Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Gyári lejátszóba akarok youtube vidót nézni de ha csak wi-fi van akkor nem játsza le,miért kell hozzá adatkapcsolat,hogy lejátsza?Miért nem elég a wifi?
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

Million írta:Sziasztok! Egy gyakorlati kérdésem lenne, és ezzel kapcsolatban várnék segítő hozzászólást. A Nokia Áruházban a segédprogramoknál fedeztem fel a WPEmu for Symbian alkalmazást, ami elvileg a Windows Phone alapú telefonok megjelenítését próbálja átadni. A kérdésem az lenne, hogy ha letöltöm és beállítom, hogyan tudom újra visszaállítani a Belle külsőt (amivel semmi problémám,de kíváncsi vagyok :hmm2: )???
szia!

azt, hogy vissza lehet e állítani a korábbi Belle kinézetre a telót, szerintem igen! viszont nézd meg a youtubeon, mert van róla videó!
az áruházi véleményeknél írják, hogy lassú.

t65a
Million
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-02-23 szer. 18:52:13
Készüléktípus: nokia n8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Million »

Köszönöm, azért. Igen én is olvastam, hogy lassú ezért érdekel, hogy hogyan tudom visszaállítani. Nem megtartani szeretném, csak kipróbálni, nagyon tökéletes a Belle.
tattika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2012-01-18 szer. 22:28:12
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tattika »

Million írta:Köszönöm, azért. Igen én is olvastam, hogy lassú ezért érdekel, hogy hogyan tudom visszaállítani. Nem megtartani szeretném, csak kipróbálni, nagyon tökéletes a Belle.
Hali! Ez csak egy alkalmazás amin kipróbálhatod a rendszer működését.Ha bezárod akkor kilép és marad az eredeti Belle rendszered.Én is feltettem a telefonra kipróbálni.
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

Hali!

Történt tegnap este, hogy a telefonkönyvemben található neveket párosítottam a facebook profilokkal. Értelemszerűen minden névhez a saját profilt. Tegnap este még nem is volt vele semmi gond, aztán éjszakára kikapcsoltam a telefont. Reggel mikor bekapcsoltam és a telefonkönyvbe bementem, mindenkihez azt írja, hogy "névtelen". Ha rámegyek akkor kiírja a nevet rendesen, ami előzőleg meg volt adva. Mi lehet a probléma?
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Kedden megy a telóm a nagy szervizbe,a fővárosiba,mert a kijelző csere a lilás dolgot nem oldja meg . A szervizes srác ,mondta,hogy valami más gebasz is van velük ilyenkor! Nem a kijelző a ludas csak! Nagyon szimpatikus volt a szervizes,de majd meglássuk mi lesz belőle! Szerintem ilyenkor az egsz alaplap szar,a kijelzővel együtt! Elismerni nem akarják,de ez van! Én nem halogatom a szervizbe vitelt,mert ne mondják,hogy eddig nem volt vele bajom???? Én megvételkor már jeleztem a NOKIA központban! Ha nem lesz jó,akkor az ára kell! :yes:
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

Hi.Létezik már valami jó távolság mérő N8-ra?Olyanra gondolok ami a kamerán keresztül megmutatja egy távoli tárgy milyen messze van..Üdv.
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

hjocco írta:Hi.Létezik már valami jó távolság mérő N8-ra?Olyanra gondolok ami a kamerán keresztül megmutatja egy távoli tárgy milyen messze van..Üdv.
Ha van ilyen engem is érdekel! :yes:
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

golan7 írta:
hjocco írta:Hi.Létezik már valami jó távolság mérő N8-ra?Olyanra gondolok ami a kamerán keresztül megmutatja egy távoli tárgy milyen messze van..Üdv.
Ha van ilyen engem is érdekel! :yes:
Nem próbáltam, de valami Ilyesmit kerestek?
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

Todo írta:
golan7 írta:
hjocco írta:Hi.Létezik már valami jó távolság mérő N8-ra?Olyanra gondolok ami a kamerán keresztül megmutatja egy távoli tárgy milyen messze van..Üdv.
Nem próbáltam, de valami Ilyesmit kerestek?
Ez jó lenne, csak kár, hogy nem magyar nyelvű!
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”