Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
djbahool
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 12:40:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djbahool »

janek69 írta:
djbahool írta:Qtcaching vagy hasonló tudásó ládakereső progi nincs valakinek bellére?
Ezt a progit nem ismerem,de én n95-ön az AFtrack-el ládáztam. Ha groundspeak gpx-ben szeded le a ládakoordinátákat,akkor a leírás is benne van és ez a progi meg is jeleníti,így nem kellett kinyomtatni soha. Anna alatt kipróbáltam ott ment,nem tudom belle-vel megy-e. 15 perces trial verzió van belőle,de ez csak annyit jelent,hogy 15perc után kilép és újra kell indítani,de annyira jó volt vele keresni,hogy 1 ládára 15 perc mindig elég volt. :D
Kösz, megnézem.
De időközben Belle kompatibilis listára tették a qtcaching-et is.
These users thanked the author djbahool for the post:
janek69 (2012-02-11 szomb. 08:09:36)
Rating: 2.63%
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

djbahool írta:
janek69 írta:
djbahool írta:Qtcaching vagy hasonló tudásó ládakereső progi nincs valakinek bellére?
Ezt a progit nem ismerem,de én n95-ön az AFtrack-el ládáztam. Ha groundspeak gpx-ben szeded le a ládakoordinátákat,akkor a leírás is benne van és ez a progi meg is jeleníti,így nem kellett kinyomtatni soha. Anna alatt kipróbáltam ott ment,nem tudom belle-vel megy-e. 15 perces trial verzió van belőle,de ez csak annyit jelent,hogy 15perc után kilép és újra kell indítani,de annyira jó volt vele keresni,hogy 1 ládára 15 perc mindig elég volt. :D
Kösz, megnézem.
De időközben Belle kompatibilis listára tették a qtcaching-et is.
Én viszont ezt nézem meg,mert a leírás szerint tudja használni a mágneses szenzort,magyarul az iránytűt. Köszi!
djbahool
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 12:40:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djbahool »

Jaja, qtcaching sztem a legjobb.
Nézem közbe az aftracking-et is, de nem annyira szimpi, meg nem is jövök rá, hogy hol kell neki beadni a gpx-et.
Help plz.
Amúgy store-ból ha letöltöm a qtcaching-et, mert mostmár fizetőssé tették, mondjuk egy sw update után megint fizetni kell érte?
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

djbahool írta:Jaja, qtcaching sztem a legjobb.
Nézem közbe az aftracking-et is, de nem annyira szimpi, meg nem is jövök rá, hogy hol kell neki beadni a gpx-et.
Help plz.
Amúgy store-ból ha letöltöm a qtcaching-et, mert mostmár fizetőssé tették, mondjuk egy sw update után megint fizetni kell érte?
Most csak emlékezetből írom,de a waypoint menüben van egy import és ott eszi meg a gpx-et és a legjobb ha groundspeak gpx-et választasz a geocaching.hu-n,hogy a ládaleírások is benne legyenek. A fizetéses dologra én is kíváncsi vagyok,hogy jár-e az apdute az alap árban,vagy mindig fizetni kell.
Avatar
mezso75
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-04-10 pén. 10:48:18
Készüléktípus: NOKIA 808 Pureview
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mezso75 »

golan7 írta:
mezso75 írta:Sziasztok!
Nekem ezek nem mennek a Bellével:
- Qt pack
-Python pack
-egyik restart/kikapcs program sem
A többi idáig simán felment és működik is.
A leírtakra valaki tud esetleg megoldást? :Notworty:

Qt benne van, nem kell külön!
Python-t nem használok!
Nekem megy egy kikapcs/restart progi de azt bele főztem a CFW-be!
Megoldódott. Én voltam láma :) Az installserver.exe -vel voltak gondok, de orvosoltam...
Most már minden felmegy.
djbahool
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 12:40:51
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djbahool »

janek69 írta:
djbahool írta:Jaja, qtcaching sztem a legjobb.
Nézem közbe az aftracking-et is, de nem annyira szimpi, meg nem is jövök rá, hogy hol kell neki beadni a gpx-et.
Help plz.
Amúgy store-ból ha letöltöm a qtcaching-et, mert mostmár fizetőssé tették, mondjuk egy sw update után megint fizetni kell érte?
Most csak emlékezetből írom,de a waypoint menüben van egy import és ott eszi meg a gpx-et és a legjobb ha groundspeak gpx-et választasz a geocaching.hu-n,hogy a ládaleírások is benne legyenek. A fizetéses dologra én is kíváncsi vagyok,hogy jár-e az apdute az alap árban,vagy mindig fizetni kell.
Sajna nincs import a waypoint menüben.
Megnéznéd majd lécci.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Nekem elég sűrűn előjön egy kis ablak hogy :Csatlakotás sikertelen,kapcsolat nem érhető el
De nem megy semmi,mi akar csatlakozni,semmi webezköz nem megy, térerő is van,igaz sima gsm.
Mi lehet a baja?
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

djbahool írta: Sajna nincs import a waypoint menüben.
Megnéznéd majd lécci.
A nyilakkal arra a képernyőre kell menned,ahol a gps adatokat írja és ott a menü (villáskulcs :-) > waypoint >waypoint groups > menü (itt jobb sarok) > import waypoints
Nagyon jó a qtcaching,ez is megjeleníti a ládainfókat és könnyebb kezelni.Terepen nem tudom milyen lesz,az AFtrack nagyon jól mutatta az irányt.
emre33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 10:05:47
Készüléktípus: Nokia 808 pureview
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: emre33 »

Todo írta:
emre33 írta:HI

PHONIX-el újra akarom flashelni N8-t.

Alábbi fájt kell? Bemásoljam ezt is? Lehet tudni ez mi?
RM596_APE_ONLY_ENO_11w36_v0.162.fpsx

Kösz
Navifirm progival (Nokia Care Suite módban) az elöre kijelölt fájlokat kell letöltened és betenni a mappába! Ha azok között szerepel ez a fájl akkor igen!
Ezt a fájt beleraktam, de én nem Nokia Care Suite módban töltöttem le, hanem production external módú fájlokat töltöttem le.
Nokia Care suite módba van egy rakás fájl, amit kihagytam.
Baj?
ezeket hagytam ki:
040-093490_P4067_006.xml
093490v1.pcx
ive3_otp_template_production.bin
MC_F_nocard.mcard.cardverref.xml
RM596_059D693_007.spr
RM596_059D693_size_ccc_v2.0.bin
RM596_059D693_size_hwc_v2.0.bin
RM-596_data_block
RM-596_M005.50.emmc.cardverref.xml
simlock_3gstandard_bb5_crcA59A.bin
Nokia 808 pureview, Nokia N8 és Nokia N82
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

Üdv!

Próbálom ezt a Belle-t felvarázsolni a telefonra a Phoenix segítségével, de megakadtam és nem nagyon tudok továbbjutni. Gondoltam hátha tudtok nekem segíteni. Nos a probléma az lenne, hogy dead módban szépen megy is. De csak egy bizonyos pontig. " Waiting for communication response" Itt elkezd visszaszámolni 25-től, és mikor eljutunk 1-ig akkor akkor valami USB hibát ír ki. Szerintem megszakad a kapcsolat mert nem müködik az USB kapcsolat. Próbál windows updatel frissíteni de nem sikerül neki. Ezt már értelemszerűen a rendszer teszi. Nokia USB FLashing Parent ezt próbálja és kiírja, hogy nem csatlakoztatott eszköz.

Mit tudok tenni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bandi0407 2012-02-11 szomb. 10:09:28-kor.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”