Nokia N95

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
gixxergabi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:40:58
Készüléktípus: Nokia N95 V31
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: gixxergabi »

hali.
valaki tud ajánlani egy msn-programot n95-höz?
letöltések között persze találtam, de had ne kelljen mindet kipróbálnom...
thanks...
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5560
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: ferret »

gixxergabi írta:hali.
valaki tud ajánlani egy msn-programot n95-höz?
letöltések között persze találtam, de had ne kelljen mindet kipróbálnom...
thanks...
slick
Kép Kép
Avatar
gixxergabi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:40:58
Készüléktípus: Nokia N95 V31
Tartózkodási hely: Szolnok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: gixxergabi »

köszi...
kipróbálom...
bono77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-06-18 pén. 09:40:35
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: bono77 »

Sziasztok.
Most kaptam egy N95-öt. Csináltam rajta Hard resetet (*#7370#). Felraktam a telefon számaimat, de amikor a Nokia Pc suite, frissíteni akarta azt írta ki, hogy Lejárt Tanúsítvány. Ami a legzavaróbb, hogy a térképet sem engedi letölteni az OVI-val. Valami tipp???
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kukszi »

bono77 írta:Sziasztok.
Most kaptam egy N95-öt. Csináltam rajta Hard resetet (*#7370#). Felraktam a telefon számaimat, de amikor a Nokia Pc suite, frissíteni akarta azt írta ki, hogy Lejárt Tanúsítvány. Ami a legzavaróbb, hogy a térképet sem engedi letölteni az OVI-val. Valami tipp???
Hackeld a telot modszer 1 http://www.smartnews.hu/2011/09/drweb-a ... /#comments
Skyp: kukuc-
kgpassat
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-06-25 csüt. 19:09:19
Készüléktípus: N 95 N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kgpassat »

Sziasztok!

Volt egy kis probléma a telefonommal, mégpedig az, hogy nem működött a piros gomb, és csak kihangosítva tudtam telefonálni.
Gondoltam, szalagkábel (volt már cserélve korábban). Ütöttem egyet vaterán kispénzért, beszerelték, próbánál jó, mire hozzám került, már nem. Megint csere, megint ugyanez.
Állítólag a kijelző jó. Azt mondták, hogy nem szokott baj lenni a kábellal (ráadásul kettő, egymás után), így az valószínűleg nem. Szoft, vagy a belseje elkopott (az a zöld rész). Felszoftoltam (nem volt egyszerű), nem lett jobb.
Egyébként azt csinálta az utolsó alkalommal, hogy villogott, fordítva volt a kép, hangyasereg. Néha bejön a kép, de ez ritka. Olyat mondott még a szerelő, hogy az 1-es gomb nyomkodására megy el a kép, emiatt gondolt a szoftra. De én ilyet nem tapasztaltam, nekem csak nagyritkán mutat vmit a kijelző.
Mi lehet a baj? A kábel lenne rossz? Vagy merre kezdjek tapogatózni?
kofezo
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2012-11-18 vas. 05:31:20
Készüléktípus: NokiaN9
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kofezo »

kgpassat írta:Sziasztok!

Volt egy kis probléma a telefonommal, mégpedig az, hogy nem működött a piros gomb, és csak kihangosítva tudtam telefonálni.
Gondoltam, szalagkábel (volt már cserélve korábban). Ütöttem egyet vaterán kispénzért, beszerelték, próbánál jó, mire hozzám került, már nem. Megint csere, megint ugyanez.
Állítólag a kijelző jó. Azt mondták, hogy nem szokott baj lenni a kábellal (ráadásul kettő, egymás után), így az valószínűleg nem. Szoft, vagy a belseje elkopott (az a zöld rész). Felszoftoltam (nem volt egyszerű), nem lett jobb.
Egyébként azt csinálta az utolsó alkalommal, hogy villogott, fordítva volt a kép, hangyasereg. Néha bejön a kép, de ez ritka. Olyat mondott még a szerelő, hogy az 1-es gomb nyomkodására megy el a kép, emiatt gondolt a szoftra. De én ilyet nem tapasztaltam, nekem csak nagyritkán mutat vmit a kijelző.
Mi lehet a baj? A kábel lenne rossz? Vagy merre kezdjek tapogatózni?
Ha 2 oldalt megnyomod a kijelzőt, csinál valamit??? (Mármint bejön a kép?)
kgpassat
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-06-25 csüt. 19:09:19
Készüléktípus: N 95 N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kgpassat »

kofezo írta:
kgpassat írta:Sziasztok!

Volt egy kis probléma a telefonommal, mégpedig az, hogy nem működött a piros gomb, és csak kihangosítva tudtam telefonálni.
Gondoltam, szalagkábel (volt már cserélve korábban). Ütöttem egyet vaterán kispénzért, beszerelték, próbánál jó, mire hozzám került, már nem. Megint csere, megint ugyanez.
Állítólag a kijelző jó. Azt mondták, hogy nem szokott baj lenni a kábellal (ráadásul kettő, egymás után), így az valószínűleg nem. Szoft, vagy a belseje elkopott (az a zöld rész). Felszoftoltam (nem volt egyszerű), nem lett jobb.
Egyébként azt csinálta az utolsó alkalommal, hogy villogott, fordítva volt a kép, hangyasereg. Néha bejön a kép, de ez ritka. Olyat mondott még a szerelő, hogy az 1-es gomb nyomkodására megy el a kép, emiatt gondolt a szoftra. De én ilyet nem tapasztaltam, nekem csak nagyritkán mutat vmit a kijelző.
Mi lehet a baj? A kábel lenne rossz? Vagy merre kezdjek tapogatózni?
Ha 2 oldalt megnyomod a kijelzőt, csinál valamit??? (Mármint bejön a kép?)
Nem, vagy csak csíkosan.
trob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-09-09 pén. 18:37:41
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: trob »

Sziasztok

Régen N95 telefont használtam, míg 3 év után tönkre nem ment.

Jól kezelte a névjegyek címkéit: minden számhoz külön egyedileg beállítható szöveget is lehetett adni.
Aztán az okos Nokia úgy döntött, hogy ez nagy marhaság, és kivette az utána következő telefonokból ezt a lehetőséget.
Most végre újra olyan telefonom van, ami kezeli az egyedi címkéket.

Hogyan tudom kibányászni az N95-ből a névjegyek felcímkézett változatait?
Van egy nbu file-om, amit Nbu-explorer-rel megnyitva azt látom, hogy ott vannak a vcf fileok, de a saját címkék nincsenek bennük. Ebből arra következtetek, hogy a saját címkéket valami más adatbázisban tárolta - akár az alapadatokkal együtt, akár csak magukat a címkéket.

És ez a kérdésem: Hogyan tudom kiszedni akár az nbu file-ból, akár a telefonból a saját címkés névjegyeket?

A telefon megvan, a kijelző fóliakábele tört el, tehát adatokat tudok kiszedni belőle, ha ezek az nbu file-ban nincsenek lementve. Bár ez utóbbit kétlem, mert az N95 előtti telefonomból nbu file útján töltöttem át az adatokat az N95-be.
kgpassat
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009-06-25 csüt. 19:09:19
Készüléktípus: N 95 N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: kgpassat »

Sziasztok!

Nagy a gyanú, hogy baj van az alaplapnál, ott, ahova a szalagkábel csatlakozik. Lehet ezzel valamit csinálni, vagy csere?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”