Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

bandi0407 írta:Üdv!

Próbálom ezt a Belle-t felvarázsolni a telefonra a Phoenix segítségével, de megakadtam és nem nagyon tudok továbbjutni. Gondoltam hátha tudtok nekem segíteni. Nos a probléma az lenne, hogy dead módban szépen megy is. De csak egy bizonyos pontig. " Waiting for communication response" Itt elkezd visszaszámolni 25-től, és mikor eljutunk 1-ig akkor akkor valami USB hibát ír ki. Szerintem megszakad a kapcsolat mert nem müködik az USB kapcsolat. Próbál windows updatel frissíteni de nem sikerül neki. Ezt már értelemszerűen a rendszer teszi.

Mit tudok tenni?
Mikkor elkezd számolni,húzd le az usb kábelról ,s kapcsold be. Működni fog rendesen.
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

symbian7610 írta:
bandi0407 írta:Üdv!

Próbálom ezt a Belle-t felvarázsolni a telefonra a Phoenix segítségével, de megakadtam és nem nagyon tudok továbbjutni. Gondoltam hátha tudtok nekem segíteni. Nos a probléma az lenne, hogy dead módban szépen megy is. De csak egy bizonyos pontig. " Waiting for communication response" Itt elkezd visszaszámolni 25-től, és mikor eljutunk 1-ig akkor akkor valami USB hibát ír ki. Szerintem megszakad a kapcsolat mert nem müködik az USB kapcsolat. Próbál windows updatel frissíteni de nem sikerül neki. Ezt már értelemszerűen a rendszer teszi.

Mit tudok tenni?
Mikkor elkezd számolni,húzd le az usb kábelról ,s kapcsold be. Működni fog rendesen.
Nem akar bekapcsolni. Szokásos rezgés megvan ami bekapcsolásnál van, de kép már nem jön.
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joe3 »

bandi0407 írta:
symbian7610 írta:
bandi0407 írta:Üdv!

Próbálom ezt a Belle-t felvarázsolni a telefonra a Phoenix segítségével, de megakadtam és nem nagyon tudok továbbjutni. Gondoltam hátha tudtok nekem segíteni. Nos a probléma az lenne, hogy dead módban szépen megy is. De csak egy bizonyos pontig. " Waiting for communication response" Itt elkezd visszaszámolni 25-től, és mikor eljutunk 1-ig akkor akkor valami USB hibát ír ki. Szerintem megszakad a kapcsolat mert nem müködik az USB kapcsolat. Próbál windows updatel frissíteni de nem sikerül neki. Ezt már értelemszerűen a rendszer teszi.

Mit tudok tenni?
Mikkor elkezd számolni,húzd le az usb kábelról ,s kapcsold be. Működni fog rendesen.
Nem akar bekapcsolni. Szokásos rezgés megvan ami bekapcsolásnál van, de kép már nem jön.
Semmilyen nokia szoftver nem fut a háttérben pl.ovi suite, nokia suite? Víruskereső nem fut? Ha igen ezeket tiltsd le. A nokia/phoenix/Products mappában csak rm-596 mappa legyen és abban legyenek a letöltött fájlok. Én mikor N8-am volt halott módban úgy csináltam hogy telefon kikapcsolva phoenix elindít connections:no connection beállítottam mindent options-nál ami piros volt kitöröltem utána reburfis mikor kéri hogy a telefont dugd rá bekapcsoló gombot addig nyomtam míg 3-mat rezzent és utána dugtam rá. Esetleg próbáld meg ezt a phoenixet ez nem számol már vissza hanem szépen lefut Pheonix Service Software 2011.46.002.47246:http://mir.cr/0VBT4MSI
zozo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-05-30 szomb. 17:42:06
Készüléktípus: SGS4mini+N8
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zozo »

Sziasztok! Kérdésem lenne, az üzeneteknél hogyan lehet elérni. hogy ne a csevegés nyíljon meg hanem a mappák mint régen az annánál.
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

Ezt a verziót használom pedig. Úgy csináltam mindent ahogy te is írtad, de ugyanaz a hiba, a számlálás végénél usb kapcsolat hiányára hivatkozik, és NOKIA USB flashing Parent ezt próbálja windows updatel a rendszer telepíteni de állandóan sikertelen. Valahol itt lehet a hiba szerintem, hogy nem tudja befejezni. Aztán lehet, hogy tévedek, nem vagyok enyhén szólva a téma szakértője. Még októberben sikerült, megoldanom az anna telepítését phoenixel,de most itt nem tudom, hogy juthatnék tovább. Telefont be se tudom kapcsolni...
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

bobvosgy írta:Nekem elég sűrűn előjön egy kis ablak hogy :Csatlakotás sikertelen,kapcsolat nem érhető el
De nem megy semmi,mi akar csatlakozni,semmi webezköz nem megy, térerő is van,igaz sima gsm.
Mi lehet a baja?
szia!

ha nincs aktív webeszközöd kitéve, akkor elképzelhető, hogy az email próbálja elérni a netet, kérdés, hogy be van e állítva az automatikus időnkénti ellenőrzés. én erre gondolok! vagy lehet a háttérben fut még valami. ellenőrizd a menü gomb hosszan tartásával! esetleg akapcsolatkezelőnél nézd meg mikor csatlakozni próbál!

t65a
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

zozo írta:Sziasztok! Kérdésem lenne, az üzeneteknél hogyan lehet elérni. hogy ne a csevegés nyíljon meg hanem a mappák mint régen az annánál.
szia!

hát nálam is csak a bejövő üzenetek vannak felsorolva és ha megnyitok egyet, akkor csevegésüzemmódban jeleníti meg. viszont ha a jobb alsó három vízszintes vonalkára bökök, akkor ott a mappák megjelenítésénél a korábbi megjelenítési formát látod (látom). nem tudom, hogy lehet beállítani esetleg ezt a formát alapértelmezetként. lehet sehogy.

t65a
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

bandi0407 írta:Ezt a verziót használom pedig. Úgy csináltam mindent ahogy te is írtad, de ugyanaz a hiba, a számlálás végénél usb kapcsolat hiányára hivatkozik, és NOKIA USB flashing Parent ezt próbálja windows updatel a rendszer telepíteni de állandóan sikertelen. Valahol itt lehet a hiba szerintem, hogy nem tudja befejezni. Aztán lehet, hogy tévedek, nem vagyok enyhén szólva a téma szakértője. Még októberben sikerült, megoldanom az anna telepítését phoenixel,de most itt nem tudom, hogy juthatnék tovább. Telefont be se tudom kapcsolni...
Közben valahogy végigment. De még mindig nem tudom bekapcsolni. Kiírta, hogy sikeres volt az update. De a rezgés után nem jelenik meg kép a bekapcsolásnál. Lehetséges, hogy az aksi lemerült? Felraktam töltőre, villog az usb mellett az a kis fény, de egy idő után kialszik. Most már jó 10 perce töltöm de még mindig nem tudom bekapcsolni.
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: joe3 »

bandi0407 írta:
bandi0407 írta:Ezt a verziót használom pedig. Úgy csináltam mindent ahogy te is írtad, de ugyanaz a hiba, a számlálás végénél usb kapcsolat hiányára hivatkozik, és NOKIA USB flashing Parent ezt próbálja windows updatel a rendszer telepíteni de állandóan sikertelen. Valahol itt lehet a hiba szerintem, hogy nem tudja befejezni. Aztán lehet, hogy tévedek, nem vagyok enyhén szólva a téma szakértője. Még októberben sikerült, megoldanom az anna telepítését phoenixel,de most itt nem tudom, hogy juthatnék tovább. Telefont be se tudom kapcsolni...
Közben valahogy végigment. De még mindig nem tudom bekapcsolni. Kiírta, hogy sikeres volt az update. De a rezgés után nem jelenik meg kép a bekapcsolásnál. Lehetséges, hogy az aksi lemerült? Felraktam töltőre, villog az usb mellett az a kis fény, de egy idő után kialszik. Most már jó 10 perce töltöm de még mindig nem tudom bekapcsolni.
Telepítés előtt minden rendszer mappát töröltél a belső memóriából valamint a memkártyárol ? Ha van memkártya benne még próbáld meg kivenni belőle és úgy bekapcsolni lehet hogy az kavar, ha úgysem indul akkor sajnos downgrade úgy hogy a belső memóriát is törölje igaz veszik minden. Ha pedig az usb-re gondolsz akkor törölj minden nokiával kapcsolatos dolgot még a phoenixet is, utána telepítsd fel újra a nokia suite mivel az tartalmazza az usb drivereket utána phoenix más ötletem nincs.
djbahool
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 12:40:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djbahool »

janek69 írta:
djbahool írta: Sajna nincs import a waypoint menüben.
Megnéznéd majd lécci.
A nyilakkal arra a képernyőre kell menned,ahol a gps adatokat írja és ott a menü (villáskulcs :-) > waypoint >waypoint groups > menü (itt jobb sarok) > import waypoints
Nagyon jó a qtcaching,ez is megjeleníti a ládainfókat és könnyebb kezelni.Terepen nem tudom milyen lesz,az AFtrack nagyon jól mutatta az irányt.
Na ez eddig megvan, frankó,de a leirast még nem találtam meg benne.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”