Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
bats
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011-07-18 hétf. 14:27:08
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bats »

Helló! Tudna nekem adni Valaki Picsel Smart Office v1.8.0 S^3 szignózott telepítőjét N8-ra :?2:
előre is köszönöm szépen :pirul:
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

bats írta:Helló! Tudna nekem adni Valaki Picsel Smart Office v1.8.0 S^3 szignózott telepítőjét N8-ra :?2:
előre is köszönöm szépen :pirul:
Szerintem csak a Nokia Store...
de nem tart semeddig sem meghackelni a rendszert...
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

bats írta:Helló! Tudna nekem adni Valaki Picsel Smart Office v1.8.0 S^3 szignózott telepítőjét N8-ra :?2:
előre is köszönöm szépen :pirul:

Tesssék
http://www.mirrorcreator.com/files/UF0F ... .zip_links

Más:
A hivatalos Microsoft Office-nak elvileg a Bellével kéne érkeznie igaz? Vagy ez is csak álom marad egy megint jo pár honapra még?
Kép
Kép
Kép
bats
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011-07-18 hétf. 14:27:08
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bats »

LaLi_87 írta:
bats írta:Helló! Tudna nekem adni Valaki Picsel Smart Office v1.8.0 S^3 szignózott telepítőjét N8-ra :?2:
előre is köszönöm szépen :pirul:

Tesssék
http://www.mirrorcreator.com/files/UF0F ... .zip_links

Más:
A hivatalos Microsoft Office-nak elvileg a Bellével kéne érkeznie igaz? Vagy ez is csak álom marad egy megint jo pár honapra még?
Kép
Kép

Köszönöm Szépen :lol3:

Valószínű csak később válik letölthetővé a Microsoft féle Office, ha egyáltalán megtartják az ígéretüket ..
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

apaszka írta:Miért van,hogy ha fényképet másolok fel a pc-re,és kiába csatlakoztatom le a pc ről az USB modot,akkor is újra kell indítani a telót mert lefagy !? :no:
Még nem jöttem rá a nyitjára! Meg volt az első fagyásom is! Rajta hagytam USB-n laptopon a telót,és mire vissza jöttem se kép se hang! Nem engedte az újra indítást sem! 10 perc múlva elindult! :whistle: :cry3:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

bats írta:
LaLi_87 írta: A hivatalos Microsoft Office-nak elvileg a Bellével kéne érkeznie igaz? Vagy ez is csak álom marad egy megint jo pár honapra még?
Valószínű csak később válik letölthetővé a Microsoft féle Office, ha egyáltalán megtartják az ígéretüket ..
Nekem úgy tűnik megtartják :) Innen letölthető az új MS csomag, csak Belle-re -> http://www.mediafire.com/?just16o1mr80gh1
Itt meg a topicja: http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=62146.0
Pár telefonnál (pl E7) már megjelent a nokia suite-ban is mint frissítés. Lync, One note és Office települ, új widgetekkel.
These users thanked the author bladehu2 for the post:
bazy (2012-01-31 kedd 08:31:48)
Rating: 2.63%
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

Nekem úgy tűnik megtartják :) Innen letölthető az új MS csomag, csak Belle-re -> http://www.mediafire.com/?just16o1mr80gh1
Itt meg a topicja: http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=62146.0
Pár telefonnál (pl E7) már megjelent a nokia suite-ban is mint frissítés. Lync, One note és Office települ, új widgetekkel.
Igen azota láttam en is, de nem megy fel a n8 Bellére :) ugy látszik csak a hivatalosra lesz
Kép
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

LaLi_87 írta:
Nekem úgy tűnik megtartják :) Innen letölthető az új MS csomag, csak Belle-re -> http://www.mediafire.com/?just16o1mr80gh1
Itt meg a topicja: http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=62146.0
Pár telefonnál (pl E7) már megjelent a nokia suite-ban is mint frissítés. Lync, One note és Office települ, új widgetekkel.
Igen azota láttam en is, de nem megy fel a n8 Bellére :) ugy látszik csak a hivatalosra lesz
nekem felment simán. először a pixienabler, utána a microsoft apps. a pixi rohadt sokáig dolgozik és kb a telefon használhatatlan közben annyira lefoglalja a telepítés.
DE!
Szerintem teljesen felesleges felrakni. Nagy valószínűséggel mindenki annyira megörült a hírnek hogy csak odáig olvasta el a hírt hogy "MS office..." és ebből kapásból arra asszociált hogy az átlag ember által otthon is használt MS office csomagot (word, excel, powerpoint, stb) kapja DE NEM. Ez a csomag (ahogyan azt az összes hírportál is megírta már korábban) olyan appokat tartalmaz amik szinte csak vállalati felhasználók számára használhatóak. Nem lehetetlen hogy később lesz word meg excel is, de én még pletyka szinten sem láttam semmi ilyesmit nemhogy bármi bejelentést.
A csomag amúgy a következő appokat tartalmazza:
MS Lync: ez a többek által az ANNA-ra jött frissítésből már megismert (és valószínűleg azonnal uninstallált) MS office communicator utódja, egyfajta vállalati Live messenger. Nem hiszem hogy van olyan cég akinek a Lync szervere ki lenne publikálva (azaz simán internet felől elérhető lenne), a miénk sincs. Mivel internetről nem tudom vele elérni a vállalati Lync szerverünket, a wifi-nk pedig olyan megoldás hogy arra se androiddal, se iphone-al se symbian-al nem lehet csatlakozni így ez a cucc még nekem is teljesen hasznavehetetlen. Kár érte mert amugy jópofa dolog lett volna telefonról becsatlakozni egy-egy meeting-re vagy prezentációra.
MS one note: én ezt még az életben nem használtam mivel semmi hasznát nem látom. Nem írok olyan feljegyzéseket amiket szeretnék a melóhelyen és otthon is látni. Ha meg igen akkor arra az Outlook feljegyzései is tökéletesek. Ezzel elvileg skydrive-ra is fel lehet szinkronizálni a feljegyzéseket, de annak is kb annyi értelmét látom hogy semennyit. Persze lehet hogy valakinek pont ez kell és talán a skydrive elérés még működik is.
Broadcast: közvetítésekhez (nem foci, hanem pl vállalati meeting) lehetne vele csatlakozni. Tök jó lenne, ha el lehetne érni telóról az intranetes szervert.
Doc connect: Ezzel lehet szinkronizálni a dokumentumokat az MS cloud-ba, ehez értelemszerűen Office 365 (és persze licensz) kell.

Fentiek alapján megkockáztatom hogy 100 emberből kb 1-nek hasznos a fenti csomag, a többieknél csak a helyet foglalja a c:-n, ráadásul baromi sokat. Jól sejtem hogy senki sem ezt a lovat akarta? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bladehu2 2012-01-30 hétf. 23:06:06-kor.
These users thanked the author bladehu2 for the post (total 2):
Todo (2012-01-31 kedd 06:45:34) • bazy (2012-01-31 kedd 08:32:44)
Rating: 5.26%
Avatar
symbian7610
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 16:57:52
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 68 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: symbian7610 »

Felraktam én is,s baromi gyorsan le is szedtem....igazad van,nem erre számítottam(-tottunk).
bladehu2 írta:
LaLi_87 írta:
Nekem úgy tűnik megtartják :) Innen letölthető az új MS csomag, csak Belle-re -> http://www.mediafire.com/?just16o1mr80gh1
Itt meg a topicja: http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=62146.0
Pár telefonnál (pl E7) már megjelent a nokia suite-ban is mint frissítés. Lync, One note és Office települ, új widgetekkel.
Igen azota láttam en is, de nem megy fel a n8 Bellére :) ugy látszik csak a hivatalosra lesz
nekem felment simán. először a pixienabler, utána a microsoft apps. a pixi rohadt sokáig dolgozik és kb a telefon használhatatlan közben annyira lefoglalja a telepítés.
DE!
Szerintem teljesen felesleges felrakni. Nagy valószínűséggel mindenki annyira megörült a hírnek hogy csak odáig olvasta el a hírt hogy "MS office..." és ebből kapásból arra asszociált hogy az átlag ember által otthon is használt MS office csomagot (word, excel, powerpoint, stb) kapja DE NEM. Ez a csomag szinte csak vállalati felhasználók számára használható. Nem lehetetlen hogy később lesz word meg excel is, de én még pletyka szinten sem láttam semmi ilyesmit nemhogy bármi bejelentést.
A csomag amúgy a következő appokat tartalmazza:
MS Lync: ez a többek által az ANNA-ra jött frissítésből már megismert (és valószínűleg azonnal uninstallált) MS office communicator utódja, egyfajta vállalati Live messenger. Nem hiszem hogy van olyan cég akinek a Lync szervere ki lenne publikálva (azaz simán internet felől elérhető lenne), a miénk sincs. Mivel internetről nem tudom vele elérni a vállalati Lync szerverünket, a wifi-nk pedig olyan megoldás hogy arra se androiddal, se iphone-al se symbian-al nem lehet csatlakozni így ez a cucc még nekem is teljesen hasznavehetetlen. Kár érte mert amugy jópofa dolog lett volna telefonról becsatlakozni egy-egy meeting-re vagy prezentációra.
MS one note: én ezt még az életben nem használtam mivel semmi hasznát nem látom. Nem írok olyan feljegyzéseket amiket szeretnék a melóhelyen és otthon is látni. Ha meg igen akkor arra az Outlook feljegyzései is tökéletesek. Ezzel elvileg skydrive-ra is fel lehet szinkronizálni a feljegyzéseket, de annak is kb annyi értelmét látom hogy semennyit. Persze lehet hogy valakinek pont ez kell és talán a skydrive elérés még működik is.
Broadcast: közvetítésekhez (nem foci, hanem pl vállalati meeting) lehetne vele csatlakozni. Tök jó lenne, ha el lehetne érni telóról az intranetes szervert.
Doc connect: Ezzel lehet szinkronizálni a dokumentumokat az MS cloud-ba, ehez értelemszerűen Office 365 (és persze licensz) kell.

Fentiek alapján megkockáztatom hogy 100 emberből kb 1-nek hasznos a fenti csomag, a többieknél csak a helyet foglalja a c:-n, ráadásul baromi sokat. Jól sejtem hogy senki sem ezt a lovat akarta? :)
Nokia 808 PureView FP 2
Kingston microSD XC 64GB Class 10.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

most arra leszek kíváncsi hogy a nokia lesz-e annyira pofátlan hogy kiadja a 609-es bellét mint véglegest... simán el tudom képzelni hogy az elmúlt két (vagy ha február végén adják ki akkor már három, mert ugye a 609-es az nov 26-i build) hónapban nem csináltak vele az égvilágon semmit pedig bőven lenne még mit javítani benne :? egyre inkább billen a mérleg vagy a szifon4s vagy valami hasonló méretű de bivalyerős zöldkukás teló felé...
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”