Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

Kicsi_Bazsa írta: az is egy megoldás, igaz annyira nem zavaró, csak érdekelt, hogy másnál is van e ez a jelenség, viszont másik megoldás a beállítások megtartásával, hogy fekve indítom a programot :)

Köszönöm a segítséget, és a tanácsot.
Az a baj,hogy éppen a felbontás amit elfelejt és utána ki sem tudod választani a 4000x3000,mert nem jelenik meg.
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Zekanyd írta:
Kicsi_Bazsa írta: Itt van egy-két állvány
A válaszokat előre is köszönöm.

Ui.: aki esetleg készített "csináld magad" módszerben az egy pm-be leírhatja, hogy elinduljak valami szálon :)

Engem is érdekelne a dolog...

Én a 2. pontban található állvány+távcső (objektív) már írtam egy tesztet, itt az N8 topikban, keresőbe beírod a keresőszavakat (+teszt +állvány), és az egyetlen találat a róla készült teszt lesz, ide újból leírni nem fogom! ;) :up:
These users thanked the author bazy for the post:
janek69 (2012-04-28 szomb. 07:35:20)
Rating: 2.63%
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Kicsi_Bazsa írta:Helló mindenki!

Az egyik kérdésem az lenne, hogy van a CameraPro v3.0.6 s^3, ha álló helyzetbe hozom be a programot akkor a kép úgy marad, és ha forgatom a telefont, akkor nem fordul a kamera a készülékkel és a max felbontás 2592x1456 , viszont ha a készüléket elforgatva nyitom meg a programot, akkor ha a telefont mozgatom úgy mozog a kép, ez csak nálam van így vagy ez a program egyik mellékhatása? mivel két verzióval ezelőtt nem csinált ilyet így nem tudom mi lehet a para :/ a készüléken szűz Belle amit Nortonnal hackeltem.

A másik kérdésem is kapcsolódik a fényképezéshez, meg kicsit a "webcam"-hoz is. Házilag még nem nagyon oldottam meg, de már tervek születtek egy oldal fekvős állvány készítésére(fix), de találtam neten Tripodos állványt amik tetszettek is hiszen kicsit univerzálisak ("flexibilisebbek") és ez két problémát is megoldana, ugyebár lenne egy fotóállvány és egy kis tartó ha netán web kamerának használnám a telefont.
Esetleg valaki találkozott e már állvánnyal itt az országon belül vagy marad a külföldi rendelés?
Olvastam visszafele a fórumot, és vagy halott a link, vagy épp már nem is oda mutat, de a magyar oldal az totál halott, ezért is tettem fel a kérdést, hogy esetleg azóta valaki talált e már valaki elfogadható áron!?

Itt van egy-két állvány
1. http://www.tequnique.com/wb/pages/revie ... review.php
http://www.symbiantweet.com/mobile-phon ... der-review
2. http://www.ebay.com/itm/Nokia-N8-Portab ... 0617232632
3. http://mynokiablog.com/2012/01/07/n8-ti ... a-quadpod/ <- nahh ez egy remek sufni tuning megoldás, igaz quadpod, és a legolcsóbb megoldás (de alacsony) xD
4. http://mynokiablog.com/wp-content/uploa ... .10.40.jpg <-ez pedig egy tripod tartó, ugye ehhez még egy tripodot is szerezni kell

Személy szerint az első és a második pontban lévőek amik a nyerőek, de még nem találkoztam velük sehol.

A válaszokat előre is köszönöm.

Ui.: aki esetleg készített "csináld magad" módszerben az egy pm-be leírhatja, hogy elinduljak valami szálon :)
2 napja nem feküdtem le,de kis alvás után lefényképezem az enyémet! Bizonyított ,és tuti! Occsó! :taps2:
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

bazy írta:
Zekanyd írta:
Kicsi_Bazsa írta: Itt van egy-két állvány
A válaszokat előre is köszönöm.

Ui.: aki esetleg készített "csináld magad" módszerben az egy pm-be leírhatja, hogy elinduljak valami szálon :)

Engem is érdekelne a dolog...

Én a 2. pontban található állvány+távcső (objektív) már írtam egy tesztet, itt az N8 topikban, keresőbe beírod a keresőszavakat (+teszt +állvány), és az egyetlen találat a róla készült teszt lesz, ide újból leírni nem fogom! ;) :up:
Köszi a tesztet,mostmár nem gondolkodom abban,hogy vegyek ilyen optikát.A képminőség eléggé leromlik tőle.
Avatar
Kicsi_Bazsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012-04-18 szer. 13:19:04
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kicsi_Bazsa »

bazy írta:
Zekanyd írta:
Kicsi_Bazsa írta: Itt van egy-két állvány
A válaszokat előre is köszönöm.

Ui.: aki esetleg készített "csináld magad" módszerben az egy pm-be leírhatja, hogy elinduljak valami szálon :)

Engem is érdekelne a dolog...

Én a 2. pontban található állvány+távcső (objektív) már írtam egy tesztet, itt az N8 topikban, keresőbe beírod a keresőszavakat (+teszt +állvány), és az egyetlen találat a róla készült teszt lesz, ide újból leírni nem fogom! ;) :up:
Köszi, megtaláltam, melóba voltam azért nem nagyon kerestem a topikban de már elolvastam és az optika annyira nem egy jó dolog a telónak :/ nem nem is az optika nekem a lények, hanem az állvány :) néztem is egy kis faszerkezetest az kicsit kicsi de ötletes :)
már ötletek vannak nekem is egy tripodos kis állványra de még nem volt időm összerakni, meg előkeresni a cuccokat neki :) de itt a hosszú hétvége, és valamit alkotok :)
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

Kicsi_Bazsa írta:Köszi, megtaláltam, melóba voltam azért nem nagyon kerestem a topikban de már elolvastam és az optika annyira nem egy jó dolog a telónak :/ nem nem is az optika nekem a lények, hanem az állvány :) néztem is egy kis faszerkezetest az kicsit kicsi de ötletes :)
már ötletek vannak nekem is egy tripodos kis állványra de még nem volt időm összerakni, meg előkeresni a cuccokat neki :) de itt a hosszú hétvége, és valamit alkotok :)
Én kimondottan barkácsolós ember vagyok,de 1320ft-ért tuti nem állnék neki,mert ilyen sosem lesz belőle.
http://www.ebay.com/itm/Tripod-mount-st ... 158wt_1037
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

A Nokia szervizből,hozzánk jött egy hölgy a TMK,ba! Sajna elmesélte a dolgokat! Kifaggattam,hogy mi lehet a baja,de nagyon vágja,így le is lombozódtam!
Jó hír,hogy ha aksit cserélek nem ugrik a gari,ga új csavarokat rakok! Nincs semmi trükkkkk,hogy figyelik az energia megszakítást!!!! Csak a csavart nézik,hogy ki volt e hajtva!??

Viszont az N8 at leírta,mert ez egy nem széria,hanem egy konstrukciós hiba volt! 90% sz@r!

Na ennek nem örültem,mert én nagyon ragaszkodom ehhez a telóhoz!
Amiket mondott,tuti igaz mert egyből vágta a telóm hibáját,és mondta,hogy csk a szalag kábelt igazítják meg,mert spórolás miatt vékonyabbat vettek! Néha érinkezési hiba miatt van gond,de legtöbbször videómeghajtó a gond,mit nem szívesen cserélnek,mert alaplapon van ,és egybe drága!
semetka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2009-07-07 kedd 21:31:24
Készüléktípus: Nokia N8 + Nokia 6120c
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: semetka »

apaszka írta:A Nokia szervizből,hozzánk jött egy hölgy a TMK,ba! Sajna elmesélte a dolgokat! Kifaggattam,hogy mi lehet a baja,de nagyon vágja,így le is lombozódtam!
Jó hír,hogy ha aksit cserélek nem ugrik a gari,ga új csavarokat rakok! Nincs semmi trükkkkk,hogy figyelik az energia megszakítást!!!! Csak a csavart nézik,hogy ki volt e hajtva!??

Viszont az N8 at leírta,mert ez egy nem széria,hanem egy konstrukciós hiba volt! 90% sz@r!

Na ennek nem örültem,mert én nagyon ragaszkodom ehhez a telóhoz!
Amiket mondott,tuti igaz mert egyből vágta a telóm hibáját,és mondta,hogy csk a szalag kábelt igazítják meg,mert spórolás miatt vékonyabbat vettek! Néha érinkezési hiba miatt van gond,de legtöbbször videómeghajtó a gond,mit nem szívesen cserélnek,mert alaplapon van ,és egybe drága!
Az komoly. DE örülök, hogy az enyém jó lett.
Amúgy honnan jött a csaj? Mi az a TMK? Először szerintem nekem is igazították. Másodjára alaplapcsere. Harmadjára megintcsak igazították. Utánna negyedjére kijelző + érintőpanelt cserétek. Itt javult meg.
fegaf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 09:09:09
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fegaf »

Használ valaki qr kódolvasót n8-on? Melyiket érdemes használni?
fegaf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 09:09:09
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fegaf »

Az innen letöltött mobile cleaner 1.62-t kell signozni?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”