Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

[quote="szjoubert"]sziasztok
nemrég elkezdett "mozogni" a telefon alja... az az alsó műanyag rész amin a menü gomb is van. nem vészes, de halkan ropog meg kb millimétert mozog... :S mindössze minőségérzetben zavar, mivel amikor kézbe veszem a tenyerem megnyomja és roppanik egyet :S
volt már valakinek ilyen? ha beviszem és meghúzzák a két csavart oldalt akkor vajon elmúlik? egyáltalán foglalkoznak vele? nem röhögnek ki?! :oops:
köszi[/quote

Hello.

Ezért vittem már be én is. Az alja is ,teteje is ropogott ,főleg akkor volt nagyon zavaró amikor csend volt ,játék vagy sms írás közben. Az EU-parkban gúnyos mosollyal akarták vissza adni ,hogy ŐK EZZEL NEM FOGLALKOZNÁNAK A HELYEMBEN .Igazuk van! Egy 100000 feletti készüléknek legyen olyan a hangja mint egy lőcsöskocsinak! Vissza adtam neki ,hogy ezt nem gondolja komolyan ,legyen kedves nézze már meg azt a k-va telefont. Bevitte hátra , szétszedte ,az alját kihozta ,hogy törött valami pöcök pont ahol a csavar fogja , és különben is van egy sérülés rajta x-ezer forintért kicserélik. 2-3 napos korában tényleg leejtettem a parkettára ,mig hozzá nem szoktam ,mennyire csúszik ,de akkor nem 1/2 év után törik le az a pöcök és kezd nyoszörögni. Szóval ha sérülés van rajta akkor nem gari ,és előtted szedjék szét.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

fudejovagy írta:húzd meg te! :) már csak 2 nap és belle! :D (remélem :D)
és még mindíg idegesít hogy némely weblap elé odateszi az m.*.* betűcskét és a mobilverzió jön be ami idegesítő! iphone nál galax nál rendesen bejön! nem tudom miért ilyen foscsi.. :S (és nem minden oldalnál lehet rámenni h normálisan hozza be!
nem tesz az oda semmit se. maga a weblap irányít át a mobilra optimalizált oldalára mivel a böngésző verziójából tudja hogy mobilról nézed. operában be lehet állítani hogy user agent-ként az asztali opera verziót küldje a weboldalnak és akkor ugyanúgy látod mint a gépeden. mellesleg egyszer felraktam ide a fórumba valahova egy kis progit ami a beépített böngésző user agent-ét cseréli le (a youtube videók felbontása és minősége miatt), szóval lehet akár iphone-ként vagy winpho7-ként is azonosíttatni a telót és akkor azzal nincs ilyen gond. bár nem vagyok benne biztos hogy pl az index egy szifont nem az m.index.hu -ra dob át, sose próbáltam.
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

az jó lenne ha be lehetne állítani! :P :) én is úgy gondoltam h át irányít nem varázsolja oda valami...
liskatamas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 12:18:32
Készüléktípus: C6
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: liskatamas »

Sziasztok ismét :D olyan progit keresek, amivel az N8 Anna szoftvert átvarázsolhatom Belle stílusúvá, úgy, ahogy az SPB Mobile Shell csinálja, de persze az nem olyan, mint a Belle.. :D
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

liskatamas írta:Sziasztok ismét :D olyan progit keresek, amivel az N8 Anna szoftvert átvarázsolhatom Belle stílusúvá, úgy, ahogy az SPB Mobile Shell csinálja, de persze az nem olyan, mint a Belle.. :D
Szerencséd van, van ilyen. Úgy hívják, hogy Nokia (volt symbian) Belle. ;) Hamarosan itt a hivatalos.
Arni90
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-02-07 kedd 09:21:19
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Eredeti Belle

Hozzászólás Szerző: Arni90 »

Sziasztok.

Már jóideje követem a fórumot, de még csak most regisztráltam :)
Épp most dugtam rá gépre az N8-am, és a nokia suite felajánlotta hogy frissítsem Bellére, már fel is rakta az eredeti bellét :)
Üdv!
These users thanked the author Arni90 for the post:
Szabat (2012-02-07 kedd 10:14:49)
Rating: 2.63%
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Eredeti Belle

Hozzászólás Szerző: Todo »

Arni90 írta:Sziasztok.

Már jóideje követem a fórumot, de még csak most regisztráltam :)
Épp most dugtam rá gépre az N8-am, és a nokia suite felajánlotta hogy frissítsem Bellére, már fel is rakta az eredeti bellét :)
Üdv!
A navifirm még nem jelez bellét! Mi a verziószáma amit feltett (*#0000#)?

Szerk.: Közben megjelent a navifirmen is, de úgy látom, hogy a verziószám megegyezik a kiszivárgott verziójéval! Kiváncsi vagyok, hogy a widget csomagot tartalmazza?
Képesek voltak a már hónapok óta kiszivárgott verziót hivatalosan kiadni mindenféle változtatás nélkül?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Todo 2012-02-07 kedd 09:44:41-kor.
szabimaci22
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 16:23:09
Készüléktípus: [Nokia-5800] jelenleg Nokia n8
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szabimaci22 »

Sziasztok fent van a belle a naviFirm -en
http://kepfeltoltes.hu/view/120207/bell ... es.hu_.jpg
Arni90
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-02-07 kedd 09:21:19
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Eredeti Belle

Hozzászólás Szerző: Arni90 »

Todo írta:
Arni90 írta:Sziasztok.

Már jóideje követem a fórumot, de még csak most regisztráltam :)
Épp most dugtam rá gépre az N8-am, és a nokia suite felajánlotta hogy frissítsem Bellére, már fel is rakta az eredeti bellét :)
Üdv!
A navifirm még nem jelez bellét! Mi a verziószáma amit feltett (*#0000#)?
111.030.0609 a szoftververzió, az egyedi verzió (ha ez érdekes): 111.030.0609.297.01
Szabat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-03-30 szer. 10:25:55
Készüléktípus: Nokia N96
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Szabat »

igaz igaz , én is most dugtam fel a kicsikét és már jelzi is a belle-t !!! frissítem és utána írom az infokat ...
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”