Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: rydair »

térképed is van hozzá? és úton is vagy?? :D
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
Sienthe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:05:15
Készüléktípus: Sony Xperia Sola
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Sienthe »

rydair írta:térképed is van hozzá? és úton is vagy?? :D
Alap. 3. sz. főúton próbáltam :D Ráadásul négysávos részén.
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

'Estét ismét!

Egy szerencsétlen balesetnek köszönhetően kipottyant a drágám a földre, és azóta a 3,5-es nem hajlandó funkcionálni. Ez aztán rohadt idegesítő, mivel 2 hónapos sincs a kicsi, és mire ezt garisan megcsinálják (fel pestre aztán bírálat aztán szerviz stb) minimum 2 hét addig meg megveszek nélküle. Nincs valami egyszerű megoldás amivel a gari is megmarad és a cuccban se megy tönkre semmi?
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

AlMaster555 írta:'Estét ismét!

Egy szerencsétlen balesetnek köszönhetően kipottyant a drágám a földre, és azóta a 3,5-es nem hajlandó funkcionálni. Ez aztán rohadt idegesítő, mivel 2 hónapos sincs a kicsi, és mire ezt garisan megcsinálják (fel pestre aztán bírálat aztán szerviz stb) minimum 2 hét addig meg megveszek nélküle. Nincs valami egyszerű megoldás amivel a gari is megmarad és a cuccban se megy tönkre semmi?

Semmit sem tudsz csinalni!hardveres hiba.ebbol szerviz lesz sajnos!
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Segal »

AlMaster555 írta:'Estét ismét!

Egy szerencsétlen balesetnek köszönhetően kipottyant a drágám a földre, és azóta a 3,5-es nem hajlandó funkcionálni. Ez aztán rohadt idegesítő, mivel 2 hónapos sincs a kicsi, és mire ezt garisan megcsinálják (fel pestre aztán bírálat aztán szerviz stb) minimum 2 hét addig meg megveszek nélküle. Nincs valami egyszerű megoldás amivel a gari is megmarad és a cuccban se megy tönkre semmi?
nagy valószinűséggel rá fogják mondani hogy töréskár és arra nem érvényes a gari tehát saját zsebből kell állni vagy ha az nem megy akkor vegyél egy A2DP-s vezetéknélküli fülest azzal még kifogástalanul fog menni a zene
Nokiiiia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 13:48:31
Készüléktípus: Nokia 5800XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Nokiiiia »

Segal írta:
Sienthe írta:Kedves N78 tulajok! Akinek működik a készülékén a Nokia Maps (unsigned persze), az legyen olyan jó, ajándékozzon meg priviben egy linkkel. Köszi!
ehez hackelni kell a telefont anélkül nem megy
Én se hackeltem a telefont,és mégis megy.. Elég hogyha csak leszgnózod a programot,és szépen fel is települ.
Nokia 5800XM
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

Ha itt viszem el haveromhoz megcsináltatni akkor azt utólag meg tudják nézni (gari ügyben csak, mert én nem fogok 2 hetet várni szegény telómra...)
asdf00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 15:41:03
Készüléktípus: N78 + 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: asdf00 »

Szevasztok!

Valamit nagyon elrontottam. Felraktam egy témát, ami önmagában nem lenne baj, bár sose szoktam, mer nem szeretem ilyenekkel telepakolni a telefont. Ezt az egyet akartam kipróbálni. Na szóval, röviden felraktam, aktiváltam, lefagyott a teló, újraindítottam. Valami hihetetlen módon belassult, a dolgok csak félig jönnek be, menü 1általán nem, így nem tudom átálítani. Hard Resetet próbálgatom, nem sikerül. Ha valaki le tudná írni hogy is működik, vagy tudna vmi megoldást azt megköszönném. (A resetet a *+3*menü gombal próbáltam)

Köszi.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

asdf00 írta:Szevasztok!

Valamit nagyon elrontottam. Felraktam egy témát, ami önmagában nem lenne baj, bár sose szoktam, mer nem szeretem ilyenekkel telepakolni a telefont. Ezt az egyet akartam kipróbálni. Na szóval, röviden felraktam, aktiváltam, lefagyott a teló, újraindítottam. Valami hihetetlen módon belassult, a dolgok csak félig jönnek be, menü 1általán nem, így nem tudom átálítani. Hard Resetet próbálgatom, nem sikerül. Ha valaki le tudná írni hogy is működik, vagy tudna vmi megoldást azt megköszönném. (A resetet a *+3*menü gombal próbáltam)

Köszi.
A resetnek a gombjai: csillag és zöld és a hármas gomb és a bekapcsológomb.
GY.I.K
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
asdf00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 15:41:03
Készüléktípus: N78 + 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: asdf00 »

potter55 írta:
asdf00 írta:Szevasztok!

Valamit nagyon elrontottam. Felraktam egy témát, ami önmagában nem lenne baj, bár sose szoktam, mer nem szeretem ilyenekkel telepakolni a telefont. Ezt az egyet akartam kipróbálni. Na szóval, röviden felraktam, aktiváltam, lefagyott a teló, újraindítottam. Valami hihetetlen módon belassult, a dolgok csak félig jönnek be, menü 1általán nem, így nem tudom átálítani. Hard Resetet próbálgatom, nem sikerül. Ha valaki le tudná írni hogy is működik, vagy tudna vmi megoldást azt megköszönném. (A resetet a *+3*menü gombal próbáltam)

Köszi.
A resetnek a gombjai: csillag és zöld és a hármas gomb és a bekapcsológomb.
GY.I.K
Hát nekem sehogy se akar összejönni :(((
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”