Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

5 giga tárhely,és plussz 500 mega mindkettőnknek a ezen a linken https://www.sugarsync.com/referral?rf=e ... n=referral regizel!
Itt egy táblázat a többi tárhellyel összehasonlításhoz! http://www.sugarsync.com/sync_comparison.html
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Annyira szívdobogtató és jó érzés mikor azt látom hogy egy ÚJ készülékről készült videó tükörképében az N8-ast látom ami rögzíti :yeah: :yeah: :king: És milyen jó minőségben!És közben áradozik hogy milyen szuper a videóban látható készülék,de vajon miért nem ugyan azzal csinál tesztvideót :hmm2:
These users thanked the author bobvosgy for the post:
apaszka (2012-03-12 hétf. 15:56:27)
Rating: 2.63%
mhkem
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:37:17
Készüléktípus: n8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mhkem »

Sziasztok!

Segítsetek legyetek szívesek! A napokban nem tudok youtube videókat lejátszani az opera mobile 12 böngészővel. Rákattintok a videóra és elindul a gyári videolejátszó, majd kiírja, hogy "a file sérült. Van amikor idáig sem jutok el mert a beépített video helyén a "Frissítse az Adobe Flash Player lejátszót" Persze rákattintva nem tudom frissíteni, mert erre a platformra nem létezik ilyen az oldalon. Eddig jó volt, lehet, hogy a youtube kódolta át a videókat? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni? Már újra raktam a vasat. Taylor V2.
Segítséget előre is köszi!
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

mhkem írta:Sziasztok!

Segítsetek legyetek szívesek! A napokban nem tudok youtube videókat lejátszani az opera mobile 12 böngészővel. Rákattintok a videóra és elindul a gyári videolejátszó, majd kiírja, hogy "a file sérült. Van amikor idáig sem jutok el mert a beépített video helyén a "Frissítse az Adobe Flash Player lejátszót" Persze rákattintva nem tudom frissíteni, mert erre a platformra nem létezik ilyen az oldalon. Eddig jó volt, lehet, hogy a youtube kódolta át a videókat? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni? Már újra raktam a vasat. Taylor V2.
Segítséget előre is köszi!
szia!

én korábban frissítettem a youtube alkalmazást a nokia store-ból. nekem is 12-es operám van és ha rábökök egy videóra, akkor minden gond nélkül elindul a youtube progi és le is játsza a videót.
nem tudom nálad mi lehet a gond

t65a
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

mhkem írta:Sziasztok!
Segítsetek legyetek szívesek! A napokban nem tudok youtube videókat lejátszani az opera mobile 12 böngészővel. Rákattintok a videóra és elindul a gyári videolejátszó, majd kiírja, hogy "a file sérült. Van amikor idáig sem jutok el mert a beépített video helyén a "Frissítse az Adobe Flash Player lejátszót" Persze rákattintva nem tudom frissíteni, mert erre a platformra nem létezik ilyen az oldalon. Eddig jó volt, lehet, hogy a youtube kódolta át a videókat? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni? Már újra raktam a vasat. Taylor V2.
Segítséget előre is köszi!
nem állítottad át véletlenül az operában a user agent-et asztalira? így legyen beállítva: beállítások/haladó/user agent -> mobile
, különben azt hiszi a youtube hogy asztali gépről akarod nézni.
mhkem
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:37:17
Készüléktípus: n8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mhkem »

Köszi a segítséget, mindent kipróbáltam, de mindig azt írja ki, hogy "A file sérült vagy nem megfelelő formátumú" vagy Adobe Flash Playert le kell frissíteni. Nektek hányas a flash verziótok a telón? Nekem 4.0. Lehet, hogy nem ennyinek kellene lennie? Hogy tudom ezt újra telepíteni? Olyan, mintha ez nem akarna működni! :hmm2:
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Szerintem sok N8 tulajnak fog "örömet" okozni, ez a kis leírás.
itt is sokat olvastam, hogy egy idő után néhány widget nem akar működni, pl comingnext, bizcalendar.
Utána jártam kicsit a dolgoknak és sikerült megoldani a problémát, vagyis nem nekem, én csak továbbítom az infót nektek. :C

Ehhez h*ckelt telefon szükséges!
A lényeg, szükség lesz http://www64.zippyshare.com/v/55986868/file.html a fájlra.
Ha ez lejött, ami nem működött widget, szedjétek le a főképernyőről és másoljátok a C:private->2000f847 mappába a csomagolt fájl tartalmát és egy újraindítás.
(A comingnext kicsit tovább tölt, de jó lesz)
Nekem ezután újra működött a comingnext és bizcalendar widget, remélem másnak is fog működni, más widgettel is. :D
These users thanked the author TommyX for the post (total 2):
bazy (2012-03-12 hétf. 14:13:25) • bladehu2 (2012-03-12 hétf. 18:35:07)
Rating: 5.26%
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

TommyX
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Na, ha ez mukodik, akkor megy egy nagy nagy piros pötty neked! ;) :Notworty: :Notworty: :Notworty: Még egyenlőre letesztelni nem tom, de mihelyt újra előjön a hiba, akkor rögtön megnézem! ;)
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: TommyX »

bazy:
Nálam is volt ez a hiba, nem tudtam használni a biz calendart és a coming next widgetet sem, mert hibát írt betöltéskor, de ez nálam megoldotta gondot. ;)
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Én arra leszek kíváncsi, hogy a FreeMemoryBars, a RamInfo, és a MemInfo widgetek (én főként ezeket használom)esetén is jó lesz-é! :yes: De az mindenképp biztató, hogy nálad mukodik! :whaaa: :whaaa: :whaaa:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”