Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Próbáljátok meg ezeket a képeket úgy belinkelni, hogy csak a thumbnail legyen látható, és a képre kattintva megjelenik az eredeti kép. Egy csomó helyet elvesz az oldalon.
Sok képfeltöltőnek van ilyen opciója, használjátok.

Én módosítottam a mostaniakat.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Schumy1 írta:Hogy lehet törölni a térképeket és minden funkcióját?
A béta van még fent, és ha suite-al, ha áruházból frissítem akkor is az marad.
Azt hiszem sehogy. Nekem is ez volt a bajom, és Taylor azt mondta, hogy az új szerkezet miatt van így.... Aztán én újrahúztam a telót, és feltettem a nem bétát áruházból. Ekkor jöttem rá, hogy igazából frissítette a bétásat, csak valami gebasz van az Áruházzal, mivel még mindig azt mondja, hogy frissítés van, holott a legfrissebb van fent. Párszor megpróbáltam frissíteni, de nem tűnt el az értesítés. Azóta nem érdekel :D
These users thanked the author Damir for the post:
Schumy1 (2012-05-12 szomb. 14:10:44)
Rating: 2.63%
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Damir írta:Próbáljátok meg ezeket a képeket úgy belinkelni, hogy csak a thumbnail legyen látható, és a képre kattintva megjelenik az eredeti kép. Egy csomó helyet elvesz az oldalon.
Sok képfeltöltőnek van ilyen opciója, használjátok.

Én módosítottam a mostaniakat.
Hát ezt meg hogy kell? Akkor inkább csak linket teszek majd be. Én dropboxot használok és szimplán egy url-t ad a képhez .. :) Nem akarok ilyen képkezelőkkel bohóckodni. :D
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

Damir írta:
Schumy1 írta:Hogy lehet törölni a térképeket és minden funkcióját?
A béta van még fent, és ha suite-al, ha áruházból frissítem akkor is az marad.
Azt hiszem sehogy. Nekem is ez volt a bajom, és Taylor azt mondta, hogy az új szerkezet miatt van így.... Aztán én újrahúztam a telót, és feltettem a nem bétát áruházból. Ekkor jöttem rá, hogy igazából frissítette a bétásat, csak valami gebasz van az Áruházzal, mivel még mindig azt mondja, hogy frissítés van, holott a legfrissebb van fent. Párszor megpróbáltam frissíteni, de nem tűnt el az értesítés. Azóta nem érdekel :D
Az nekem is sikerült hogy frissítette, de a verziószám maradt a bétáé, de viszont működik a tömegközlekedés.
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

djzolko megértettem hogy is van ez a komponálás.. :P ha vannak még ilyen kis "trükkök" szívesen szórakozgatok vele.. :P
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

:(
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

fudejovagy írta:djzolko megértettem hogy is van ez a komponálás.. :P ha vannak még ilyen kis "trükkök" szívesen szórakozgatok vele.. :P
Örülök. :) Csodát azért nem kell várni ettől a kamerától, mert bár telefonok között kiugró a teljesítménye, szerintem egy jó minőségű kompakt géptől azért még elmarad. Viszont mindig kéznél van, viszonylag gyorsan aktiválható, elég sok beállítást enged a szoftver, és az igazat megvallva papírképen észre sem lehet majd venni, hogy ezek telefonok képek, vagy monitor méretben. Biztos van sok-sok trükk, ha eszedbe jut valami, kérdezz bátran, akár privátban is és ha tudok, segítek. :) Esetleg érdemes lehet a rácsnézetet bekapcsolni, ha szeretnél jobban odafigyelni a komponálásra. Ez segít neked a harmadoló vonalakra helyezni a témádat.
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

na majd kipróbálom azt is.. :) az S2 nek is van ilyen jó a kamerája? vagy az miben különbözik ettől? S3 ról olvastad h milyen a kamerája?.. állítólag durva mondjuk amiket leírtak róla nem nagyon értettem mert nem értek hozzá.. :)
Avatar
Schumy1
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009-11-18 szer. 10:42:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 520 - Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 22 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Schumy1 »

fudejovagy írta:na majd kipróbálom azt is.. :) az S2 nek is van ilyen jó a kamerája? vagy az miben különbözik ettől? S3 ról olvastad h milyen a kamerája?.. állítólag durva mondjuk amiket leírtak róla nem nagyon értettem mert nem értek hozzá.. :)
Véleményem szerint nincs még egy (808 a kivétel) aminek jobb lenne a kamerája, aki mást mond az kikap tőlem! :D
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

fudejovagy írta:na majd kipróbálom azt is.. :) az S2 nek is van ilyen jó a kamerája? vagy az miben különbözik ettől? S3 ról olvastad h milyen a kamerája?.. állítólag durva mondjuk amiket leírtak róla nem nagyon értettem mert nem értek hozzá.. :)
Az sII kamerája szerintem bénább ettől. Az érzékelő mérete is kisebb, az optikája is gyengébb, erősen kétlem, hogy megüti az N8 színvonalát. Az sIII szenzora is kisebb, 1/2.3", míg az N8 1/1.8". Ezek azért számítanak, dinamikában, zajban főleg. Persze lehet, hogy atomjó szoftvert írtak hozzá a samsungnál, azzal is sokat lehet segíteni. Nem nagyon néztem még őket, de a hardver gyengébb.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”