Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Buta kérdés! Hogyan kell olyan alakalmazást telepíteni ami végén dm van? ICS Style by Pizero szeretném ha megjön a szervizből,de már próbáltam ilyen kiterjesztésüt telepíteni,de nem engedte . Ha töröltem a végéről és csak . sisx volt ,akkor hibát jelzett?!
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

apaszka írta:Buta kérdés! Hogyan kell olyan alakalmazást telepíteni ami végén dm van? ICS Style by Pizero szeretném ha megjön a szervizből,de már próbáltam ilyen kiterjesztésüt telepíteni,de nem engedte . Ha töröltem a végéről és csak . sisx volt ,akkor hibát jelzett?!
Ezzel a programmal.
These users thanked the author farkas-laci for the post:
apaszka (2012-04-16 hétf. 19:47:13)
Rating: 2.63%
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

janek69 írta:
zsolez írta:ANUERISMO! Először is ahhoz ,hogy máshonnan is tudd használni mint a saját hálózatod,meg kell venned a progit! 2 rugó! Én megvettem. Azután fel kell rakni újra a PC-s progiját (asszem az 1.4-est) Ott már ki fogja írni a belső hálózatod IP címét és egy másik IP-t is,amivel kívülről már 3g-vel is tudsz csatlakozni! De mivel routert használsz,azon belül nyitnod kell egy portot (Remote Desktop) 5051-est,hogy engedélyezze kívülről a kapcsolatot.Aztán már műxik is. Igaz nekem erre ráment az egész délutánom mire be bírtam állítani... Sok sikert!
Pontosítanék. Akár a letölthető verzió is megy kivülről,hiszen én is azt használom. A lényeg a portforward,mert a belső ip-d más tartományban van. pl. 192.168.1.xxx. Az internet fele pedig megnézheted pl. a http://whatismyipaddress.com/ -on. Azt kell megoldanod,hogy a router mögött levő gépedre betaláljanak a csomagok.Ehhez kell a port forward. Ez általában úgy néz ki,hogy tudnod kell a géped belső ip címét,általában ez 192.168.x.xxx formájú. Ezt a legjobb lenne azon a gépen fix-re megadnod,mert ha változik dinamikusan,akkor szintén gond lesz ha vált. Ezek után a routernek meg kell adnod a belső ip-d, pl.192.168.1.108 meg kell adnod a privát portot,amin a kinoni kommunikál ez 5051 TCP és meg kell adnod a Public portot,amivel kívülről támadod meg,ez itt szintén 5051. Ezek után menni fog más wifiről és 3G-ről is.
Hát ezt leírhattad volna nekem is egy pár nappal ezelőtt mert akkor nem vettem volna meg! :lol: :wacko: Egyébként meg nálam is változik az IP cím,T-online-os,optinetes vagyok.Nem lehetne valahogy fix IP-t beállítani??? Naponta többször is változik... :hmm2: :sly:
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

zsolez írta:Hát ezt leírhattad volna nekem is egy pár nappal ezelőtt mert akkor nem vettem volna meg! :lol: :wacko: Egyébként meg nálam is változik az IP cím,T-online-os,optinetes vagyok.Nem lehetne valahogy fix IP-t beállítani??? Naponta többször is változik... :hmm2: :sly:
Nem voltam gép közelben,amúgy leírtam volna.Sajnos a WAN oldali ip címed a szolgáltatód váltogatja és nem tudsz vele mit tenni. A megoldás eddig a dyndns volt,bár valakitől azt hallottam,hogy már nem lehet ingyen regisztrálni,más infók szerint 1 ip ingyen van.Én évek óta használom. A teendő a következő: símán csinálsz egy accountot a http://dyn.com/dns/ -en,majd ott fel kell venni egy hostot. pl. zsolez@dyndns.com vagy amit választhatsz. Ezek után a routeredben ha szerencséd van,akkor valahol találsz egy dyndns menüpontot,ott értelemszerűen kitöltöd és a routered meg fogja mondani a dyndns-nek az aktuális ip-det. Neked csak azt kell tudnod,hogy zsolez@dyndns.com és ezt kell ip helyett beírnod,a többit a DNS server intézi.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

farkas-laci írta:
apaszka írta:Buta kérdés! Hogyan kell olyan alakalmazást telepíteni ami végén dm van? ICS Style by Pizero szeretném ha megjön a szervizből,de már próbáltam ilyen kiterjesztésüt telepíteni,de nem engedte . Ha töröltem a végéről és csak . sisx volt ,akkor hibát jelzett?!
Ezzel a programmal.
Köszönöm!
Soha nem jöttem volna rá! Csak már lenne kész a telóm! :blink: Lilás kijelző miatt van benn!
nephilim1
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-04-17 kedd 12:44:09
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nephilim1 »

Sziasztok.

Csak egy kérdésem lenne, az avatottabb Nokia gurukhoz. Van valami módszer a telefon szoftverének cseréjére úgy, hogy Belléről szeretnék vissza térni Annára?

A válaszokat előre is köszönöm.

Legyen derűs napotok.
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

nephilim1 írta:Sziasztok.

Csak egy kérdésem lenne, az avatottabb Nokia gurukhoz. Van valami módszer a telefon szoftverének cseréjére úgy, hogy Belléről szeretnék vissza térni Annára?

A válaszokat előre is köszönöm.

Legyen derűs napotok.
Van rá lehetőség,nézz szét Taylor oldalán: http://www.smartphonepro.hu/
hertert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 23:50:46
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4 White Frost
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hertert »

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy ha valamelyik kezdőképernyőn hátteret akarok váltani, akkor a saját képeim mellett, rengeteg facebook-ról és egyéb helyről bekerülő kép (szemét) van, amiket mihamarabb szeretnék valahogy eltávolítani. Ha a galériába megyek be, akkor ez a sok szemét nem jelenik meg. Ha valakinél szintén előfordult és tud rá megoldást, írja le legyen szíves, hogy honnan lehet ezeket törölni. gyári belle van a telón.
köszi!!
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Salmi »

nephilim1 írta:Van valami módszer a telefon szoftverének cseréjére úgy, hogy Belléről szeretnék vissza térni Annára?
Szia. Van módszer: http://www.smartnews.hu/2011/08/nokia-n ... ade-elese/.
hertert írta:Olyan problémám van, hogy ha valamelyik kezdőképernyőn hátteret akarok váltani, akkor a saját képeim mellett, rengeteg facebook-ról és egyéb helyről bekerülő kép (szemét) van, amiket mihamarabb szeretnék valahogy eltávolítani.
Szia. Próbáld meg azt, hogy törlöd a cache-t a böngésző beállításaiban. Opciók - Beállítások - Titkosság - Személyes adatok törl. ;)
hertert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 23:50:46
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4 White Frost
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hertert »

hertert írta:Olyan problémám van, hogy ha valamelyik kezdőképernyőn hátteret akarok váltani, akkor a saját képeim mellett, rengeteg facebook-ról és egyéb helyről bekerülő kép (szemét) van, amiket mihamarabb szeretnék valahogy eltávolítani.
Szia. Próbáld meg azt, hogy törlöd a cache-t a böngésző beállításaiban. Opciók - Beállítások - Titkosság - Személyes adatok törl. ;)[/quote]

Szia!
Fmobit használom facebook-hoz, böngésző pedig opera, ott ki szoktam törölgetni mindent, de hogy ezek honnan jöttek, érthetetlen :D az fmbobira, vagy a nokia suite-ra tippelek.... de ki tudja :)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”