Nokia N95

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
peterking
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:03:11
Készüléktípus: Nokia N95+8G v30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: peterking »

Ezt a jelenséget nekem is csinálja a wifi. Engem is érdekelne mi a megoldás, vagy az ok. :ugeek:
Avatar
mofere
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:48
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: mofere »

peterking írta:Ezt a jelenséget nekem is csinálja a wifi. Engem is érdekelne mi a megoldás, vagy az ok. :ugeek:
No hát akkor engem is érdekelne,mert nekem is csinálja,az átjáró nem válaszol címszóval :whaaa:
Pedig nem zárt hálózat...
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: laci64 »

mofere írta:
peterking írta:Ezt a jelenséget nekem is csinálja a wifi. Engem is érdekelne mi a megoldás, vagy az ok. :ugeek:
No hát akkor engem is érdekelne,mert nekem is csinálja,az átjáró nem válaszol címszóval :whaaa:
Pedig nem zárt hálózat...
Szerintem a hálózat beállításán is múlik, amihez csatlakozni akartok.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

laci64 írta:
encibociboci írta:Sziasztok N95- höz vettem 1 teljesen új házat és 3/4- ig már át is szereltem alul az a pici alsó panel van ahol az usb és a töltő juk van van ott még a mikrofon meg a másik oldalon 1 kicsi réz biz-basz az mi? azt is át kellene raknom az fontos? ki tudja?
Az köti össze a GPS antennát a panellal. Ha nem teszed vissza, nem fog GPS jelet találni a telefon.
A kijelző alatt van egy kis mágnes.... Azt is tedd át! Különbem nem fogja érzékelni a teló a csúsztatásokat ;)
Kép
Kép
Avatar
encibociboci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:57:56
Készüléktípus: HTC Touch HD
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: encibociboci »

Meg csináltam minden tökéletes áttettem azt is megy a gps is tökéletesen köszi Laci Szép fekete lett imádom:)
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: laci64 »

encibociboci írta:Meg csináltam minden tökéletes áttettem azt is megy a gps is tökéletesen köszi Laci Szép fekete lett imádom:)
:szivesen:
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
encibociboci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 15:57:56
Készüléktípus: HTC Touch HD
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: encibociboci »

Egyedül a csúszkának az alját nem szereltem át az maradt ezüst mert a szalagkábelt én nem merem piszkálni:)
de az úgysem látszik alul van. Ja meg a következő. Most elkezdte azt, hogy ahányszor bekapcsolom mindíg kéri a dátum és idő beállítását. Azt mondják a nokiások, hogy lemerült a belső kis akku és töltsem kikapcsolt állapotban. Tényleg ez lehet a baj?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: laci64 »

encibociboci írta:Egyedül a csúszkának az alját nem szereltem át az maradt ezüst mert a szalagkábelt én nem merem piszkálni:)
de az úgysem látszik alul van. Ja meg a következő. Most elkezdte azt, hogy ahányszor bekapcsolom mindíg kéri a dátum és idő beállítását. Azt mondják a nokiások, hogy lemerült a belső kis akku és töltsem kikapcsolt állapotban. Tényleg ez lehet a baj?
Hát nem biztos, hogy a töltés segít rajta, lehet hogy cserére szorul. De ezt most, a ház csere után kezdte?
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Biztos, hogy minden kikapcsolás után kéri? Általába ha huzamosabb ideig nincs benne akku, és babrálva van az alaplap akkor nekem is kéri a dátumot ;)
Próbáld meg egész éjjel tölteni, ha úgy sem jó akkor neked is behalt ez a kis chip.... Vagy az elem romlott el....
Max nem kapcsolod ki éjjelre, hanem offline-be teszed :)
Kép
Kép
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

laci64 írta:
mofere írta:
peterking írta:Ezt a jelenséget nekem is csinálja a wifi. Engem is érdekelne mi a megoldás, vagy az ok. :ugeek:
No hát akkor engem is érdekelne,mert nekem is csinálja,az átjáró nem válaszol címszóval :whaaa:
Pedig nem zárt hálózat...
Szerintem a hálózat beállításán is múlik, amihez csatlakozni akartok.
Szerintem meg leginkább ettől...
Nálam olyan is volt, hogy a laptop nem látta a hálózatot, a teló igen, de csatlakonzi ez sem tudott, csak az előbb leírt módon.
Lehet, hogy nyitott a háló, de szeintem gyenge a jel, és emiatt csinálja....
múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”