Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
speedygonzales
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012-02-01 szer. 01:16:44
Készüléktípus: nokia n8 orange
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: speedygonzales »

speedygonzales írta:
Todo írta:
speedygonzales írta:Sziasztok. Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a telefonom egyetlen számot sem jelez ki mikor engem hívnak. 2-3 napja még kijelezte ki keres. Ma pedig már 5 emberből egyet sem. Valaki tudna ebben segíteni ?
Esetleg próbáltál már egy újraindítást? Néha csodákra képes!
pár * újra lett indítva de most 2 perce is és ugyan úgy 4 embernél is csak telefonszámot ír :/

Általában az a gond, hogy ugyanaz a szám több bejegyzésben is szerepel a telefonkönyvben. Esetleg egy félresikerült mentés? Próbáld ki a kereső widgettel a telefonban az adott számokra rákeresést, nincs-e duplikátumod.
akkor valahogy bedupláztam az összes bejegyzést :S mert elég sok számot név nélkül jelez :/
Avatar
Babulu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-04-14 csüt. 16:01:47
Készüléktípus: N8-00
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Babulu »

Babulu írta:Hali!

Frissítettem tegnap a Belle-re. Elég érdekes, elég sokban más mint az Anna.
Viszont felmerült 2 dolog. Az egyik, hogy amikor bekapcsolom a telót, PIN pötyögés és kézfogás után lezáró kódot kér. A lényeg, hogy mindegy mit ütök be, mert nem jó, viszont elindul a teló. Ez mi? Miért csinálja? Mi az alap lezáró kód?

A másik, hogy nekem tetszett, amikor lélegzett a teló. Most viszont hiába kapcsolom ki-be, csak eseményre villog, gyorsan. Amúgy meg sötét. Valakinek ötlet?

Köszi a válaszokat!

Közben találtam még valamit. Eddig ha rápöttyintettem a kis akksi ikonra, akkor elő tudtam vadászni, hogy hány %-on áll a töltöttség. Na valahogy ez se megy. :wacko:
Telefontörténelem:
Nokia 3310-> Nokia 5510-> Nokia 3650-> Samsung D500-> Nokia 6288-> Nokia 7390-> Nokia N82-> Nokia N8-00
simon7109
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2011-03-14 hétf. 00:49:26
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: simon7109 »

Starrk írta:
simon7109 írta:Van egy kis problem:S
Fényképeztem egyet és fel szeretném tenni a PC-re,de nincs ott a képek között a számítógépen.
Szia
Bocsi, lehet hogy hülyeség, de én is így voltam vele, Ha a teló képnézegetője mutatja a képeket akkor lehet nem a "Pictures/Képek" mappába tette hanem a mem. kártyára vagy a belső memóba mentette a képeket a "DCIM" mappába.
Remélem tudtam segíteni
Thx meg vannak. A DCIM mappaban volt. Nem lehet beallitani,hogy a regi helyre mentse őket? Amiota belle van rajta oda menti...
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Babulu írta:
Babulu írta: Viszont felmerült 2 dolog. Az egyik, hogy amikor bekapcsolom a telót, PIN pötyögés és kézfogás után lezáró kódot kér. A lényeg, hogy mindegy mit ütök be, mert nem jó, viszont elindul a teló. Ez mi? Miért csinálja? Mi az alap lezáró kód?
A másik, hogy nekem tetszett, amikor lélegzett a teló. Most viszont hiába kapcsolom ki-be, csak eseményre villog, gyorsan. Amúgy meg sötét. Valakinek ötlet?
Köszi a válaszokat!
Közben találtam még valamit. Eddig ha rápöttyintettem a kis akksi ikonra, akkor elő tudtam vadászni, hogy hány %-on áll a töltöttség. Na valahogy ez se megy. :wacko:
A kód kérés valami ismeretlen hiba amire a nokiának az a válasza hogy előbb utóbb el fog múlni. Tiszta vicces.
A többire meg azt tudom mondani hogy kezdj el megbarátkozni a belle "újdonságaival" :)
kakuk100
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 898
Csatlakozott: 2009-06-17 szer. 20:01:16
Készüléktípus: LG G5+Lumia 950XL+Sg.S7 edge
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Has thanked: 172 times
Been thanked: 50 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kakuk100 »

Sziasztok!

Pár oldallal előbb kérdeztem, hogy hogyan tudnám kikapcsolni az SMS felolvasót mert nagyon zavar, hogy minden SMS-t felolvas, de nem kaptam választ.
Nem tudna valaki mégis segíteni?
Köszönöm! :Notworty:
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

Babulu írta:
Babulu írta:Hali!

Frissítettem tegnap a Belle-re. Elég érdekes, elég sokban más mint az Anna.
Viszont felmerült 2 dolog. Az egyik, hogy amikor bekapcsolom a telót, PIN pötyögés és kézfogás után lezáró kódot kér. A lényeg, hogy mindegy mit ütök be, mert nem jó, viszont elindul a teló. Ez mi? Miért csinálja? Mi az alap lezáró kód?

A másik, hogy nekem tetszett, amikor lélegzett a teló. Most viszont hiába kapcsolom ki-be, csak eseményre villog, gyorsan. Amúgy meg sötét. Valakinek ötlet?

Köszi a válaszokat!

Közben találtam még valamit. Eddig ha rápöttyintettem a kis akksi ikonra, akkor elő tudtam vadászni, hogy hány %-on áll a töltöttség. Na valahogy ez se megy. :wacko:
Kódhibára:
Húzd újra a szoftot Phoenix-szel. Megoldja. Anno az E6-omon is ez volt a baj.
Valami bibi volt flash közben, de a flash végigment, viszont nekem is kérte a lezárókódot, és semmit sem fogadott el. Újrahúztam, hiba nélkül végigment, és azután már nem nyekergett a lezárókód miatt.
csabai22
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 11:20:05
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note4
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csabai22 »

Sziasztok!A kérdésem nem az N8 kapcsolatos csak nem tudom hol tegyem fel.A Nokia suite valamiért nem akarja látni a telefont.A teló kiírja,hogy csatlakoztatva és a számítógépen is megtalálom a meghajtók között.Mi lehet a gond?Már újra telepítettem a programot a gépen és még sem.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

kakuk100 írta:Sziasztok!

Pár oldallal előbb kérdeztem, hogy hogyan tudnám kikapcsolni az SMS felolvasót mert nagyon zavar, hogy minden SMS-t felolvas, de nem kaptam választ.
Nem tudna valaki mégis segíteni?
Köszönöm! :Notworty:
Nem tudom hogy neked miért olvassa fel autómatikusan,nekem nem olvas csak ha rábökök hogy meghalgatás.De a telefonmenüben van egy olyan hogy Üzen.olvasó lehet hogy ott kell off-olni valamit :hmm2: Nincs valami program külön rátöltve ami üzeneteket kezel?
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

csabai22 írta:Sziasztok!A kérdésem nem az N8 kapcsolatos csak nem tudom hol tegyem fel.A Nokia suite valamiért nem akarja látni a telefont.A teló kiírja,hogy csatlakoztatva és a számítógépen is megtalálom a meghajtók között.Mi lehet a gond?Már újra telepítettem a programot a gépen és még sem.
menü/beállítások//kapcsolatok/usb itt a nokia ovi suite az alapértelmezett?
Avatar
Szabi46
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-03-02 hétf. 18:37:44
Készüléktípus: SGS2 GOATRIP 7.0 JB
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Szabi46 »

simon7109 írta:
Starrk írta:
simon7109 írta:Van egy kis problem:S
Fényképeztem egyet és fel szeretném tenni a PC-re,de nincs ott a képek között a számítógépen.
Szia
Bocsi, lehet hogy hülyeség, de én is így voltam vele, Ha a teló képnézegetője mutatja a képeket akkor lehet nem a "Pictures/Képek" mappába tette hanem a mem. kártyára vagy a belső memóba mentette a képeket a "DCIM" mappába.
Remélem tudtam segíteni
Thx meg vannak. A DCIM mappaban volt. Nem lehet beallitani,hogy a regi helyre mentse őket? Amiota belle van rajta oda menti...
Hát ez elég szánalmasra sikerült, hogy átkerültek a képek a DCIM-mappába és külön kategorizálva sincsenek hónapok szerint, mint a Belle előtt normális módon :S
Van erre valami megoldás?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”