Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Megjött a telóm! Ugyan olyan !!! Felhívtam a reklamációs osztályt,és pár nap után értesítenek,felhívnak a döntésről! Én addig is megírom a levelet a fogyasztóvédőknek. Nem bízom bennük,hogy jó hírt mondanak! De nem hagyom magam!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

apaszka
Én is megértelek, nekem tegnap előtt jött meg a teló, tegnap átmentem érte és a kamerát azt megcsinálták :taps2: DEEEEE a kijelzőt NEM... :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, THIS IS SPARTAAAAAAAAA!!! Én megtagadtam az átvételt, és visszaküldettem a Nokia boltosokkal, ma meg hívom a reklamációs osztályt. Lehet, hogy ez volt az utolsó Nokiám, mert hihetetlen, mennyire semmibe veszik az ügyfelet, pedig udvariasan megkértem őket, telefonon is, E-mailben is, hogy ALAPOSAN nézzék át a telót, és hibásan NE is küldjék vissza! Erre így félkészen visszaküldik... :down:
Nem is a telefonjaival, inkább a cég hozzáállásából lett elegem. :x Így hálálják meg, hogy 10éve csak Nokia telefonokat használok, elképesztő... :crazy:
Ha ez sem vezet eredményre, irány nekem is a szomszédba az ügyvédhez, meg a fogy.védőkhöz. Na most bepipultam!!! :angry: :evil: :evil: :evil: Már másodszor akarják ezt eljátszani velem!!! :duhos2: :duhos2: :duhos2: NA AZT NEM!!! :angry:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

bazy írta:
apaszka
Én is megértelek, nekem tegnap előtt jött meg a teló, tegnap átmentem érte és a kamerát azt megcsinálták :taps2: DEEEEE a kijelzőt NEM... :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, THIS IS SPARTAAAAAAAAA!!! Én megtagadtam az átvételt, és visszaküldettem a Nokia boltosokkal, ma meg hívom a reklamációs osztályt. Lehet, hogy ez volt az utolsó Nokiám, mert hihetetlen, mennyire semmibe veszik az ügyfelet, pedig udvariasan megkértem őket, telefonon is, E-mailben is, hogy ALAPOSAN nézzék át a telót, és hibásan NE is küldjék vissza! Erre így félkészen visszaküldik... :down:
Nem is a telefonjaival, inkább a cég hozzáállásából lett elegem. :x Így hálálják meg, hogy 10éve csak Nokia telefonokat használok, elképesztő... :crazy:
Ha ez sem vezet eredményre, irány nekem is a szomszédba az ügyvédhez, meg a fogy.védőkhöz. Na most bepipultam!!! :angry: :evil: :evil: :evil: Már másodszor akarják ezt eljátszani velem!!! :duhos2: :duhos2: :duhos2: NA AZT NEM!!! :angry:
Nekem az a bajom ezzel az egésszel,hogy nem a Nokia-val van itt a baj,hanem azzal,hogy Magyarországon vagyunk és azok is magyarok,akik felveszik neked a telefont,meg azok is akik az egészet intézik.Ebben az országban nagyon kevés olyan munkahely van ahol rendesen dolgoznak,nekem ez a tapasztalatom.Úgy vannak vele,ahogy a legnagyobb államfőnk is megmondta és be is jött neki,hogy "majd megunják és hazamennek".
Szurkolok nektek,nehogy feladjátok,mert sokan feladnák és ebben az országban mindenki arra utazik,hogy úgysem lesz semmi következménye.
These users thanked the author janek69 for the post:
bazy (2012-05-17 csüt. 17:31:06)
Rating: 2.63%
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Kíváncsi lennék, hogy Ausztriában mit csinálnának vele.....
These users thanked the author Damir for the post:
bazy (2012-05-17 csüt. 17:30:59)
Rating: 2.63%
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

janek69 írta:Nekem az a bajom ezzel az egésszel,hogy nem a Nokia-val van itt a baj,hanem azzal,hogy Magyarországon vagyunk és azok is magyarok,akik felveszik neked a telefont,meg azok is akik az egészet intézik.Ebben az országban nagyon kevés olyan munkahely van ahol rendesen dolgoznak,nekem ez a tapasztalatom.Úgy vannak vele,ahogy a legnagyobb államfőnk is megmondta és be is jött neki,hogy "majd megunják és hazamennek".
Szurkolok nektek,nehogy feladjátok,mert sokan feladnák és ebben az országban mindenki arra utazik,hogy úgysem lesz semmi következménye.
Dehogy adom fel, szerencsére ritka türelmes típus vagyok, és köszi a "szurkolást" Sajna már jártam így, van már tapasztalatom, akkor egy alaplaphibás N97minit sikerült kifognom, 6x megjárta a kp.-i szervizet oda vissza, de végül csak rájöttek, hogy alaplap hiba, és hogy nem ússzák meg ennyivel a dolgot, végül "nagylelkűen" csereengedélyt ajánlottak, de én inkább a pénzem kértem vissza (ugyanis már ott elgondolkodtam, hogy lehet, hogy váltok más gyártóra), meg is kaptam, kicsit hozzátettem, és megvettem az N8-ast. Erre tessék, megint kezdődik a dolog ugyan úgy, mint egy éve akkor, tiszta szégyen... :duhos2: :duhos2: :duhos2:
A szomorú csak az, hogy akkor hova vigye az ember a rossz telóját, külföldre? :hmm2: Nevetséges, nem kicsit, nagyon, vagy inkább szánalmas? :stupid:
Lehet, hogyha még egyszer visszaküldik hibásan a poén kedvéért átmegyek Ausztriába szervizeltetni! :lol: :twisted: :lol:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

bazy írta:
janek69 írta:Nekem az a bajom ezzel az egésszel,hogy nem a Nokia-val van itt a baj,hanem azzal,hogy Magyarországon vagyunk és azok is magyarok,akik felveszik neked a telefont,meg azok is akik az egészet intézik.Ebben az országban nagyon kevés olyan munkahely van ahol rendesen dolgoznak,nekem ez a tapasztalatom.Úgy vannak vele,ahogy a legnagyobb államfőnk is megmondta és be is jött neki,hogy "majd megunják és hazamennek".
Szurkolok nektek,nehogy feladjátok,mert sokan feladnák és ebben az országban mindenki arra utazik,hogy úgysem lesz semmi következménye.
Dehogy adom fel, szerencsére ritka türelmes típus vagyok, és köszi a "szurkolást" Sajna már jártam így, van már tapasztalatom, akkor egy alaplaphibás N97minit sikerült kifognom, 6x megjárta a kp.-i szervizet oda vissza, de végül csak rájöttek, hogy alaplap hiba, és hogy nem ússzák meg ennyivel a dolgot, végül "nagylelkűen" csereengedélyt ajánlottak, de én inkább a pénzem kértem vissza (ugyanis már ott elgondolkodtam, hogy lehet, hogy váltok más gyártóra), meg is kaptam, kicsit hozzátettem, és megvettem az N8-ast. Erre tessék, megint kezdődik a dolog ugyan úgy, mint egy éve akkor, tiszta szégyen... :duhos2: :duhos2: :duhos2:
A szomorú csak az, hogy akkor hova vigye az ember a rossz telóját, külföldre? :hmm2: Nevetséges, nem kicsit, nagyon, vagy inkább szánalmas? :stupid:
Lehet, hogyha még egyszer visszaküldik hibásan a poén kedvéért átmegyek Ausztriába szervizeltetni! :lol: :twisted: :lol:
Szia!

Ha Szolgáltatós telód van (T-mobile) akkor szerintem vidd oda! én is először a nokiaához vittem és először csak azt mondták hogy semmi baja az usb mnek, pedig számtalan gépre rádugtam és igencsak akadozott, nem ismerte fel. A T -hez bevittem és még mikor kicserélték az egész telót akkor is az volt írva hogy hiba nem tapasztalható, (papíron) :D de utána jó lett már! ;)
A 3. ik alakalommal már finom mondtam a T-s nek hogy nem jó ez! :) ;)
Szerintem még Szlovákiába is jobban állnak a dolgokhoz. :sly: :) ;)
Elfogadják Ausztriába a gari az itthoni gari papírt? Vagy az csak a feketén behozott telokra vonatkozik?
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

apaszka írta:Megjött a telóm! Ugyan olyan !!! Felhívtam a reklamációs osztályt,és pár nap után értesítenek,felhívnak a döntésről! Én addig is megírom a levelet a fogyasztóvédőknek. Nem bízom bennük,hogy jó hírt mondanak! De nem hagyom magam!
Sajna nekem is csak a töltő aljzatot cserélték ki .A kitörés (jackdugó körül) és a kopás (ahová a nyakba akasztót kell befűzni) maradt.
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

hjocco írta:
apaszka írta:Megjött a telóm! Ugyan olyan !!! Felhívtam a reklamációs osztályt,és pár nap után értesítenek,felhívnak a döntésről! Én addig is megírom a levelet a fogyasztóvédőknek. Nem bízom bennük,hogy jó hírt mondanak! De nem hagyom magam!
Sajna nekem is csak a töltő aljzatot cserélték ki .A kitörés (jackdugó körül) és a kopás (ahová a nyakba akasztót kell befűzni) maradt.
Elvileg el kell, hogy fogadják. Ha csak GSM Line-os garid van, akkor azt nem, de ha megvan a Nokia garilevél, akkor azt igen. Egyébként asszem ezek a szervizek frenchise jelleggel működnek és sokszor semmi szoros viszony nincs a Nokiával. Akárcsak a benzinkutak, a McDonald's-ok, stb.. mindegyik egy-egy saját biznisze a tulajnak, a licenszdíjak megfizetése után kiteheti a Nokia logót és asszem bizonyos mutatók megléte esetén hivatalos szervizzé válhatnak. Emiatt van, hogy egyik-másik szerviz között eltérések vannak. Ha rosszul tudom, javítsatok ki. :)
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy valaki tapasztalta-e azt,hogy telepitve van az ExtraButtons többek közt és a SwipeUnlock,ha a lock redőnyt elhúzom eltűnnek az ExtraButtons ikonjai és nem is lehet egy főképernyőn lévő widgeteket használni ergó nem reagál semelyik.De ha az oldalsó nyitó-záró gombbal nyitom meg a főképernyőt akkor az Extra alkalmazás működik vagyis bejön és rendesen funkcionál!
Valaki esetleg?
Köszi előre is!
Üdv:gjoco
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

gjoco1958 írta:Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy valaki tapasztalta-e azt,hogy telepitve van az ExtraButtons többek közt és a SwipeUnlock,ha a lock redőnyt elhúzom eltűnnek az ExtraButtons ikonjai és nem is lehet egy főképernyőn lévő widgeteket használni ergó nem reagál semelyik.De ha az oldalsó nyitó-záró gombbal nyitom meg a főképernyőt akkor az Extra alkalmazás működik vagyis bejön és rendesen funkcionál!
Valaki esetleg?
Köszi előre is!
Üdv:gjoco
Nyílván neked valami összeakad valamivel :hmm2: Csak azt nem értem hogy a telót alapból ki lehet billentyűzárazni 3 féle képpen,lezárni meg 2,de az extra buttons-al 3 féle képpen,akkor minek még rá + 1 billentyűzár progi? :whaaa: Aztán lehet csodálkozni hogy összeakadnak a programok,lefagy a teló :crazy:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”