Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

john33 írta:
bladehu2 írta:
john33 írta:Köszönöm, akkor marad a phoenix-es verzió, az tutira lepucolja a C+E-t is, ha elszánom magam az újratelepítésekhez (fél nap minimum, ahogy számolom). :yes:
Nem találom a X-plore-ban a játékkimentésekhez a private/...... mappákat, pedig DrWeB+Rompather+ és az x-plore-ban is rejtett fájlok megjelenitése, rom meghajtók megjelenitése, ram meghajtók megjelenitése, rendszer fájlok megjelenitése ki van pipálva kezdetek óta... a C-n van private mappa, de teljesen üres... :evil:
a phoenix egyáltalán nem nyúl az E: -hez (meg az F: -hez sem). ott neked kell kézzel leformáznod vagy törölnöd mass storage módban a private,sys,system,resource mappákat.
ha nincs a private-ben semmi akkor nem működik az open4all patch-ed.
Köszönöm az infót, az N97-esnél a főzött rom feltevésével a phoenix mindent leformázott, de akkor majd manuálisan formázok.
Működik rendesen végre az open4all path, múltkor véletlenül kivettem a pipát, az én hibám :oops:

Mielőtt nekifognék a frissítésnek, 3 játék esetében, amiknek ki akarom menteni az állásait, ezt találtam:
Angry Birds: 20030e51
Angry Birds Seasons: 20030e52
Angry Birds Rio: 2003b21f

almappák viszont teljesen üresek, 0kb :whaaa:

Valamelyik kedves fórumtárs megnézné nekem, hogy a saját telefonján is üresek ezek a mappák vagy van benne valamiféle mentés-féle, illetve melyik private mappában bújnak meg a mentések?

Mielőtt elvész minden az Annáról, és kezdem elölről a telepítéseket, legalább az Angry Birds-állásaimat szeretném kimenteni és visszatenni a Bellére.

Köszönöm szépen előre is!
zol13
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011-01-15 szomb. 10:23:36
Készüléktípus: Nokia N8 DG
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zol13 »

Üdvözlet a kis csapatnak egy kis segítséget szeretnék kérni, van egy kis bajom a Bellével, ha bármelyik létezőt felrakom a telefonomra hívásindítás és 4-5 másodpercig hallanak rendesen, utána már csak nagyon halkan. Hangrögzítésnél és ki hangosítás működik rendesen. (leformáztam E meghajtót és még semmi sincs rá telepítve) :cry2:
Avatar
Szabi46
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-03-02 hétf. 18:37:44
Készüléktípus: SGS2 GOATRIP 7.0 JB
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Szabi46 »

Na kérem szépen nekem is meglett a hivatalos T-s Belle frissítésem amit jó kis 9000HUF-ért sikerült is beüzemelnem.. :(
Mint ugye köztudott, elvesznek a beállítások és így történt ez az itthoni WI-FI-jelszavammal is, én kis naiv láttam, hogy megy a Wlan kereső akkor mondom csak csatlakozik hozzá, mint ahogy azt szokta is(de nem!). Telepítgettem még pár dolgot meg még a 6 főképernyőn elhelyezett ilyen/olyan webes infókkal ellátott ikonok is szépen frissítették magukat folyamatosan és a szülinapi ajándék egyenlegem szépen el is ment... :S

Megint csak naiv voltam, és vártam, hogy a főképernyők 1 hátteret használnak és csúsztatva(mint mondjuk SPB-nél) látszódik minden ablaknál de ez se változott...
Viszont a fentről lehúzható ablak elég Androidosra sikerült :D
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Szabi46 írta:Na kérem szépen nekem is meglett a hivatalos T-s Belle frissítésem amit jó kis 9000HUF-ért sikerült is beüzemelnem.. :(
Mint ugye köztudott, elvesznek a beállítások és így történt ez az itthoni WI-FI-jelszavammal is, én kis naiv láttam, hogy megy a Wlan kereső akkor mondom csak csatlakozik hozzá, mint ahogy azt szokta is(de nem!). Telepítgettem még pár dolgot meg még a 6 főképernyőn elhelyezett ilyen/olyan webes infókkal ellátott ikonok is szépen frissítették magukat folyamatosan és a szülinapi ajándék egyenlegem szépen el is ment... :S

Megint csak naiv voltam, és vártam, hogy a főképernyők 1 hátteret használnak és csúsztatva(mint mondjuk SPB-nél) látszódik minden ablaknál de ez se változott...
Viszont a fentről lehúzható ablak elég Androidosra sikerült :D
A rolót az android és az ios is licenszeli, okos dolog, de szerintem a többiekhez képest kevés információt hordoz a symbian megoldása.
tgabor77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-04-21 csüt. 17:02:55
Készüléktípus: N8 Taylor V9
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tgabor77 »

Hali! A gyári zenelejátszóba az album képet hogyan lehet integrálni? Köszi
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Szabi46 írta:Na kérem szépen nekem is meglett a hivatalos T-s Belle frissítésem amit jó kis 9000HUF-ért sikerült is beüzemelnem.. :(
mi került 9000Ft-ba??? :shock:
Avatar
Szabi46
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-03-02 hétf. 18:37:44
Készüléktípus: SGS2 GOATRIP 7.0 JB
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Szabi46 »

bladehu2 írta:
Szabi46 írta:Na kérem szépen nekem is meglett a hivatalos T-s Belle frissítésem amit jó kis 9000HUF-ért sikerült is beüzemelnem.. :(
mi került 9000Ft-ba??? :shock:
Az, hogy wifi helyett a netről szedte(m) le a dolgokat :) (miután feltelepült a Belle és elfelejtette a wifi beállításomat)
balogh4444
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-12-07 kedd 17:46:17
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: balogh4444 »

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy valami úton módon ellehetne-e távolítani azt a sok felesleges dolgot amit a T-s belle felrak ??
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Szabi46 írta:
bladehu2 írta:
Szabi46 írta:Na kérem szépen nekem is meglett a hivatalos T-s Belle frissítésem amit jó kis 9000HUF-ért sikerült is beüzemelnem.. :(
mi került 9000Ft-ba??? :shock:
Az, hogy wifi helyett a netről szedte(m) le a dolgokat :) (miután feltelepült a Belle és elfelejtette a wifi beállításomat)
jaaa, aszittem valakinek volt pofája ennyit elkérni egy fw felrakásért :)
de nem tűnt fel hogy nem a wifi jel jelenik meg a felső sávon hanem az Edge vagy a 3,5G? ejj, hát most gondolom megtanultad a leckét :)
zolee1977
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-08-08 hétf. 17:32:19
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zolee1977 »

john33 írta:
Todo írta:
john33 írta:Örömmel olvasom, hogy kijött a Ts- hivatalos Belle :taps1:

Ma már nem akarok hozzáfogni, annyit kérdeznék, hogy a frissítés után MINDEN feltelepített progam+alkalmazás eltűnik-e (a norton-féle hack módszernek utánna olvastam, az lesz az első), vagy megmaradnak :?2:
pl. az Angry Birds-eket nem kezdeném előlről, hanem "csak" folytatnám...

Köszönöm előre is a választ!
Bellét érdemes úgy feltenni, hogy elötte leformázod a meghajtókat! Ezért minden telepített progi + alkalmazás eltünik!
Játékadatok mentése!
HACK

Köszönöm szépen, és abban az estben mi a helyzet, ha csak fogom, rádugom és simán frissítem Nokia Suite-tel Bellére mindenféle C,E formázás nélkül? Akkor is eltűnik minden játék-eredmény, vagy csak a C-re telepített programok tűnnek el és megmaradnak az E-re telepített alkalmazások???
Én NS-el frissítettem bellére. A belle telepítése után azt írta ki hogy a telepítések elfogadása vagy valami hasonlót és utánna újra indult. Elég sok program volta telefonon de csak azok tűntek el amik nem kompatibilisek a bellével. Vagyis azokat a programokat azóta sem tudom letölteni a storeból és külső telepítésként sem fogadja el. A képekhez, videókhoz zenékhez nem nyúlt. Játék mentéseim megmaradtak.(pl. engri börc :D )
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”