Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

apaszka írta:
padlkizan írta:Hali!

Dugd a telót számítógépre, Nokia Suite alkalmazáson belül nyisd meg a térképalkalmazásokat, itt a telefonon levő térképeket, s ha megjelenik Liechtenstein, mellette ott a TÖRLÉS lehetősége. :yes: Alkalmazd!!

Csá :laza3:
Nekem telóról ment rá a térkép,mert a N.S,ben nem is látja a térképet!

Össze hasonlítottam munkatársam kijelzőjét az enyémmel! Fura,de nincs 2 egyforma! Egész másként néz ki ugyan azzal a szoftal,és beállítással kettő N8 egymás mellé rakva. Átküldött egy képet,de mintha nem is egy márka lenne???!!! :crazy: Az enyém lilás,de sokkal világosabb,az övé tompábban jeleníti meg!? :no: Nem értem! Ekkora különbségnek nem szabadna lenni!
Erre írtam én,hogy nem értem a nokia miért a kib...ott samsungtól vesz kijelzőt,aki konkurencia.
fegaf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 09:09:09
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fegaf »

padlkizan írta:Hali!

Dugd a telót számítógépre, Nokia Suite alkalmazáson belül nyisd meg a térképalkalmazásokat, itt a telefonon levő térképeket, s ha megjelenik Liechtenstein, mellette ott a TÖRLÉS lehetősége. :yes: Alkalmazd!!

Csá :laza3:
Eddig is így csináltam. :hmm:
Mind1, olyan sok helyet nem foglal, marad így.
Avatar
baddmann
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 20:51:23
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: baddmann »

Sziasztok!
Kb. 3 hónapja Belle-re frissítés után kb. 95 Mb szabad helyem volt a C memórián, programok feltelepítése után. Majd nemrég megérkezett a Maps 2.0 a Nokia Store-ban, feltelepítettem a frissítést és szomorúan tapasztaltam, hogy elvesztettem kb. 20 Mb-t, de elfogadtam, mert ahogy utánna olvastam, mindenkinél így történt. Azóta nem sok új program került a telefonra pl. az új Fmobi 3.1, de az is a mem. kártyára, viszont a szabad helyem a C meghajtóról drasztikusan kezdett eltűnni, addig-addig, hogy mostmár hibaüzeneteket dobál a telefon, hogy kevés a memória. Megnéztem és most 9 Mb-on áll. Ez durván 70 Mb veszteség... elkezdtem kütatni nagy fájlok után, találtam is egy [102830AB]thumbnail v4.db nevű fájlt a C:\private\10281e17 mappában, ami 62 Mb méretű. Ugyanez a fájl megtalálható az E meghajtón, itt 80 Mb, és az F meghajtón is, itt "csak" 20 Mb. A nevéből ítélve ezekben valamiféle bélyegképeket tárolhat, de 62 Mb a C meghajtón, mikor ott se zenét, se képet, se videót nem tartok, sőt még programból is csak azt amit nem enged máshova telepíteni, kicsit soknak tűnik...
Megpróbáltam törölni mindhárom meghajtóról, sikerült is , örültem, hogy újra van 70 Mb szabad helyem a C meghajtón, de ez csak egy félóráig tartott, utánna újra kaptam a hibaüzenetet a kevés memóriáról...megnéztem és ott volt ugyanolyan méretben mindhárom meghajtón.

Ha valaki tudja a megoldást erre a problémára, vagy bármilyen ötlete van, nagyon megköszönném a segítségét! Már napok óta szenvedek vele és nem találom a megoldást....rendszert újra tenni nem szeretnék, csak végső esetben, hiszen nincs rá semmi biztosíték, hogy újabb 3 hónap múlva ne jelentkezne ugyanez a hiba.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

baddmann írta:Sziasztok!
Kb. 3 hónapja Belle-re frissítés után kb. 95 Mb szabad helyem volt..........
Próbáld ki a Mobile Cleaner 2.0 nekem bevált :up: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... t=0&page=1
Nekem Euro3-as belle van fent és 136 mega üres helyem van,hozzáteszem hogy azokat a programokat amiket az életbe nem használok-használtam azt letöröltem.
These users thanked the author bobvosgy for the post:
baddmann (2012-04-24 kedd 10:48:10)
Rating: 2.63%
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

bobvosgy írta:
baddmann írta:Sziasztok!
Kb. 3 hónapja Belle-re frissítés után kb. 95 Mb szabad helyem volt..........
Próbáld ki a Mobile Cleaner 2.0 nekem bevált :up: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... t=0&page=1
Nekem Euro3-as belle van fent és 136 mega üres helyem van,hozzáteszem hogy azokat a programokat amiket az életbe nem használok-használtam azt letöröltem.
Nálam is előfordult pár hete ez a drasztikus csökkenés, nálam az volt a helyzet, hogy az fMobi 3.0 verziója szó nélkül elkezdte lementeni az összes képet a c:-re, ami a háttérkép beállítás-kép menüpontnál ki is jött szépen a több száz bélyegkép. :!:

A Mobile Cleaner sem kezdte lepucolni, viszont az fMobi- Beállítások - Cache törlésével lepucolta azokat. Amikor feltettem az fMobi 3.01-es verzióját, akkor lepucolta a kis ikonokat is, amelyeket a cahce törlése nem gyalult le, és ez a verzió már nem menti le a sok szemetet a c-re, ennek ellenére kilépés előtt mindig nyomok egy cache törlését, biztos ami biztos. :hmm2:

Nálam annyi a zavaró jelenleg, hogy két-három kikapcs-bakapcs óta az SMS-eknél nem jeleníti meg a neveket, csak a telefonszámot, ahonnan érkezett. Korábban sosem csinált ilyet. Más is tapasztalta ezt, vissza lehet állítani valahogy :?2:
These users thanked the author john33 for the post:
baddmann (2012-04-24 kedd 10:47:59)
Rating: 2.63%
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Arra tud valaki választ,hogy régóta fent van az email és egyszer csak újrainditás után állandóan az email jelszót kéri.Beirom de nem tud bejelentkezni és a jelszót kéri!
solyom69
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009-06-27 szomb. 01:20:06
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 18 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: solyom69 »

Sziasztok!
olyan probléma merült fel már lassan 2hete folyamatosan, hogy mikor benne vagyok a zenelejátszóba és másik zenét akarok elindítani előjön 1 hibaüzenet:"Általános Rendszerhiba" és nem lehet zenét váltani sehogy..... engem személy szerint nagyon idegesít....szerintetek mi lehet a hiba, probléma?
Pincebogar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 09:53:54
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Pincebogar »

MrAngelo írta:
nandi írta: Még egy jelenség ami eddig nem volt, hogy állandóan kint van a szaggatott 3,5G jel a kijelző tetején...
ez sem volt eddig....
Tuti feltelepítettél valami progit ami állandóan fut és netre mászik. Feladatkezelővel (pl Swiss Manager) nézd meg mi fut a háttérben.

Pincebogar írta:Sziasztok!

Tavaly szeptemberben vettem az N8-t tökéletes kijelzővel, semmi gond nem volt a telóval. Olvastam hogy elég sok készüléknél volt lila a kijelző. Feltettem azt a szürkés átmenetes tesztképet, és örömmel tapasztaltam, hogy az enyém nem olyan. Amúgy sem tapasztaltam, hogy gond lenne vele. Nos, egy hete vettem észre hogy nálam is megjelentek azok a lila árnyalatok, a tesztkép alapján tökéletes a kijelző még mindig. Hogy lehet, hogy egyik pillanatról a másikra "belilult" a kijelző? Ezek szerint szervíz gyanús?
Szerintem ez a hiba nem jön elő csak úgy, inkább arra gondolnék, hogy eddig nem vetted észre, világosban nemigen látszik, lehet először nappal nézted.


Nekem meg megkarcolódott a kijelzőm. Van a közepén egy fél centis vékony csík. :( Múltkor ráesett pofával valamire, akkor nem vettem észre. Na mindegy, amit használnak az kopik... :cool2:

Hát pedig én hiába is nézem (mások által is megnézettem) a tesztképet, egy fikarcnyi lila árnyalat sincs rajta, de néha a teló alsó részein a billentyűzetnél és a legalsó sorban tisztán kivehető. És kb egy hónapja. Én is gondoltam, hogy ez igy magától nem jön elő, aztán mégis. Nagyon meg is lepődtem, mert addig szentül hittem, hogy nem olyan, és a kép most sem mutatja. Fene megenné.
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

john33 írta:
bobvosgy írta:
baddmann írta:Sziasztok!
Kb. 3 hónapja Belle-re frissítés után kb. 95 Mb szabad helyem volt..........
Próbáld ki a Mobile Cleaner 2.0 nekem bevált :up: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... t=0&page=1
Nekem Euro3-as belle van fent és 136 mega üres helyem van,hozzáteszem hogy azokat a programokat amiket az életbe nem használok-használtam azt letöröltem.
Nálam is előfordult pár hete ez a drasztikus csökkenés, nálam az volt a helyzet, hogy az fMobi 3.0 verziója szó nélkül elkezdte lementeni az összes képet a c:-re, ami a háttérkép beállítás-kép menüpontnál ki is jött szépen a több száz bélyegkép. :!:

A Mobile Cleaner sem kezdte lepucolni, viszont az fMobi- Beállítások - Cache törlésével lepucolta azokat. Amikor feltettem az fMobi 3.01-es verzióját, akkor lepucolta a kis ikonokat is, amelyeket a cahce törlése nem gyalult le, és ez a verzió már nem menti le a sok szemetet a c-re, ennek ellenére kilépés előtt mindig nyomok egy cache törlését, biztos ami biztos. :hmm2:

Nálam annyi a zavaró jelenleg, hogy két-három kikapcs-bakapcs óta az SMS-eknél nem jeleníti meg a neveket, csak a telefonszámot, ahonnan érkezett. Korábban sosem csinált ilyet. Más is tapasztalta ezt, vissza lehet állítani valahogy :?2:
Nekem a 2.51-es fmobi van fent és nem tapasztalom,hogy enné a c:-t.Most volt egy kis időm és belenéztem a 3.01 telepítőjébe,majd összehasonlítottam a 2.51-ével. Az ok már elsőre látszik. A 2.51-es semmit nem tesz a c:-re ha másik pl. e: meghajtót választasz,ellentétben a 3.01-el,aminél ha e:-re teszed,akkor is egy csomó cuccot a c:-re tesz köztük a cache-t is. Én maradok a 2.51-nél,nekem nem igazán hiányoznak az újdonságai a 3.01-nek. :-)
These users thanked the author janek69 for the post:
baddmann (2012-04-24 kedd 10:48:29)
Rating: 2.63%
emanu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012-04-24 kedd 09:13:08
Készüléktípus: N8
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: emanu »

Sziasztok!


Tegnap óta, ha belépek az e-mailomba folyton jelszót kér, ha beírom akkor újrta kéri.
Semmi új programot nem tettem fel. :(

Ötlet?

Előre köszi!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”