Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

djzolko írta:
fudejovagy írta:djzolko megértettem hogy is van ez a komponálás.. :P ha vannak még ilyen kis "trükkök" szívesen szórakozgatok vele.. :P
Örülök. :) Csodát azért nem kell várni ettől a kamerától, mert bár telefonok között kiugró a teljesítménye, szerintem egy jó minőségű kompakt géptől azért még elmarad. Viszont mindig kéznél van, viszonylag gyorsan aktiválható, elég sok beállítást enged a szoftver, és az igazat megvallva papírképen észre sem lehet majd venni, hogy ezek telefonok képek, vagy monitor méretben. Biztos van sok-sok trükk, ha eszedbe jut valami, kérdezz bátran, akár privátban is és ha tudok, segítek. :) Esetleg érdemes lehet a rácsnézetet bekapcsolni, ha szeretnél jobban odafigyelni a komponálásra. Ez segít neked a harmadoló vonalakra helyezni a témádat.
Ez így ebben a formában nem igaz (szerintem).
Nem merek vitatkozni veled, mert nem tudok annyit mint te, csak a szememnek hiszek, és volt összehasonlítási alapom egy Panasonic LZ8 és N8 képei között, és véleményem szerint vagy egy szinten van a kettő, vagy egy picivel jobb az N8.
Mivel nem vagyok nagy fotós, ezért nekem ez etalonnak számít, és nem is kell kompakt gép, meg semmilyen más sem.
Nekem a lényeg és az álmom az volt hogy minden egyben legyen, jó minőségben, és az N8 hozza az elvárt szintet nálam.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Schumy1 írta:
fudejovagy írta:na majd kipróbálom azt is.. :) az S2 nek is van ilyen jó a kamerája? vagy az miben különbözik ettől? S3 ról olvastad h milyen a kamerája?.. állítólag durva mondjuk amiket leírtak róla nem nagyon értettem mert nem értek hozzá.. :)
Véleményem szerint nincs még egy (808 a kivétel) aminek jobb lenne a kamerája, aki mást mond az kikap tőlem! :D
Tegnap voltunk a várban, és fotóztunk, haver S2-vel csinálta a képeket, aztán mondtam, hogy rakja el nyugodtan, majd én csinálom a képeket az enyémmel :)
Gondolom mondanom sem kell, hogy kinek lettek szebb képei, pislogott nagyokat, hogy milyen jók lettek. Volt nálunk 2-3 fényképező, de nem vettük elő, mert konkrétan felesleges volt ;)
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

ééééértem :) még nyomkodom kicsit az s2 t és ha nem jön be lehet újítok egy 808 ra,(majd ha olcsóbb lesz már) biztos rohadt jó telefon.. lehetne még jobb a hardvere de a nagy kijelző az tetszik.. lehet már itthon kapni?
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

Damir írta:
Schumy1 írta:
fudejovagy írta:na majd kipróbálom azt is.. :) az S2 nek is van ilyen jó a kamerája? vagy az miben különbözik ettől? S3 ról olvastad h milyen a kamerája?.. állítólag durva mondjuk amiket leírtak róla nem nagyon értettem mert nem értek hozzá.. :)
Véleményem szerint nincs még egy (808 a kivétel) aminek jobb lenne a kamerája, aki mást mond az kikap tőlem! :D
Tegnap voltunk a várban, és fotóztunk, haver S2-vel csinálta a képeket, aztán mondtam, hogy rakja el nyugodtan, majd én csinálom a képeket az enyémmel :)
Gondolom mondanom sem kell, hogy kinek lettek szebb képei, pislogott nagyokat, hogy milyen jók lettek. Volt nálunk 2-3 fényképező, de nem vettük elő, mert konkrétan felesleges volt ;)
Azért az milyen lealázó dolog, hogy "rakd csak el" majd az enyém. :)
Ilyenért meg is kaptam egyszer, hogy mit vágok fel ezzel. Persze utána meg nagyot nézett mindenki. :)
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

fudejovagy írta:ééééértem :) még nyomkodom kicsit az s2 t és ha nem jön be lehet újítok egy 808 ra,(majd ha olcsóbb lesz már) biztos rohadt jó telefon.. lehetne még jobb a hardvere de a nagy kijelző az tetszik.. lehet már itthon kapni?
Még nem lehet kapni.
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

na fasza.. akkor ha bejön biztos lesz vagy hány millió.. :D
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

fudejovagy írta:na fasza.. akkor ha bejön biztos lesz vagy hány millió.. :D
Valahol olvastam hogy a kezdés 170-180ezer lesz.
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

annyiból inkább felújítom a KTM felét.. basszus.. az rengeteg pénz.. :S majd ha 70-80 lesz veszek 1 et.. :D :P amúgy én 150 et saccoltam.. durva :S
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

fudejovagy írta:annyiból inkább felújítom a KTM felét.. basszus.. az rengeteg pénz.. :S majd ha 70-80 lesz veszek 1 et.. :D :P amúgy én 150 et saccoltam.. durva :S
Az. Én sem cserélem, bár baszogat elég rendesen. :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Schumy1 írta:
Damir írta:Tegnap voltunk a várban, és fotóztunk, haver S2-vel csinálta a képeket, aztán mondtam, hogy rakja el nyugodtan, majd én csinálom a képeket az enyémmel :)
Gondolom mondanom sem kell, hogy kinek lettek szebb képei, pislogott nagyokat, hogy milyen jók lettek. Volt nálunk 2-3 fényképező, de nem vettük elő, mert konkrétan felesleges volt ;)
Azért az milyen lealázó dolog, hogy "rakd csak el" majd az enyém. :)
Ilyenért meg is kaptam egyszer, hogy mit vágok fel ezzel. Persze utána meg nagyot nézett mindenki. :)
Nagyon régi jóbarátnál ez szerintem egyáltalán nem megalázó, plusz ott sem komolyan és bántási szándékból mondtam. ;)

A 808 irányába meg annyira ne tessék elmenni, van topicja, inkább ott, itt azért maradjuk az N8-nál. :)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”