Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joe3 »

bladehu2 írta:
WeghA írta:Valóban C7 a telóm és azért írtam ide, mert itt találtam meg a leírást ami segíthet.
joe3 féle verzió van fenn.
A naptár, köv esem. gyári van fenn ez már rég nem működik szinte az elejétől fogva a zenelejátszó pedig1-2 napja.
Sajna ezt http://www.smartnews.hu/2012/05/hangszo ... widget-ek/ tettem fel és a következő újraindításnál már nem működött és a gyári sem, ha letöröltem ezt.
Sőt most már van egy olyan hogy Calendar Hungarian.wgz az se.
Csak témát és témahatást cseréltem az utóbbi időben.
sajnos nem ismerem a c7 cfw-ket ugyhogy nem tudom mi van benne és amugyis az nem n8 topikba való téma. ha felteszel egy ilyen módosított widgetet az azzal jár hogy felülírja a gyárit, majd amikor eltávolítod akkor ugye a módosítottat leszedi a gyári meg már nincs ott mert az felül lett csapva. keresgálj neten hátha találsz valahol telepíthető formában gyári zene widgetet (én eddig csak az új kisméretűt láttam így telepítős verzióban, mivel a nagy az ugye minden fw-ben bennevan) és akkor azt felrakva visszakapod a gyárit valszeg működőképesen. naptárra nincs ötletem, nem hiszem hogy akár a zenejátszó akár a témahatások el tudnák azt rontani. talán maga a naptárban van valami hibás esemény (erre utal hogy a wrt widget sem indul el) és azért nem indul a widget mert nem tudja olvasni/értelmezni a naptár tartalmát. de szerintem ezt folytassátok joe3-al a c7 (cfw?) topikban, mert ez így abszolut nem ide tartozik még akkor sem ha mindkettőn belle van.
Wegha
Naptár hiba az tuti hogy hibás bejegyzés nálam akkor volt ilyen mikor e65-ről küldtem át a naptári eseményeket. Naptár-Opciók-Naptárak menüpontnál tudod törölni a naptárakat próbáld ki. Sőt ha jól tudom Calendar Hungarian.wgz névnapokkal rakja tele a naptárat és még esetleg te is felraktál egy névnapos vcs fájlt az is ütközhet. A zenelejátszót pedig kivadászom neked a romból amint lesz időm szerintem hét vége felé. A másik topikba válaszolj.
M412305
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-01-12 szer. 13:16:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: M412305 »

Sziasztok! A következő a gondom: vettem az N8-as T-Mobile-os Symbia Belle op. rendszeres telómba egy Kingmax 16 GB Class 10 micro sdhc memóriakártyát, amit nem ismer fel a telefon. Ebben az esetben mit tudnék csinálni? Előre is köszi a segítséget. Üdv
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

M412305 írta:Sziasztok! A következő a gondom: vettem az N8-as T-Mobile-os Symbia Belle op. rendszeres telómba egy Kingmax 16 GB Class 10 micro sdhc memóriakártyát, amit nem ismer fel a telefon. Ebben az esetben mit tudnék csinálni? Előre is köszi a segítséget. Üdv
Másik kártyát felismer?
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

M412305 írta:Sziasztok! A következő a gondom: vettem az N8-as T-Mobile-os Symbia Belle op. rendszeres telómba egy Kingmax 16 GB Class 10 micro sdhc memóriakártyát, amit nem ismer fel a telefon. Ebben az esetben mit tudnék csinálni? Előre is köszi a segítséget. Üdv
maga az F: meghajtó sem jelenik meg? ha igen akkor csak le kellene esetleg formázni a kártyát. ha nem, akkor esetleg pc-n formázd meg fat32-re és próbáld ki úgy. ha úgy sem ismeri fel akkor vidd vissza oda ahol vetted és cseréltesd ki valami jobb minőségűre: pl kingston/sandisk. amugy mindegyiket előszeretettel hamisítják, szóval ha gyanúsan olcsón vetted akkor az mélyen legbelül valszeg sose volt kingston.
ja persze én feltételeztem hogy a teló kártyolvasója más kártyával működik/működött...
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Nekem egy no name (japán) 16 gigás sdhc van benne,igaz csak 2 class-os de zenéknek,videóknak,képeknek jó.5e-ért vettem egy telefonos boltba.Jó vétel volt :taps2:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

M412305 írta:Sziasztok! A következő a gondom: vettem az N8-as T-Mobile-os Symbia Belle op. rendszeres telómba egy Kingmax 16 GB Class 10 micro sdhc memóriakártyát, amit nem ismer fel a telefon. Ebben az esetben mit tudnék csinálni? Előre is köszi a segítséget. Üdv
Szia!

Ha másik kártyát felismer, illetve a kártya másik dologban jól működik, akkor az a gond, hogy nem szeretik egymást. Elő szokott ilyen fordulni Kingston és Kingmax kártyáknál.
Ha van rá lehetőséged, akkor cseréld be egy Sandisk vagy Nokia kártyára.
blades123
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-11-24 kedd 21:52:11
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: blades123 »

Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám a az N8-mal, hogy hiába is szeretném de nem ismeri fel az usb kábelt hiába dugom rá. Tobbféle kábellel is próbálkoztam, de mindén ugyanaz nem ismeri fel. De ha az OTG-t rakom rá akkor villog az usb de ha már szeretnék usb kulcsot rádugni semmi eredmény.
Ha tud valaki segíteni nagyon megkoszonném! Ha nem akkor viszem be a szervízbe.

Udv blades123!
Nokia 3310 - Nokia 3210 - Nokia 6610 - Sony Ericsson k750i - Nokia E65 - Nokia N95 8Gb - Nokia 5800 - Nokia N97 - iPhone 3GS 32Gb - Nokia N8
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

blades123 írta:Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám a az N8-mal, hogy hiába is szeretném de nem ismeri fel az usb kábelt hiába dugom rá. Tobbféle kábellel is próbálkoztam, de mindén ugyanaz nem ismeri fel. De ha az OTG-t rakom rá akkor villog az usb de ha már szeretnék usb kulcsot rádugni semmi eredmény.
Ha tud valaki segíteni nagyon megkoszonném! Ha nem akkor viszem be a szervízbe.

Udv blades123!
Szia!
Ha van garid, akkor érdemes bemenni, mint otthon szórakozni vele. Ha kis gond úgyis kész van 1-2 óra alatt, ha nagyobb, akkor központi szervíz valószínűleg.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bobvosgy írta:Nekem egy no name (japán) 16 gigás sdhc van benne,igaz csak 2 class-os de zenéknek,videóknak,képeknek jó.5e-ért vettem egy telefonos boltba.Jó vétel volt :taps2:
Nekem ilyen van ----------------Samsung-16GB-Class-10-MicroSDHC- 15 dolcsi vót annó
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Én egy 16 gigás SD/HC Nokia kártyát használok hozzá (amit ajánlok is, én meg vagyok elégedve vele, telóba jól mukodik, viszont sok kártyaolvasó meg gép nem ismeri fel külön), Class II.-es, de újrarakásnál a gép a 10Gb állandó cuccom (zenék, képek, videók, navi programok mappái+térképek, prezentációk, szöveges dokuk stb...) felmásolja rá kb. 1,5-2 óra alatt! :o Szerintem az nem rossz! :hmm2: :yes:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”