot mikor megnyitjátok a kamerát? akkor jön ez a hang miután a lencsevédő elhúzódik és a lencse fel-le kezd mozogni kicsit.. mert én határozottan emlékszem hogy mikor megvettem a telefont nem volt ilyen aztán ilyen lett.. elvittem szervizbe és azt mondták h így normális.. mondtam hogy ez így nem jó, elvitték visszahozták úgy h kameramodult cseréltek de ugyan olyan hangja volt, szal biztos hogy nem csináltak semmit vele..
Jó, azért nem kell mindent a nokia nyakába varrni. :D Azért, mert Géza nem fejleszt symbianra ... Ez a platform döglődik. Döglődik már évek óta. Fejlesztések jönnek, mennek, talán ha 3 évvel ezelőtt jön ki a Belle, akkor ma már egy versenyképes OS lenne sok-sok fejlesztővel és stabil lenne a Nokia piaci helyzete is. Kár ebbe belemenni, hosszan lehetne róla beszélgetni, de a modik úgyis kivágnak. :) Nagyon halk kerregő hangja nekem is van, első perctől fogva és amit hallok, szerintem is normális. Valaminek mozgatni kell a lencsét és a redőnyt, ugyanezt a hangot hallom fókuszálás közben is, ha oda tartom a fülem. Nem tudom, nálad mennyire hangos, de hogy ez nem 100% néma normális állapotában, az biztos. :)
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

nálam eég hangos, igen fókuszálás közben is lehet hallani de akkor nem foglalkozom vele.. nem varrok én semmi senkinek a nyakába csak érdekesség képpen mutattam, jó dolog amúgy.. :)
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

bobvosgy írta:
bazy írta: Viccen kívűl "rendszerváltáson" gondolkozok.......
Teljesen megértelek :up:Inkább LIKE mint kavics :yes: Aki már küzdött érte hogy javítsák ki a hibát és nem történt semmi az belefárad és elveszti a bizalmat a gyártó felé :sad: Nekem eddig csak zömmel nokiám volt és maximálisan meg voltam vele elégedve,de nekem is jött az N8,remegve vártam a futárt, és most kissé csalódott vagyok.Bár nem is a minőségben csalódtam hanem a szervízek hanyag hozzáállásában :down: Mert hiba előfordul,de hogy nem javítják ki :whaaa: De még mindig mellette szól az az érv hogy jelenleg nem sok készülék van ami tudásban felülmúlná ezért az árért,gondolok én arra hogy fotó,videó és azt lássuk be nem gyenge.A többi sallang nem érdekel arra ott a pc.Na meg nincs is másikra pénzem :lol:
Nekem az a gyanúm,hogy a szervizekben nincs is olyan ember,aki értene a mobilokhoz,ehhez társul,hogy lesz...a,ezen felül az ügyfélszolgálatos is lesz...a. Nem tudom valaki próbálkozott-e már vele,de ha ilyen gondom lenne én az anyacégnek írnék az tuti.Ne itt mutyizgassanak nekem,hanem a gyár tegyen valamit,rugják ki a sok alkalmatlan kö...göt.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

fudejovagy írta:hali! ezt találtam ma: http://tech.msn.mainap.hu/hasznos/ingye ... nra-15133/ feltételezem erre a csodakészülékre, illetve symbianra soha nem lesz ilyen.. kár h az én telefonomnak nem lila a kijelzője így én nem tudok harcolni hogy visszakapjam a pénzemet pedig ez is volt már szervizbe 2 hetet.. (a semmiér) nektek ad ilyen recsegő, ropogó, kattogó hangot mikor megnyitjátok a kamerát? akkor jön ez a hang miután a lencsevédő elhúzódik és a lencse fel-le kezd mozogni kicsit.. mert én határozottan emlékszem hogy mikor megvettem a telefont nem volt ilyen aztán ilyen lett.. elvittem szervizbe és azt mondták h így normális.. mondtam hogy ez így nem jó, elvitték visszahozták úgy h kameramodult cseréltek de ugyan olyan hangja volt, szal biztos hogy nem csináltak semmit vele..

Én annak örülnék,ha jó lenne a telóm. Ne hidd,hogy hülyeségből csináltatom már sokadik alkalommal. Ha nem lenne lilás ,nem akarnám lecserélni,de fura,hogy pl a billentyűzár feloldása után is lila fogad,aztán szépen kiszürkül,vagy ha elveszi a fényerőt,mert nem nyúlok hozzá,akkor is lilán kezdi ,aztán fokozatosan szürkül ki!
Néha ez tök vicces,de bosszantó!
Ha egy 100% os telót adnak akkor elfogadom az N8 at is.mert a lumia szerintem nem ilyen jó! Bár nem tudom??? A xenon hiánya.nem bővíthető,és a kamerája sem ilyen jó! :no:
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

djzolko írta: Valaminek mozgatni kell a lencsét és a redőnyt, ugyanezt a hangot hallom fókuszálás közben is, ha oda tartom a fülem. Nem tudom, nálad mennyire hangos, de hogy ez nem 100% néma normális állapotában, az biztos. :)
Nem tudom hogy ti mit hallotok de én nem hallok semmit :hmm2: Egy lepkefingnyi kattanás van mikor kinyit a lencsetakaró de ha nem teszem szorosan a fülemhez akkor az sem hallatszik,de fókuszálásnál nem hallok semmit akár hogy fülelek :mrgreen:
These users thanked the author bobvosgy for the post:
Schumy1 (2012-05-21 hétf. 22:58:34)
Rating: 2.63%
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”