Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

Bocsánat..egy pillanatra off.

Van egy db.N8 előlap érintő "plexivel" ezüst-fehér* (gyári,használt,karc mentes,illetve a kereten van egy kis kopás ,ki van fényesedve)
Ha kell e-mailben küldök róla képet,az árat püben megbeszéljük.

ilyenről van szó
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

Letöltöttem és meg is vetten a Kinoni remote desktop-ot. Wifi-n megy is a saját hálózatomon de ha már 3g-próbálok csatlakozni nem megy! Használja ezt valaki n8-al és Dlink-es routerrel? THX!
joseph21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012-02-22 szer. 09:26:37
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joseph21 »

feroooo írta:
joseph21 írta: Régebben is csináltam ezzel a módszerrel de akkor se működött!Ugyanaz a betűtipst kaptam ami a képen van!Rompatcherbe bepipáltam mindent és nem lehet akkor se törölni egy benne marad a mappába az S60ZDIGI.ttf.
A C:\private\10003a16 mappában lévő "lfonts" könyvtárat átnevezted vagy kitörölted?
Átneveztem![/quote]

Én sem tudtam törölni a S60ZDIGI.ttf-et aztán az "lfonts" mappát vissza állitottam, restart és igy már ki tudtam törölni!
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

zsolez írta:Letöltöttem és meg is vetten a Kinoni remote desktop-ot. Wifi-n megy is a saját hálózatomon de ha már 3g-próbálok csatlakozni nem megy! Használja ezt valaki n8-al és Dlink-es routerrel? THX!
szia!

ha jól olvastam, akkor a routerben a forwardingban adni kell neki egy portot, ami nem más, mint TCP 5051
a PC kliens kiírja a szolgáltatói IP címedet, azt kell megadni még neki (ez nem a "belső" ip kiosztás!)
gondolom így működnie kellene

t65a
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

t65a írta:
zsolez írta:Letöltöttem és meg is vetten a Kinoni remote desktop-ot. Wifi-n megy is a saját hálózatomon de ha már 3g-próbálok csatlakozni nem megy! Használja ezt valaki n8-al és Dlink-es routerrel? THX!
szia!

ha jól olvastam, akkor a routerben a forwardingban adni kell neki egy portot, ami nem más, mint TCP 5051
a PC kliens kiírja a szolgáltatói IP címedet, azt kell megadni még neki (ez nem a "belső" ip kiosztás!)
gondolom így működnie kellene

t65a
Igen próbálom de sehogy nem sikerül..Pedig így csinálom de nem jó! Na mindegy. Néztem videót dlink routerről hogy hogyan kell portot hozzáadni de nekem már valamivel újabb a menüje és nem egyértelmű! :hmm2:
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

zsolez írta:
t65a írta:
zsolez írta:Letöltöttem és meg is vetten a Kinoni remote desktop-ot. Wifi-n megy is a saját hálózatomon de ha már 3g-próbálok csatlakozni nem megy! Használja ezt valaki n8-al és Dlink-es routerrel? THX!
szia!

ha jól olvastam, akkor a routerben a forwardingban adni kell neki egy portot, ami nem más, mint TCP 5051
a PC kliens kiírja a szolgáltatói IP címedet, azt kell megadni még neki (ez nem a "belső" ip kiosztás!)
gondolom így működnie kellene

t65a
Na végre sikerült! :taps1:
mataszitu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-12-30 csüt. 15:33:46
Készüléktípus: NOKIA N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mataszitu »

Sziasztok!


Olyan problémám van hogy pár napja a a készülékem másfél napot bír ki azelőtt pedig 3-4 napot. Nem használom másképp viszont legutóbb a térkép csomag frissítést és a battery monitor 3 at tettem fel ami előtt
eltávolitottam a v2.2 es verziót. Nem tudom ez befolyásolhatja e az akksi működését. Visszatettem a v.2.2 es battery monitort de nem változott. A készülék novemberbe lessz 2 éves nem lett módosítva soha a szoftver az akksi ennyi idő
után lehet gyenge vagy valami más gond lehet ? Ebbe kérném a segítségeteket.
Gandal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-08-03 kedd 18:39:57
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Gandal »

Hát nem tudom,nekem alapból 2 napot bír,és csak telefonálásra használom. 1év és 4 hónapos.
These users thanked the author Gandal for the post:
mataszitu (2012-04-14 szomb. 21:52:11)
Rating: 2.63%
Woodash
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011-11-13 vas. 12:55:36
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Woodash »

Sziasztok egy olyan kérdésben kérném a segítségeteket, hogy szeretnék venni egy ilyen védő fóliát az N8-asomra: http://www.invisibleshield-hungary.hu/i ... rt&Itemid=1 Ha esetleg van ilyen valakinek, vagy valaki jobban ért hozzá mi a véleményetek róla? Mennyire védi a telefon egész felületét (oldalait és sarkait is szeretném)? Szóval mennyire hasznos ez? Mégis csak 10e-be kerül...
Köszi a segítségeket !
Avatar
aneurismo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-04-29 csüt. 15:30:14
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zala-megye
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: aneurismo »

Kinoni Remote desk

Üdv! Nekem se működik csak saját hálón belül!
Én connectify-routeren keresztül használom,sajna nem jöttem rá hogy 3g-ről vagy más wifiről hogyan lehet összehozni a távirányítást!
Kérlek segítsetek! Szerintemjó a progi,de igazán úgy lenne jó ha bárhol hozzá tudnék férni a gépemhez!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”