Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Könnyen lehet. Kezdd el szépen letörölgetni őket, ha nem indul újra, akkor megvan, hogy mi okozta :) Sajnos mást nem nagyon tudok mondani.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Jene59 írta: ...6 widget van fent,memoinfo egy akksi,egy óra,extra buttons,időjárás,meg a favorit apps,és a themefx progi.Lehet hogy ezek közt van a hunyó.
Talán egy hibás témahatás okozza a problémát. Próbálj ki egy másikat, hátha.
These users thanked the author MrAngelo for the post:
Jene59 (2012-05-20 vas. 19:33:52)
Rating: 2.63%
valentajn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012-05-01 kedd 11:53:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: valentajn »

Sziasztok!

A bellére váltás utáni flash videó lejátszási problémára tudtok valami megoldást?
Tud valaki valami jó task managert n8-ra?

előre is köszi,

Dávid
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

valentajn írta:Sziasztok!

A bellére váltás utáni flash videó lejátszási problémára tudtok valami megoldást?
Tud valaki valami jó task managert n8-ra?

előre is köszi,

Dávid
Szia!
Mi a gond?

Handy taskman-t használom én, de van jópár ;)
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nsee »

Hy!
Meg tudjátok mondani a Boldbeast hová rögzíti a mentését?
E: meghajtó van beállítva és ott a E:\system\data\BoldbeastRec alatt semmi. :hmm2:
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

nsee írta:Hy!
Meg tudjátok mondani a Boldbeast hová rögzíti a mentését?
E: meghajtó van beállítva és ott a E:\system\data\BoldbeastRec alatt semmi. :hmm2:
privat/20044d75
These users thanked the author hjocco for the post:
nsee (2012-05-20 vas. 23:04:28)
Rating: 2.63%
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nsee »

hjocco írta: privat/20044d75
Merci!
These users thanked the author nsee for the post:
hjocco (2012-05-21 hétf. 16:14:11)
Rating: 2.63%
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Damir írta:
bobvosgy írta:Azért ez a hozzáállás ami a NOKIA szervizekben van hogy beviszed a telót és visszajön ugyan olyan szarul ahogy odaadtad :angry: És nem is foglalkoznak vele ez nagyon bosszantó. :duhos2: De azért van olyan gyártó (alma) aki nem is foglalkozik vele mi a baja,rossz a telód,garanciás,itt egy új és mehetsz.Nem javítják,cserélik :whaaa:
Azért azt is tegyük hozzá, hogy ez azért van, mert majdnem dupla annyiba kerül, mint a többi telefon, és nem a felhasznált anyagok miatt. Illetve az összeszerelés miatt könnyebb nekik cserélni, mint szétbontani és javítani. Tehát, ha neked elromlik az 1 év (!!!!!!) gari után a telód, akkor nehéz lesz megjavítani.
Na, ezt jó tudni! :) Viccen kívűl "rendszerváltáson" gondolkozok, ha sikerül visszaharcolnom a pénzem, mégpedig éppen iOS5-re, és a Szifonra (IPhone 4S)! :D Na jó, tudom, gyerünk, kövezzetek meg "Ősnokiás Fanok", lőjetek le "áruló"-ként, amiért ilyeneket mondok :D DE... "Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!" -by Jézus :lol: :lol: :lol: Már az N97mini-m kudarca után is elgondolkoztam ezen, de úgy voltam, hogy jó oké, egy hibás drága készülék még elmegy, meg vissza is adták a pénzem, kapjanak hát még egy esélyt. Tehát megvettem az N8-at. Aztán tessék... :duhos2:
A Nokia nem élt a feltétlen bizalmammal, így most asszem kipróbálok egy másik, szintén vitatott gyártót, lehet, hogy pórul járok, DE lehet, hogy nem, minden esetre nekem nem szokásom egy gyártó pártjára sem állni csak azért, mert ezt-meg azt olvastam róla, mindig csak saját tapasztalat alapján döntök. Max ha nem jön be, akkor visszaváltok, ennyi! :taps2: :taps2: :taps2:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

bazy írta:Na, ezt jó tudni! :) Viccen kívűl "rendszerváltáson" gondolkozok, ha sikerül visszaharcolnom a pénzem, mégpedig éppen iOS5-re, és a Szifonra (IPhone 4S)! :D Na jó, tudom, gyerünk, kövezzetek meg "Ősnokiás Fanok", lőjetek le "áruló"-ként, amiért ilyeneket mondok :D DE... "Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!" -by Jézus :lol: :lol: :lol: Már az N97mini-m kudarca után is elgondolkoztam ezen, de úgy voltam, hogy jó oké, egy hibás drága készülék még elmegy, meg vissza is adták a pénzem, kapjanak hát még egy esélyt. Tehát megvettem az N8-at. Aztán tessék... :duhos2:
A Nokia nem élt a feltétlen bizalmammal, így most asszem kipróbálok egy másik, szintén vitatott gyártót, lehet, hogy pórul járok, DE lehet, hogy nem, minden esetre nekem nem szokásom egy gyártó pártjára sem állni csak azért, mert ezt-meg azt olvastam róla, mindig csak saját tapasztalat alapján döntök. Max ha nem jön be, akkor visszaváltok, ennyi! :taps2: :taps2: :taps2:
Kicsit általánosítaz,ehhez mindig hozzá kellene tenni,hogy a magyarországi NOKIA garancia ilyen.Ebben az országban ezt is meg lehet engedni. Ennyi.Balkán vagyunk,legalábbis morálisan. Tisztelet a kivételnek,de az már ritka.
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

janek69 írta:Kicsit általánosítaz,ehhez mindig hozzá kellene tenni,hogy a magyarországi NOKIA garancia ilyen.Ebben az országban ezt is meg lehet engedni. Ennyi.Balkán vagyunk,legalábbis morálisan. Tisztelet a kivételnek,de az már ritka.
Ebben igazad van! ;) Csak elég fura egy hozzáállás, ennyi erővel vegyen a magyar külföldről telefont, meg vigye külföldre javíttatni, holott itthon is lenne szerviz bőven! :D Ez tiszta olyan, mint mikor Gyurcsány aszonta, hogy el lehet menni Magyarországról. :duhos2: Persze. :angry: De sajnos ide születtem, itt vagyok kénytelen élni, módom se lenne elhúzni.
Amúgy próbáltam több szervizt is már itthon, Cegléden, Pesten, Kecskeméten T-pontokban, stb..., és mind ilyen volt (persze lehet, hogy csak én vagyok túl peches :mrgreen: ). Mondjuk külföldi szervizekhez meg még nincs viszonyítási alapom. De külföldre ÉN személy szerint nem is fogom vinni, meg feladni postán, elküldeni meg tuti nem fogom, ennyire azért senkiben nem bízok. Na mindegy, az ez az én utolsó OFF bejegyzésem a témában, mert az N8-tól már nagyon áttértünk a Nokia Hungary helyzetére :D Ez van, kész, ilyen az itthoni helyzet, el kell fogadni, vagy lehet váltani :down: :up:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”