Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

djzolko írta:
hjocco írta:
apaszka írta:Megjött a telóm! Ugyan olyan !!! Felhívtam a reklamációs osztályt,és pár nap után értesítenek,felhívnak a döntésről! Én addig is megírom a levelet a fogyasztóvédőknek. Nem bízom bennük,hogy jó hírt mondanak! De nem hagyom magam!
Sajna nekem is csak a töltő aljzatot cserélték ki .A kitörés (jackdugó körül) és a kopás (ahová a nyakba akasztót kell befűzni) maradt.
Elvileg el kell, hogy fogadják. Ha csak GSM Line-os garid van, akkor azt nem, de ha megvan a Nokia garilevél, akkor azt igen. Egyébként asszem ezek a szervizek frenchise jelleggel működnek és sokszor semmi szoros viszony nincs a Nokiával. Akárcsak a benzinkutak, a McDonald's-ok, stb.. mindegyik egy-egy saját biznisze a tulajnak, a licenszdíjak megfizetése után kiteheti a Nokia logót és asszem bizonyos mutatók megléte esetén hivatalos szervizzé válhatnak. Emiatt van, hogy egyik-másik szerviz között eltérések vannak. Ha rosszul tudom, javítsatok ki. :)
Pontosan így van :yes:
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

bobvosgy írta:
gjoco1958 írta:Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy valaki tapasztalta-e azt,hogy telepitve van az ExtraButtons többek közt és a SwipeUnlock,ha a lock redőnyt elhúzom eltűnnek az ExtraButtons ikonjai és nem is lehet egy főképernyőn lévő widgeteket használni ergó nem reagál semelyik.De ha az oldalsó nyitó-záró gombbal nyitom meg a főképernyőt akkor az Extra alkalmazás működik vagyis bejön és rendesen funkcionál!
Valaki esetleg?
Köszi előre is!
Üdv:gjoco
Nyílván neked valami összeakad valamivel :hmm2: Csak azt nem értem hogy a telót alapból ki lehet billentyűzárazni 3 féle képpen,lezárni meg 2,de az extra buttons-al 3 féle képpen,akkor minek még rá + 1 billentyűzár progi? :whaaa: Aztán lehet csodálkozni hogy összeakadnak a programok,lefagy a teló :crazy:
Teljes mértékben egyet értek veled,de szerettem volna használni a redőnyös megoldású képernyő feloldást ennyi ;)Ja és nem lezárni szeretném,hanem feloldani a kettő szerintem nem ugyan az.
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

gjoco1958 írta:Teljes mértékben egyet értek veled,de szerettem volna használni a redőnyös megoldású képernyő feloldást ennyi ;)
Az extra buttons-t töröld le,lehet hogy az a hunyó,abból gondolom hogy fektetve eltünek a gombok,hátha még vannak rejtett hibái :hmm2: Bár nem tudom mi van még a telódon,lehet hogy más a ludas :blink:
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

bobvosgy írta:
gjoco1958 írta:Teljes mértékben egyet értek veled,de szerettem volna használni a redőnyös megoldású képernyő feloldást ennyi ;)
Az extra buttons-t töröld le,lehet hogy az a hunyó,abból gondolom hogy fektetve eltünek a gombok,hátha még vannak rejtett hibái :hmm2:
Igen ezt már elvégeztem-újrarktam,de ugyan azt produkálja és fektetve nem tünnek el a gombok :hmm2:
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

bobvosgy írta:
gjoco1958 írta:Teljes mértékben egyet értek veled,de szerettem volna használni a redőnyös megoldású képernyő feloldást ennyi ;)
Az extra buttons-t töröld le,lehet hogy az a hunyó,abból gondolom hogy fektetve eltünek a gombok,hátha még vannak rejtett hibái :hmm2: Bár nem tudom mi van még a telódon,lehet hogy más a ludas :blink:
azért tűnnek el mert az első verzió még nem támogatta a fekvő módot :roll: ha lefrissítenéd az -amugy rég kijött- újabb verzióra akkor fekvő módban is lennének gombok.
laden22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-05-18 pén. 12:00:06
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: laden22 »

sziasztok! én vettem egy ilyen telefon 2 hete kb és nagyon tetszik !

egy gond van most vele hogy a kamerazáró fedél nem akar kinyílni amikor megnyomom a fénykép gombot hogy tudjak fényképezni ! egyszerűen fogalmam sincs h mi baj lehet vele eddig kiválóan használt semmi gond nélkül! de most vmiért nem akar kinyílni !


Megnyomom a kamera gombot h szerenték fényképezni akkor elsötétűl a kép mint amikor szokott, elkezd kicsit tölteni és ugyan oda dob vissza a menüben !!

ha vki tudna segíteni azt nagyon megköszönném !
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bazy írta:
apaszka
Én is megértelek, nekem tegnap előtt jött meg a teló,.......

bazy


Én sem adom fel! Az előző telóm LG volt ,és hibás sajnos,ja és kijelző hibája volt.Az érintő panel volt szar! R-rt nyomtam,és S-st írt...Elcsúszott a nyomási pont!. Ott a voda szarozott,mert az LG cserélni akart,adott is utalványt amit a voda nem fogadott el! Fogyvédők kitűztek a tárgyalást,erre jött a telefon másnap,hogy fáradjak be a vodához,és válasszak egy telefont a polcról! Ez 2-3 hét alatt leintéződött,de előtte 4 hónapig szervizbe küldözgetés volt,oda.vissza!
Közbe indítottam egy kampányt a facen,és igaz letiltottak 2x a faceről a voda kérésére,de mindig újra kezdtem,mire személyesen ,megkerestek emailban,hogy kérik ne járassam le a vodát,mert jogi következménye lesz! Erre 30 oldalas levelezésem a szerviz-LG-Vodafone közt egybe elküldtem nekik alátámasztva igazam ,csendbe maradtak,és a végén behajoltak nekem" kis senkinek" :taps2:
These users thanked the author apaszka for the post:
bazy (2012-05-18 pén. 13:22:18)
Rating: 2.63%
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

laden22 írta:sziasztok! én vettem egy ilyen telefon 2 hete kb és nagyon tetszik !

egy gond van most vele hogy a kamerazáró fedél nem akar kinyílni amikor megnyomom a fénykép gombot hogy tudjak fényképezni ! egyszerűen fogalmam sincs h mi baj lehet vele eddig kiválóan használt semmi gond nélkül! de most vmiért nem akar kinyílni !


Megnyomom a kamera gombot h szerenték fényképezni akkor elsötétűl a kép mint amikor szokott, elkezd kicsit tölteni és ugyan oda dob vissza a menüben !!

ha vki tudna segíteni azt nagyon megköszönném !
Sajnos olvastam ilyen hibáról,de a szerviz sec perc kicserélte a kamera részét,és már jó is! :taps2:
laden22
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-05-18 pén. 12:00:06
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: laden22 »

én azt elhiszem h kicseréli :D de rem utána se fog elöjönni majd !
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

laden22 írta:sziasztok! én vettem egy ilyen telefon 2 hete kb és nagyon tetszik !

egy gond van most vele hogy a kamerazáró fedél nem akar kinyílni amikor megnyomom a fénykép gombot hogy tudjak fényképezni ! egyszerűen fogalmam sincs h mi baj lehet vele eddig kiválóan használt semmi gond nélkül! de most vmiért nem akar kinyílni !


Megnyomom a kamera gombot h szerenték fényképezni akkor elsötétűl a kép mint amikor szokott, elkezd kicsit tölteni és ugyan oda dob vissza a menüben !!

ha vki tudna segíteni azt nagyon megköszönném !
Én egy resetet vagy szoftverfrissítést kipróbálnék,mert ebből nem tudni,hogy a kamera nem nyit ki,vagy a program hamarabb kilép valami szoftver hiba miatt mintsem kinyitná.Esetleg tegyél fel egy camerapro-t vagy valami más szoftvert,hogy azzal megy-e?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”