Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
atomka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:06:19
Készüléktípus: N95 5800
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: atomka »

zolee1977 írta:
Nekemis hiányzott az a hang hogyha beszélni akartam. Én úgy oldottam meg hogyha kapcsolódik a bluetooth headset akkor automatikusan a headset üzemmódot választja ki, és így jön a figyelmeztető hang hogy mikor kell beszélni.
És azt hol állitottad be??
Mert nekem (beállitások/telefon/tartozékoknál ) nem ajánl ilyen üzemmódot, csak néma, általános, stb...
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

atomka írta:
zolee1977 írta:
Nekemis hiányzott az a hang hogyha beszélni akartam. Én úgy oldottam meg hogyha kapcsolódik a bluetooth headset akkor automatikusan a headset üzemmódot választja ki, és így jön a figyelmeztető hang hogy mikor kell beszélni.
És azt hol állitottad be??
Mert nekem (beállitások/telefon/tartozékoknál ) nem ajánl ilyen üzemmódot, csak néma, általános, stb...
gondolom Ő is csinált magának egy headset profilt (ahogy én is) a headset-hez/kihangosítóhoz illő beállításokkal (no vibra, no emelkedő hangerő, no képernyő rezgés, stb.) :)
These users thanked the author bladehu2 for the post:
atomka (2012-03-15 csüt. 15:13:24)
Rating: 2.63%
Avatar
Szabi46
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-03-02 hétf. 18:37:44
Készüléktípus: SGS2 GOATRIP 7.0 JB
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Szabi46 »

Na visszaolvastam látom nem csak nekem áll fenn ez a hiba:
-folyamatosan feljön a bal felső sarokba az adatkapcsolat nem elérhető szöveg(filmnézésnél vettem észre inkább, mert ott nézem sokáig a kijelzőt ugye :) ), de ha bekapcsolva hagyom az adatkapcsolatot akkor meg valami egyből rácuppan és fogy a pénzem ami nem jó, mert nincs mobilnetem mert van wifi itthon és máshol meg nem akarok netezni én se csak a 0.face-amit használok azt viszont sokat, de nem hinném, hogy ettől, mert ha 0Ft van a kártyán akkor is elérhető, szóval valami alkalmazás lesz de a kérdés az, hogy MELYIK?! mert a futó alkalmazások közül csak a videólejátszó van, mert azt nem zárom be ha filmet kezdek el nézni ezzel is gyorsítva a megnyitást/lejátszást :)
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

Idojáras widget? vagy hasonlo nincs? Lehet annak kell az adatkapcsolat
Kép
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

LaLi_87 írta:Idojáras widget? vagy hasonlo nincs? Lehet annak kell az adatkapcsolat
Munkatársam is ezzel szívott,és nemrég volt valami leírás,hogy ha jól emlékszem,hogy beállítás volt a ludas ! Nálam nem csinálja! Nekem a kijelzőm lilás! Írtam egy csomó emailt a Nokiához,de semmi! Lehet,hogy elkell kezdenem azt mit az LG.vel annó!
Ot simán nyeretem! :taps2: Fogyvédők segítségével persze!
Avatar
Szabi46
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-03-02 hétf. 18:37:44
Készüléktípus: SGS2 GOATRIP 7.0 JB
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Szabi46 »

LaLi_87 írta:Idojáras widget? vagy hasonlo nincs? Lehet annak kell az adatkapcsolat
Nincs ilyen widgetem, összesen 3 főképernyő van, de egyiken sincs semmi netes... ezért nem is értem.. :S

-
Beállításokba mit nézzek pontosan akkor, munkatársadnak hogyan sikerült megoldani pontosan?
zolee1977
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-08-08 hétf. 17:32:19
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zolee1977 »

atomka írta:
zolee1977 írta:
Nekemis hiányzott az a hang hogyha beszélni akartam. Én úgy oldottam meg hogyha kapcsolódik a bluetooth headset akkor automatikusan a headset üzemmódot választja ki, és így jön a figyelmeztető hang hogy mikor kell beszélni.
És azt hol állitottad be??
Mert nekem (beállitások/telefon/tartozékoknál ) nem ajánl ilyen üzemmódot, csak néma, általános, stb...
Igen készítettem egy headset profilt. A beállításokban a tartozék beállításoknál pedig a fejhallgató illetve a fülhallgatónál is a headset üzemmód van meg adva. Így ha csatlakozik a headset auton vált a headset üzemmódra és így van vissza jelző hang. Ebben az üzemmódban nekem be van állítva a figyelmeztető hangok és a hívó nevének a kimondása is.
Én csak így tudtam kicsikarni belőle a vissza jelző hangot, mert engem is zavart hogy nem tudtam hogy mikor kell kimondani a nevet.
These users thanked the author zolee1977 for the post:
atomka (2012-03-15 csüt. 15:13:44)
Rating: 2.63%
szabojozsefistvan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011-09-04 vas. 18:27:18
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szabojozsefistvan »

Kérem segitsetek! Skype-on csak a hang jön be, kép nincs (mobilról - PC-re, hivatolos Bellém van, Annánál nem próbálkoztam).
Mit kell beállitani, ha lehet? Fizetni kell? Segítségeteket köszönöm.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

szabojozsefistvan írta:Kérem segitsetek! Skype-on csak a hang jön be, kép nincs (mobilról - PC-re, hivatolos Bellém van, Annánál nem próbálkoztam).
Mit kell beállitani, ha lehet? Fizetni kell? Segítségeteket köszönöm.
Tudomásom szerint még nincs videóhívás. :roll:
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

Ha esetleg valakinek kel a Weather widget full átlátszóban (csak a nagy van a sis fájlban a kicsit nem csináltam meg)
Letöltheti innen
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”