Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Todo írta:Az Effects mappát az E gyökerébe kell létrehozni és oda bemásolni a fájlokat!
Ahha köszi,de már mindegy mert feladtam :confused3: nem kínlódok vele,gyorsabb témahatások nélkül :up:
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

Damir írta:Nekem a videólejátszáson és a böngészőn kívül (amire ugye van más alternatíva) nem volt más gondom vele. Haverom többet szívott a Galaxy S-el ;)
Nekem sincs vele gondom,sőt én nagyon szeretem a böngészőjét is,de ha belegondolsz PC-n is jobb több böngészőt terteni,mert nem minden oldal megy rendesen egy adott böngészővel. Jelenleg 3 böngészőm van. :D
Videót nem nézek vele,csak netről. A többi dolog tökéletesen megy. (Nekem az androidos böngésző sem tűnt jobbnak sőt.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bobvosgy írta:
Todo írta:Az Effects mappát az E gyökerébe kell létrehozni és oda bemásolni a fájlokat!
Ahha köszi,de már mindegy mert feladtam :confused3: nem kínlódok vele,gyorsabb témahatások nélkül :up:
A http://www.smartnews.hu/2011/12/symbian ... ghajtorol/ két fájlt a C:Resource .t aResource-be,,,a sys es mappát a sys be ! Ennyi! a sys be egy fájl van ami nélkül nem megy! Az E re meg az effektes mappa! Nekem is megy! Pedig én béna vok még ehhez!
These users thanked the author apaszka for the post:
joseph21 (2012-03-27 kedd 19:13:04)
Rating: 2.63%
gefe52
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-01-27 szer. 11:10:03
Készüléktípus: N8+N95
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gefe52 »

BOCSI!
Akit esetleg érdekel a T-mobilos N8-ra (111,30,0609) BELLE frissítés a Nokia áruházon keresztül nekem bejött, kb. 17 óra körül. Fel is raktam, sztem sikerült is, némely beállítást újra kellett csinálni, de teljesen még nem néztem át. :taps1: :taps1: :taps1:
Üdv:gefe52!
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

gefe52 írta:BOCSI!
Akit esetleg érdekel a T-mobilos N8-ra (111,30,0609) BELLE frissítés a Nokia áruházon keresztül nekem bejött, kb. 17 óra körül. Fel is raktam, sztem sikerült is, némely beállítást újra kellett csinálni, de teljesen még nem néztem át. :taps1: :taps1: :taps1:
Tényleg igaz !!!
De nekem a Nokia Suite nem ajánlja fel ,de a Navi Firmen rajta van. Ez hogy van ?

Felajánlotta :taps1: :taps2: :taps4:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BLAUZOO 2012-02-21 kedd 19:52:52-kor.
Avatar
Maki73
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-02-02 szer. 16:34:01
Készüléktípus: nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Maki73 »

Telepítve nekem is.
Hivatalos eredeti T-s.
Kezdhetek mindent újra testre szabni.
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

hello
az időjárás widget működik nektek rendesen? nekem kb 1-2 napig megy, szépen frissítget is, utána már csak egy aktuális időpont/hely adatot mutat és tovább nem frissít. ha rámegyek eztán hogy kézzel frissítse a "jelenlegi hely"-et akkor azt írja hogy időjárásadat nem elérhető.
ekkor újraindítom a telefont, és akkor megint minden jó...
ez miért lehet?
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

szjoubert írta:hello
az időjárás widget működik nektek rendesen? nekem kb 1-2 napig megy, szépen frissítget is, utána már csak egy aktuális időpont/hely adatot mutat és tovább nem frissít. ha rámegyek eztán hogy kézzel frissítse a "jelenlegi hely"-et akkor azt írja hogy időjárásadat nem elérhető.
ekkor újraindítom a telefont, és akkor megint minden jó...
ez miért lehet?
Ha vissza olvasgatsz egy kicsit, láthatod, hogy ezt a problémát már sokan jelezték! Ez betudható annak, hogy ez a widget sem lett még hivatalosan kiadva, úgyhogy csak reménykedhetünk abban, hogy ha hivatalosan kiadják, akkor javítják a hibáit!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Todo írta:
szjoubert írta:hello
az időjárás widget működik nektek rendesen? nekem kb 1-2 napig megy, szépen frissítget is, utána már csak egy aktuális időpont/hely adatot mutat és tovább nem frissít. ha rámegyek eztán hogy kézzel frissítse a "jelenlegi hely"-et akkor azt írja hogy időjárásadat nem elérhető.
ekkor újraindítom a telefont, és akkor megint minden jó...
ez miért lehet?
Ha vissza olvasgatsz egy kicsit, láthatod, hogy ezt a problémát már sokan jelezték! Ez betudható annak, hogy ez a widget sem lett még hivatalosan kiadva, úgyhogy csak reménykedhetünk abban, hogy ha hivatalosan kiadják, akkor javítják a hibáit!
Nekem teljesen jól működik, frissít, azt az 'apróságot' :roll: leszámítva, hogy folyton menne a netre... Egyébként nem GPS alapján használom.
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Sziasztok .

Miért van az ,hogy a Belle telepítése után a játékoknak ,meg néhány programnak az ikonján egy piros csillag van ?

Előre is köszi a válaszokat.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”