Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
speedcop
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-09-20 kedd 20:10:08
Készüléktípus: N8-00 green
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: speedcop »

Üdv!

Én videoklipet szeretnék forgatni vele. Van állványom is hozzá (e-bay). Amint elkészül, felteszem ide. Remélem egy hónapon belül meglesz.
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nse »

speedcop írta:Üdv!

Én videoklipet szeretnék forgatni vele. Van állványom is hozzá (e-bay). Amint elkészül, felteszem ide. Remélem egy hónapon belül meglesz.
Várjuk a klipedet. :D Sok sikert hozzá.
Egyéb: Valaki tudja, hogy honnan szedjek N8-ra Live F1-et, Androidon F1 Timing. Ha nincs akkor nincs.
Keresek még szignózott Camerapro-t is. Nem akarom Hackelni, azért keresek szignózottat.
Avatar
gjoco1958
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2009-06-23 kedd 16:12:03
Készüléktípus: LG G3 2-16+LG G3 3-32- LGV10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 107 times
Been thanked: 62 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gjoco1958 »

Szia nse!
Off:Én három hónapig nyűglődtem,hogy hackoljam vagy ne és végre rászántam magam!Hidd el nem bánod meg!Teljesen meg tudod változtatni az egész teló "lelki világát" és kinézetét.Olyan szuper alkalmazásokat tudsz használni,amiről Én is mindaddig csak álmodoztam!
Ha meg valami gebasz lenne a telóddal csak újrahúzod és mehet a szervizbe,ha garis!De kivánom,hogy soha ne kerüljön sor rá se Neked se senkinek!
Üdv:gjoco
"A gyakorlat a legjobb tanitómester"
/Publius Syrus/
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

gjoco1958 írta:Szia nse!
Off:Én három hónapig nyűglődtem,hogy hackoljam vagy ne és végre rászántam magam!Hidd el nem bánod meg!Teljesen meg tudod változtatni az egész teló "lelki világát" és kinézetét.Olyan szuper alkalmazásokat tudsz használni,amiről Én is mindaddig csak álmodoztam!
Ha meg valami gebasz lenne a telóddal csak újrahúzod és mehet a szervizbe,ha garis!De kivánom,hogy soha ne kerüljön sor rá se Neked se senkinek!
Üdv:gjoco

Hát igen. Elég vacak több verziószámot vissza lépni a ROMban. Én tudom,mert a telóm most is szervizben van. Az 5800 át megcsinálták annó egyszerre,de ezt??? Ugyan azzal a hibával /lila-kijelző/ van benn! Komolyan mondom elegem van ebből a telefonból,és nem nyugszom míg nem adják vissza az árát most már! Decemberi ,de csak a szervizet nyomja! Ráadásul egyre több a karc,és a sérülés rajta! :oops:

De vissza térve a HACK kell! Különbem egy vacak marad a tudása!
These users thanked the author apaszka for the post:
gjoco1958 (2012-05-13 vas. 19:20:17)
Rating: 2.63%
Avatar
WeghA
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2010-12-01 szer. 14:50:42
Készüléktípus: Nokia C7 +8Gb Kingston MicroSD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: WeghA »

bladehu2 írta:
TommyX írta:Szerintem sok N8 tulajnak fog "örömet" okozni, ez a kis leírás.
itt is sokat olvastam, hogy egy idő után néhány widget nem akar működni, pl comingnext, bizcalendar.
Utána jártam kicsit a dolgoknak és sikerült megoldani a problémát, vagyis nem nekem, én csak továbbítom az infót nektek. :C
Ehhez h*ckelt telefon szükséges!
A lényeg, szükség lesz http://www64.zippyshare.com/v/55986868/file.html a fájlra.
Ha ez lejött, ami nem működött widget, szedjétek le a főképernyőről és másoljátok a C:private->2000f847 mappába a csomagolt fájl tartalmát és egy újraindítás.
(A comingnext kicsit tovább tölt, de jó lesz)
Nekem ezután újra működött a comingnext és bizcalendar widget, remélem másnak is fog működni, más widgettel is. :D
igen, ezt én is megtaláltam nagy nehezen amikor pár napja valami vacak megint gallyravágta gyakorlatilag az összes WRT widgetet (comingnext, meminfo, de még a nokia IM-et is) aminek hozzá kell férnie a telefonadatokhoz, de én simán töröltem a config.dat -ot illetve a rules mappa tartalmát. amikor kirakom ujra a widgeteket akkor ujra létrehozza ezeket a rules meg config fájlokat immár helyesen. azért nem akartam berakni a letöltöttet merthogy az valakinek a működő anna-jából számazik, de főleg azért mert ezek a fájlok a widgetek kirakása és az engedélyek (hozzáférés kérés a telefon adataihoz ugye) megadása után automatikusan létrejönnek. a gyári fw-ben ez a 2000f847 mappa üres, csak egy xml van benne. gondoltam is hogy ha valakinek megint előjön ez a probléma majd leírom neki de nem is emlékeztem már rá hogy kivel is beszéltünk erről, akkor asszem Bazy-nak volt ugyanilyen gondja. viszont így hogy leírtad lehet rá keresni ha valakinek megint gondja lesz x hét múlva.

Bazy: igen menni fog. mint kiderült (dev nokia forum) ez a hiba ezer éve ismert csak épp nokia b*szik kijavítani. az okozza hogy ezen mappa tárolja a widgetek engedélyeit, viszont ez közös, minden widget hozzáfér. ha valamelyik elrontja (akár a telepítése közben, akár az eltávolításakor) akkor megy a kukába az összes WRT widget aminek bármi engedélyre lenne szüksége a működéshez. ilyenkor azért nem segít a widget eltávolítása/újratelepítése sem mert a konfigban ott van hogy az adott widget már megkapta egyszer az engedélyt, ezért ugye nem is kéri újra, viszont az engedély rules meg hibás. kb ennyi a lényege :)

Sziasztok!
Pontosan hol van ez a config.dat és rules mappa tartalma, mert zenelejátszó és következő esemény widget-em nem akar működni illetve csak pörög és már csak ebben a megoldásba bízok.
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

speedcop írta:Üdv!

Én videoklipet szeretnék forgatni vele. Van állványom is hozzá (e-bay). Amint elkészül, felteszem ide. Remélem egy hónapon belül meglesz.
Várom én is klipet!
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

Ki melyiket használja fényképezés közben? Dedikált gomb, vagy érintőképernyő exponáláskor?
Én a képernyőt, mert valahogy mikor a gombot nyomom, akkor bemozdul.
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joe3 »

WeghA írta:
bladehu2 írta:
TommyX írta:Szerintem sok N8 tulajnak fog "örömet" okozni, ez a kis leírás.
itt is sokat olvastam, hogy egy idő után néhány widget nem akar működni, pl comingnext, bizcalendar.
Utána jártam kicsit a dolgoknak és sikerült megoldani a problémát, vagyis nem nekem, én csak továbbítom az infót nektek. :C
Ehhez h*ckelt telefon szükséges!
A lényeg, szükség lesz http://www64.zippyshare.com/v/55986868/file.html a fájlra.
Ha ez lejött, ami nem működött widget, szedjétek le a főképernyőről és másoljátok a C:private->2000f847 mappába a csomagolt fájl tartalmát és egy újraindítás.
(A comingnext kicsit tovább tölt, de jó lesz)
Nekem ezután újra működött a comingnext és bizcalendar widget, remélem másnak is fog működni, más widgettel is. :D
igen, ezt én is megtaláltam nagy nehezen amikor pár napja valami vacak megint gallyravágta gyakorlatilag az összes WRT widgetet (comingnext, meminfo, de még a nokia IM-et is) aminek hozzá kell férnie a telefonadatokhoz, de én simán töröltem a config.dat -ot illetve a rules mappa tartalmát. amikor kirakom ujra a widgeteket akkor ujra létrehozza ezeket a rules meg config fájlokat immár helyesen. azért nem akartam berakni a letöltöttet merthogy az valakinek a működő anna-jából számazik, de főleg azért mert ezek a fájlok a widgetek kirakása és az engedélyek (hozzáférés kérés a telefon adataihoz ugye) megadása után automatikusan létrejönnek. a gyári fw-ben ez a 2000f847 mappa üres, csak egy xml van benne. gondoltam is hogy ha valakinek megint előjön ez a probléma majd leírom neki de nem is emlékeztem már rá hogy kivel is beszéltünk erről, akkor asszem Bazy-nak volt ugyanilyen gondja. viszont így hogy leírtad lehet rá keresni ha valakinek megint gondja lesz x hét múlva.

Bazy: igen menni fog. mint kiderült (dev nokia forum) ez a hiba ezer éve ismert csak épp nokia b*szik kijavítani. az okozza hogy ezen mappa tárolja a widgetek engedélyeit, viszont ez közös, minden widget hozzáfér. ha valamelyik elrontja (akár a telepítése közben, akár az eltávolításakor) akkor megy a kukába az összes WRT widget aminek bármi engedélyre lenne szüksége a működéshez. ilyenkor azért nem segít a widget eltávolítása/újratelepítése sem mert a konfigban ott van hogy az adott widget már megkapta egyszer az engedélyt, ezért ugye nem is kéri újra, viszont az engedély rules meg hibás. kb ennyi a lényege :)

Sziasztok!
Pontosan hol van ez a config.dat és rules mappa tartalma, mert zenelejátszó és következő esemény widget-em nem akar működni illetve csak pörög és már csak ebben a megoldásba bízok.

C:\private\2000f847\config.dat
C:\private\10282bc4\rules

Gondolom ezek azok.
These users thanked the author joe3 for the post:
bazy (2012-05-14 hétf. 08:17:16)
Rating: 2.63%
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

joe3
Igen, ezek azok, megerősssííítttemmm! :yes: A dolog mukodik, már párszor próbáltam! :up:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
WeghA
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2010-12-01 szer. 14:50:42
Készüléktípus: Nokia C7 +8Gb Kingston MicroSD
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: WeghA »

:sad:
Nálam nem akar működni pedig mind a kettő módszert kipróbáltam.
Főképernyőről törlés, x-plore törlés vissza a főképernyőre és nem jó.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”