Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Gondolom a garancia akkor ugrik mikor kiveszed az akut.De speciel egy kijelző cseréhez nem kell kivenni.Kikapcsolt állapotban nem dolgozik a teló.Roppant óvatosan szét jön az.Néztem videókat a műveletről és az aksiig nem jut el.A kijelző jön ki először,az meg 2 kis szalagkábellel csatlakozik a telcsihez.Szedtem már szét sok féle telcsit takarítás céljából (pl 5800),azoknál nem gond kivenni az aksit,de itt az a garancia hogy a teló áram alatt legyen,ne szakadjon meg.Úgy is műanyag feszítőkkel szedi szét az ember,azzal nem csinálsz zárlatot.
These users thanked the author bobvosgy for the post:
apaszka (2012-02-20 hétf. 16:04:31)
Rating: 2.63%
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Van valakinek tapasztalata a nagyobb aksival 1850 mA is találni,de lehetséges,csak a szitázás annyi.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Marhára tetszik az N8, csak két dolog zavar. Aksi idő, és a kijelző automata fényerő csesztetése. Aksit lehet.hogy rakatok szerizbe bele nagyobbat, a fényerő csesztetésre meg nem találtam appot még sajna,de rajta vagyok,hogy valahogyan kikapcsolom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára apaszka 2012-02-20 hétf. 13:23:17-kor.
Avatar
sover
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 09:51:04
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy/Siófok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sover »

bobvosgy írta:Az baj,és nem is olcsó :whaaa: A érintőpanel ára kb 18-22-ezerig változik,plusz a javítási költség ami gondolom minimum egy 5-ös :cry3:
Hát úgy néz ki Székesfehérváron megcsinálják 19-ért. Néztem én is videókat, és valószinü ki is tudnám cserélni, de nem reckíroztatom a garit. :sad:
MrAngelo írta:Uhhh! Hogy sikerült?
Kicsuszott a zsebemből a kocsiban ülve, és mikor száltam ki, a kabátomból kiesett pont a patka szegély élére.

Még egy kérdés: Ezzel a lila szín kijelzéssel kapcsolatban van valami pontos infó? Mert ha már ugyis szét lesz szedve, kicseréltetném azt is. :cool3:
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

apaszka írta:Marhára000 tetszik az N8, csak két dolog zavar. Aksi idő, és a kijelző autómata fényerő csesztetése. Aksit lehet.hogy rakatok szerizbe bele nagyobbat, a fényerő csesztetésre meg nem találtam appot még sajna,de rajta vagyok,hogy valahogyan kikapcsolom.
Brightness Control :up: és olyanra állítod amilyenre akarod :yeah:
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

sover írta:Még egy kérdés: Ezzel a lila szín kijelzéssel kapcsolatban van valami pontos infó? Mert ha már ugyis szét lesz szedve, kicseréltetném azt is. :cool3:
Nekem kicsit lilás,majd ki akarom majd kicserélni én is mihelyt összejön rá a della.
Kép link: http://www.smartphonepro.hu/sites/defau ... eytest.jpg Lemented a képet,ráteszed telóra,ha szép az átmenet fehérből feketébe nincs lila sáv benne akkor nincs gondod :taps2:
liqquid
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 22:28:10
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: liqquid »

MrAngelo írta:
liqquid írta:üdv

Szerintetek melyik a legjobb app arra, hogy logolja az ember, hogy melyik app mennyit megy és mennyit fogyaszthat az aksiból? Ilyen battery monitoring féle, csak 1 fokkal komolyabb, ami tapasztalataitok szerint valós értékeket adhat.

Meg aki tesztelte, a Sleeping Screen mennyivel ehet többet mint az alap digitális óra a kijelzőn, arányaiban nézve?

Egy ilyen progi nekem is kéne. Például pont most telepítettem újra a SymDVR-t, így kiderült, hogy állandóan fut a háttérben. De minek!?

A Sleeping Screen viszont szerintem kevesebbet eszik mint a gyári, elvileg pont ezért találták ki. Kevesebb képpont világit, és halványabb is.


sover írta::cry2: Baleset történt. Jelentem nem törhetetlen az N8 üvegje. Ha járt már így valaki, ossza meg velem mennyibe is fog ez nekem kerülni... :cry3:
Uhhh! Hogy sikerült?
Ez téves állítás, a Sleeping Screen-nél több képpont világít és sztem a fényereje is erősebb valamivel, lehet talán 1-2 témánál 1-2 motívumnál talán nem... de a nagyrésze mind több mint az alap kis óra, meg többen is írták, akik használják, hogy egész gyorsan merül az akksijuk, persze lehet az más programmal volt összefüggésbe scsak legtöbbjüknél a ss is fel volt rakva, ezért érdekelne ilyen progi... Mellesleg azért hozzáteszem, hogy a SS azért érdekelne engem mert némely téma nem néz ki rosszl (legtöbb sajnos elég gagyi...legalábbis sztem), és nem azért, hogy kevesebbet egyen az akksiból.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

apaszka írta:Van valakinek tapasztalata a nagyobb aksival 1850 mA is találni,de lehetséges,csak a szitázás annyi.
Én ne nagyon hiszek ezekben, ha nagyob méretű mint a gyári, akkor lehet erősebb, de ha ugyanakkora, akkor kizárt dolog.
Egyébként mi a baj a gyátival? Egy androidos kütyüt még eddig se tudnál használni....
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

Üdv!

Gyári Belle! Az üzenetekhez mikor belépek akkor egyből ömlesztve van minden csevegés. Nem lehetne, azt beállítani, hogy mint anna-n megjelenjen külön az elküldött, bejövő, kimenő stb. almenű? Elég zavaró nekem ez így. Azt tudom, hogy át lehet váltani, de kilépés után az visszaáll, nekem pedig állandó megoldás lenne jó, ha lehetséges.
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

liqquid írta:
MrAngelo írta:
liqquid írta:üdv

Szerintetek melyik a legjobb app arra, hogy logolja az ember, hogy melyik app mennyit megy és mennyit fogyaszthat az aksiból? Ilyen battery monitoring féle, csak 1 fokkal komolyabb, ami tapasztalataitok szerint valós értékeket adhat.

Meg aki tesztelte, a Sleeping Screen mennyivel ehet többet mint az alap digitális óra a kijelzőn, arányaiban nézve?

Egy ilyen progi nekem is kéne. Például pont most telepítettem újra a SymDVR-t, így kiderült, hogy állandóan fut a háttérben. De minek!?

A Sleeping Screen viszont szerintem kevesebbet eszik mint a gyári, elvileg pont ezért találták ki. Kevesebb képpont világit, és halványabb is.


sover írta::cry2: Baleset történt. Jelentem nem törhetetlen az N8 üvegje. Ha járt már így valaki, ossza meg velem mennyibe is fog ez nekem kerülni... :cry3:
Uhhh! Hogy sikerült?
Ez téves állítás, a Sleeping Screen-nél több képpont világít és sztem a fényereje is erősebb valamivel, lehet talán 1-2 témánál 1-2 motívumnál talán nem... de a nagyrésze mind több mint az alap kis óra, meg többen is írták, akik használják, hogy egész gyorsan merül az akksijuk, persze lehet az más programmal volt összefüggésbe scsak legtöbbjüknél a ss is fel volt rakva, ezért érdekelne ilyen progi... Mellesleg azért hozzáteszem, hogy a SS azért érdekelne engem mert némely téma nem néz ki rosszl (legtöbb sajnos elég gagyi...legalábbis sztem), és nem azért, hogy kevesebbet egyen az akksiból.
Szevasz

Én régóta használom a sleeping screent és cseppet sem szívja az aksit. Jelenleg az alap óra van kint, de bármikor kiválaszthatom az egyik saját fotómat amit átalakít. Nekem jobban bejön, mint a gyári óra. Bár a bellés nem rossz. Az viszont igaz, hogy a fényerő lehetne kisebb is.
Nem a fogyasztása miatt, hanem mert néha felébredek rá. Az éjszakai módra is.

Üdv Cs
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”