Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
rapiddani
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2009-09-17 csüt. 09:17:36
Készüléktípus: Lumia 920 white
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: rapiddani »

Végre kijött hivatalosan is Belle-re a Cut the rope! 615 HUF, vegyétek vigyétek :)

http://store.ovi.com/content/258167
Nokia 3310 -> 3510i -> 6600 -> N80 -> E66 -> N8 -> Lumia 920 white
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

csokabi írta:
t65a írta:
norbertvizi írta:Blade2hu én nem is tulajdonítottam neki jelentőséget,sőt azzal magyaráztam magamnak,hogy biztosan azért van mert vodás kártyával használom... Mellesleg miután nem értek hozzá,a mai napig nem tudom van-e köze hozzá.Bár gyanítom semmi.Ha egy teló független,akkor független és slussz.Bár a gusztustalan szolgáltatókról bármit el tudok képzelni. :down:
sziasztok!

hogy mire képes egy szolgáltató?

forrás: mobilport, 2004 augusztus

"...Fontos megjegyezni, hogy a Vodafone kínálatában kapható K700-asra sajnos csak a Vodafone Live!-on keresztül lehet mp3akat tölteni. A szolgáltatók efféle butításait minden esetben helytelennek tartjuk, főleg egy 120ezer forintos mobil esetében."

ezt csak azért írom, mert nekem is volt ilyen készülékem (független) és akkor nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik. pedig: DE!
nemrég egy ismerősöm vett egy "c" osztályos nokiát (t-mobil-ost) és nem tudok új postafiókot létrehozni, csak a szolgáltatói van, és nincs meg benne a web ikon (legalábbis nem találtam sehol), csak az origo van fent.
ja! és minden rózsaszín!!! :bolond2: :whaaa:

t65a
Tépjük el láncainkat, máglyára a szolgáltatókkal!
Független készüléket mindenkinek!
Na meg alacsony percdíjakat,pl: osztrákia.
Szóltam, UFF!
Inkább OFF... Az offtopicban folytassátok légyszi.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

t65a írta:
norbertvizi írta:Blade2hu én nem is tulajdonítottam neki jelentőséget,sőt azzal magyaráztam magamnak,hogy biztosan azért van mert vodás kártyával használom... Mellesleg miután nem értek hozzá,a mai napig nem tudom van-e köze hozzá.Bár gyanítom semmi.Ha egy teló független,akkor független és slussz.Bár a gusztustalan szolgáltatókról bármit el tudok képzelni. :down:
sziasztok!

hogy mire képes egy szolgáltató?

forrás: mobilport, 2004 augusztus

"...Fontos megjegyezni, hogy a Vodafone kínálatában kapható K700-asra sajnos csak a Vodafone Live!-on keresztül lehet mp3akat tölteni. A szolgáltatók efféle butításait minden esetben helytelennek tartjuk, főleg egy 120ezer forintos mobil esetében."

ezt csak azért írom, mert nekem is volt ilyen készülékem (független) és akkor nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik. pedig: DE!
nemrég egy ismerősöm vett egy "c" osztályos nokiát (t-mobil-ost) és nem tudok új postafiókot létrehozni, csak a szolgáltatói van, és nincs meg benne a web ikon (legalábbis nem találtam sehol), csak az origo van fent.
ja! és minden rózsaszín!!! :bolond2: :whaaa:

t65a
Az Origo ikon a WEB ikon. Azt pedig ne haragudj, de nem hiszem el, hogy nem lehet, csak szolgáltatói fiókot beállítani. Nekem volt már egy rakat szolgáltatós telóm, de ilyet még nem láttam, meg nem is hallottam ilyenről, max a user nem tudta hogyan kell beállítani.

Ha nem tetszett neki, hogy minden rózsaszín, akkor minek vette meg? Minden készüléket kipróbálhatsz vásárlás előtt. :sly:
These users thanked the author Damir for the post:
apaszka (2012-03-23 pén. 12:18:54)
Rating: 2.63%
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

t65a írta:
norbertvizi írta:Blade2hu én nem is tulajdonítottam neki jelentőséget,sőt azzal magyaráztam magamnak,hogy biztosan azért van mert vodás kártyával használom... Mellesleg miután nem értek hozzá,a mai napig nem tudom van-e köze hozzá.Bár gyanítom semmi.Ha egy teló független,akkor független és slussz.Bár a gusztustalan szolgáltatókról bármit el tudok képzelni. :down:
sziasztok!

hogy mire képes egy szolgáltató?

forrás: mobilport, 2004 augusztus

"...Fontos megjegyezni, hogy a Vodafone kínálatában kapható K700-asra sajnos csak a Vodafone Live!-on keresztül lehet mp3akat tölteni. A szolgáltatók efféle butításait minden esetben helytelennek tartjuk, főleg egy 120ezer forintos mobil esetében."

ezt csak azért írom, mert nekem is volt ilyen készülékem (független) és akkor nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik. pedig: DE!
nemrég egy ismerősöm vett egy "c" osztályos nokiát (t-mobil-ost) és nem tudok új postafiókot létrehozni, csak a szolgáltatói van, és nincs meg benne a web ikon (legalábbis nem találtam sehol), csak az origo van fent.
ja! és minden rózsaszín!!! :bolond2: :whaaa:

t65a


Főleg a voda! Pl én csak lestem,mikor vodás telón /függőn/ Látom,hogy madein csajna! ??? N8 ról van szó! :eges:
De a live készülékek butított változatuak lesznek! Nem csak az ikonok ,és a menü lesz módosítva,hanem maga az egész készülék tudása is! Én most lépek tőlük 2 hónap múlva,és sok telőm volt vodás! A kezdetektől ott voltam! Volt amelyiknek még a kamerája is vacakabb volt mert a voda belenyúlt! ...

De az N8 is hasonló! Az enyém független,és sikerült persze minden szemétjüket eltüntetni,de felháborítónak tartok,amit csinálnak!
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

zsolez írta:Érdekes! Felraktam a DLNA widget kapcsolót ,ami műxik. Látja a médiajátszóm,mindent visz ami a telón van kivéve azokat a videókat amit azzal vettem fel! Ki érti ezt? :hmm2:
Én is felraktam ezt a progit és f.szán műxik.jól kommunikál a tv-vel!De az normális hogy , nézek egy filmet és kb 20perc után átvált a következőre! :oops: Akár a telóról indítom a filmet, akár a tv-ről a telón lévőt!Ez egy bug lehet?Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem!
Köszi!
Gyurika72
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-03-23 pén. 15:46:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Gyurika72 »

Üdv. beázott a telóm.minden ok.rajta csaak a hangszóro nem működik. kérem segítsetek..
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Gyurika72 írta:Üdv. beázott a telóm.minden ok.rajta csaak a hangszóro nem működik. kérem segítsetek..
Üdv

Ezen sajnos nem lehet segíteni.
Most még csak a hangszóró rossz, aztán majd szépen folytatódik... :?
Lehet, hogy egy évig bírja majd de lehet, hogy holnap már be se kapcsol. (nem elkeseríteni akarlak, csak felkészíteni. :sad:
Az egyetlen lehetséges segítség az lett volna, hogy beázás után egyből szétszeded, akksi ki, majd jó ideig hagyni száradni. (Mivel a garancia a beázáskor élből ugrott)

Aztán persze van 1-2% esély hogy megúszod egy hangszóró cserével...
Gyurika72
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-03-23 pén. 15:46:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Gyurika72 »

Köszi..reménykedek...
Pincebogar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-02-23 hétf. 09:53:54
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Pincebogar »

Sziasztok!

N8am van nekem is, és olyan problémám lenne a Profimail progival, hogy tegnap reggelig működött minden, ahogy kell, azóta belépek, meg szeretném nézni, hogy jött e új, de elkezd tölteni, majd hirtelen megakad, és kibob vissza a menübe, és be is zárja önmagát. Azóta nem sikerült működésre bírnom. Letöröltem, majd újra tettem, de nem használt, sőt a amikor eltávolítottam a system mappából a felhasználói beállításokat is, és ugy raktam fel "tisztán", ugy sem. Nem lett semmilyen program felrakva azóta sem, uh nem ez zavarhat be neki. Volt már valakinek hasonlóban része?

Tudna vki segíteni, mert nagyon szeretem ezt a programot, de most sajna használhatatlan...? A 3.55ös van fent.
Előre is köszönöm.
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

hali! bellén az óra színét nem lehet valahogy változtatni pont ellentétesen szeretném fehér háttéren fekete számok!?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”