Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nsee »

MrAngelo írta:
...Mehet. Bár nem vagyok benne biztos, hogy nagyon foglalkoznának vele...
Egy próbát megérne!
Vagy hetente rájuk küldeni az esetleges kiegészítésekkel. :evil:
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
atomka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:06:19
Készüléktípus: N95 5800
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: atomka »

csokabi írta:
atomka írta:Sziasztok.
Bellére frissitettem, és azóta ha bármilyen bluetooth-os eszközt használok, a hangtárcsázás funkciónál nincs a tilinkózós hang ami után beszélni kell.
Eléggé zavaró, mert főleg autóban használnám ezt, és nem tudom mikor nyissam ki a számat. :)
Valaki tud rá megoldást??
Köszi.
Szia

Sajnos nem tudok segíteni csak megerősíteni tudom az észrevételedet. Nekem amikor a telefon kapcsolódik a fülesemhez akkor van hiányérzetem. Csak az egyik hang van meg a kettő közül ami a sikeres kapcsolódást jelezte. Annán még megvolt mind a kettő.

Üdv Cs
Azért szerintem ez egy eléggé nagy bug...
A tartóba berakott telefon kijelzője sötét, és nem látni egyáltalán, hogy mikor mit csinál...
Eddig legalább( ha nem is láttem) hallottam, hogy mikor reagál a gombra, most meg csak úgy tudom használni,
hogy kikapcsolom a képernyőzárat, és akkor látom mikor kezd el futni a csik....
Amúgy nem hiszem, hogy foglalkoznának "kisemberek" problémájával...akkor van esélyünk, ha valami komolyabb helyről jön nekik panasz...
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

arra sikerült már rájönni valakinek hogy belle alatt hogy lehet új mms hozzáférési pontot létrehozni? a netkapcsolatok (mobilnet, wifik) között nincsen, ha oda létrehozok valamit azt nem lehet kiválasztani az alkalmazásbeállítások/üzenetek/mms beállításainál. illetve ott annyi választási lehetőség van mint hozzáférési pont, hogy "nincs" vagy "VF MMS" de hogy ebben a VF MMS-ben mi van azt pl nem bírom megnézni. Lehet hogy ezt már annyira automatikusan tölti le a szolgáltatótól hogy nem kell és nem is lehet ezen állítgatni?
pana40
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 10:39:34
Készüléktípus: Galaxy S Advance I9070P
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: pana40 »

Üdv!! Ha független a Bellém a t-s Bellét rá tudom rakni???(T-Mobilos vagyok)!!??
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

pana40 írta:Üdv!! Ha független a Bellém a t-s Bellét rá tudom rakni???(T-Mobilos vagyok)!!??
Igen.A Phoenixszel.
pana40
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 10:39:34
Készüléktípus: Galaxy S Advance I9070P
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: pana40 »

farkas-laci írta:
pana40 írta:Üdv!! Ha független a Bellém a t-s Bellét rá tudom rakni???(T-Mobilos vagyok)!!??
Igen.A Phoenixszel.
Üdv!! Csak azzal???Nokia???
pana40
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 10:39:34
Készüléktípus: Galaxy S Advance I9070P
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: pana40 »

pana40 írta:
farkas-laci írta:
pana40 írta:Üdv!! Ha független a Bellém a t-s Bellét rá tudom rakni???(T-Mobilos vagyok)!!??
Igen.A Phoenixszel.
Üdv!! Csak azzal???Nokia???[/quot

Vagy rakjam vissza a gyári Annát??
zolee1977
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-08-08 hétf. 17:32:19
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zolee1977 »

atomka írta:
csokabi írta:
atomka írta:Sziasztok.
Bellére frissitettem, és azóta ha bármilyen bluetooth-os eszközt használok, a hangtárcsázás funkciónál nincs a tilinkózós hang ami után beszélni kell.
Eléggé zavaró, mert főleg autóban használnám ezt, és nem tudom mikor nyissam ki a számat. :)
Valaki tud rá megoldást??
Köszi.
Szia

Sajnos nem tudok segíteni csak megerősíteni tudom az észrevételedet. Nekem amikor a telefon kapcsolódik a fülesemhez akkor van hiányérzetem. Csak az egyik hang van meg a kettő közül ami a sikeres kapcsolódást jelezte. Annán még megvolt mind a kettő.

Üdv Cs
Azért szerintem ez egy eléggé nagy bug...
A tartóba berakott telefon kijelzője sötét, és nem látni egyáltalán, hogy mikor mit csinál...

Eddig legalább( ha nem is láttem) hallottam, hogy mikor reagál a gombra, most meg csak úgy tudom használni,
hogy kikapcsolom a képernyőzárat, és akkor látom mikor kezd el futni a csik....
Amúgy nem hiszem, hogy foglalkoznának "kisemberek" problémájával...akkor van esélyünk, ha valami komolyabb helyről jön nekik panasz...
Nekemis hiányzott az a hang hogyha beszélni akartam. Én úgy oldottam meg hogyha kapcsolódik a bluetooth headset akkor automatikusan a headset üzemmódot választja ki, és így jön a figyelmeztető hang hogy mikor kell beszélni.
sergio81
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-03-21 hétf. 20:19:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sergio81 »

pana40 írta:Üdv!! Ha független a Bellém a t-s Bellét rá tudom rakni???(T-Mobilos vagyok)!!??
[/quote][/quote]

Hy!Én úgy tudom, hogy a nokia suite-al ha a szoftverfrissítésnél rámész az újratelepítésre a produktkódodnak megfelelőt rakja újra!Tehát a te esetedben a T-mobilost!Persze előtte biztonsági mentés stb.!
bt7705
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-12-05 szomb. 19:14:29
Készüléktípus: N-8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bt7705 »

Sziasztok Segitséget szeretnék kérni a bellével kapcsolatban! bármilyen programot elinditok a nyitott alkalmazásoknál csak egy ablak jelenik meg nem tudok egyszerre több programot elinditani! miért lehet ez?? már újraraktam a t mobilos szoftvert 2 szer előtte meg gyári nokia belle volt rajta. :hmm2:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”