Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

laden22 írta:én azt elhiszem h kicseréli :D de rem utána se fog elöjönni majd !
Nemm szerintem,mert csak a modul hibája ez! Nem a komplett telőé! Valakinek zajos volt amint nyitott! nyikorogott,de csere után nem jelentkezett a hiba többé!

Gondolom ez csak pár hibás darab miatt volt nekik,nem mint a lilás kijelző! Már kezdem hinni,hogy ez ilyen mind!??? :oops: :whistle: Eddig még nem lttam jó telefont,ami jól jeleníti meg azt a bizonyos szürkét! Kézbe fogva 10 nél kicsit többet láttam ,de mind rossz volt! :pirul: De a bosszantó,hogyy az itthon levő 2 LG GT540 re vagy a nokia c2-01 rakva jó a teszt! Ha egy occsón jó,akkor ezen miért nem??? :no: :duhos2:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Kamera hiba egyik ismerősnek volt, ugyanez a jelenség, cserélték, azóta tökéletes.

Nekem a kijelzőn hibátlan, az előbb említett haveré is ;)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

apaszka írta:
laden22 írta:én azt elhiszem h kicseréli :D de rem utána se fog elöjönni majd !
Eddig még nem lttam jó telefont,ami jól jeleníti meg azt a bizonyos szürkét! Kézbe fogva 10 nél kicsit többet láttam ,de mind rossz volt! :pirul: De a bosszantó,hogyy az itthon levő 2 LG GT540 re vagy a nokia c2-01 rakva jó a teszt! Ha egy occsón jó,akkor ezen miért nem??? :no: :duhos2:
azért mert az n8-hoz a mindig hibátlan és mindenható mobilistentől (samsung) vette ez a balfék nokia a kijelzőt, azért... rakott volna bele inkább egy sony slcd-t és akkor nem lenne ilyen gond. de nem, a leggagyibb-legalja amoled-et kellett megvenni a konkurenciától. ennyi eszük volt, ez van.
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

bladehu2 írta:azért mert az n8-hoz a mindig hibátlan és mindenható mobilistentől (samsung) vette ez a balfék nokia a kijelzőt, azért... rakott volna bele inkább egy sony slcd-t és akkor nem lenne ilyen gond. de nem, a leggagyibb-legalja amoled-et kellett megvenni a konkurenciától. ennyi eszük volt, ez van.
Így van, nekem is ez járt a fejemben, hogy milyen h :censored: lye az üzletpolitikájuk, hogy konkurenciától vásárolnak (kérdem én mit vártak ettől, hogy spórolnak? :D ), ráadásul hogy próbagyártás nélkül egyből nekiállnak a főgyártásnak. Na meg mikor ellenőrizték az első "legördülő" N8-ast a futószalag végén, akkor nem tűnt fel nekik? :hmm2: Áááá, nem értem én ezt. :no: Így a veszteségük is több, főleg ha az egyszerű kisemberek, mint mi is, nem hagyják magukat, és harcolnak, hogy hibátlan legyen a telójuk. Bár tuti nem csak a kijelző a ludas szerintem, az alaplappal is lehet valami, vagy egyéb gyártási hiba, már 3új kijelző is volt benne, ráadásul a legújabb importból (Nokiába és T-be is ezt mondták), és nem jó. Most teljes kivizsgáláson van, kedden kell hívnom őket, hogy mi van :confused3:
laden22
Lehet, hogy túl egyszerű, de kicsit finoman próbáltad már megütögetni oldalról a telót? :hmm2: Nekem is volt ilyen, mikor még új volt, de finoman rávágtam, és azóta jól mukodott :mrgreen: (ugye egész mostanáig, mert kettős hibával -kamerába mechanikai hiba+lila kijelzővel szervizbe nem került)! :) :up:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Damir írta:Kamera hiba egyik ismerősnek volt, ugyanez a jelenség, cserélték, azóta tökéletes.

Nekem a kijelzőn hibátlan, az előbb említett haveré is ;)
Tehát akkor van jó kijelző??? :oops: Nekem mikor pl bill..zárból ,vagy pedig már elsötétül a kijelző mielőtt lekapcsol,és újra éled,először lila,aztán megy át szürkébe! http://www.youtube.com/watch?v=9Ra6noY9b4E Ilyeneket művel! Lila,aztán átmegy szürkébe! Persze az a bizonyos szürke helyett ,az örökké lilát jelenít meg .

Kicsit vacakul érzem magam,mert elvittem itt a beszélgetést rossz irányba,amiért bocsánat! De kíváncsi voltam, létezik e jó N8 as,mert én még nem láttam olyant. Van több ismerősnek,is ilyen telója,de mind hibás!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

apaszka
Igen, biztos, hogy van, Taylornak is volt ilyen mizériája, és neki valahogy megcsinálták rendesen, anno írt is róla egy cikket a Smartphonepro-n. :yes: Na meg több haveromnak is van N8-a, és csak az enyém volt ilyen :duhos2: Mondjuk az övék későbbi, mint az enyém, nem tudom, ez jelenthet-e valamit? :hmm2:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Míg húzzák az osztályon a döntést,gondoltam telepítek pár fontosabb appot! Hát nem ! Minden sérült fájl neki! Még az áruházból az opera mini is! Nem tudom mit csináltak vele ,de ez használhatatlan másra,mint hívni,és sms-t írni! Hard resetet ,sem tudok csinálni a billentyűvel,a menüből vissza állítottam ,de ugyan az!
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

Hello mindenki nemrég én is visszakaptam a telefonom a szervízből kicserélték a lila kijelzőmet. A most benne lévő kijelző is lilul de nem olyan vészesen alapképernyőn nem is látszik a lilulás. Tesztképen néztem azon látszik, de a phoneix kijelzőteszt képein abszolút nem látszik a lilulás így nem igazán tudok mit tenni vele. A lila bevillanást nekem is csinálja a kijelző de nem vagyok biztos benne hogy az a kijelző hibája ugyanis nekem ez a jelenség a bellénél jött elő annánál abszolut nem csinált ilyet a telefon. Az eredeti még hibátlan kijelzővel is csinálta a lila bevillanást a telefon a belle után.
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

sadboy írta:Hello mindenki nemrég én is visszakaptam a telefonom a szervízből kicserélték a lila kijelzőmet. A most benne lévő kijelző is lilul de nem olyan vészesen alapképernyőn nem is látszik a lilulás. Tesztképen néztem azon látszik, de a phoneix kijelzőteszt képein abszolút nem látszik a lilulás így nem igazán tudok mit tenni vele. A lila bevillanást nekem is csinálja a kijelző de nem vagyok biztos benne hogy az a kijelző hibája ugyanis nekem ez a jelenség a bellénél jött elő annánál abszolut nem csinált ilyet a telefon. Az eredeti még hibátlan kijelzővel is csinálta a lila bevillanást a telefon a belle után.
Helló!
Hát azért produkál érdekes dolgokat az élet!Nekep meg pont forditva volt Anánál volt lilulás nem vészesen-Bellén nics :hmm2: Ki érti ezt!?
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

hello nekem nem volt lila a kijelzőm annánál sem bellénél sem csak miután usb javításon volt szervízben utána lett lila. Gyanus hogy nekem nem feltétlenül a kijelzőben van a hiba.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”